HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kezdet kezdete!

2 posters

Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2016 10:33 pm

Furcsa együtt állást írok most le melynek égi horizontján ezek a pozíciók vannak!
-
Adott egy idős ember, aki történetesen kora ellenére "barátom", s én a fiatalabb, viszem őt autóval - "orvoshoz", holnap Pestre.
Adott a betegsége - agyvérzés, tudtommal a negyedik alkalommal, szivárgó és operálhatatlan helyen.
Adott a "névleges" kereszténységünk, erős láncokkal kötötten a "vizes kereszténység" szimbolikájához, tartalmatlanságához, kietlenségéhez mely értelmesen elfogyasztható kalászokat még nem termet - csak és mái napig - fekete kenyeret!
Adott az én örökös kétkedésem és kritikus hangvételem, minek megszűnését feltételekhez kötöm és pedig legyen az az Apostoli Szentek Egyetemes tiszta és bűntelen közössége!
Adott az összes létező kétség és gyanúsítás.
Adott a doki aki orvos és okkult, hitében bizonyosan egész vagy afelé haladó és így a mi gyógyulási vágyunk.
Adott a Szent Isten mértéktelen elhanyagolása - Szt.Személyének ilyetén gyalázása - kezéből történő kiragadtatás és átnyújtatása az idegen szellemiségeknek - erővel, hamis tudománnyal, pénzel, leuralással!
Adott még ezer mi eszembe se jut, de lelkem eléggé fáj miatta, gyötrődik, kiált - felfelé.... ABBA! - ATYÁM!
-
MIT GONDOLTOK?
Lesz gyógyulása az én öreg barátomnak?
-
Elmém azt mondja - elnyomva a létező érzéseket - IGEN NAGY A BAJ!
Közeledik - Armageddon!

-

Ámen. ... Hallelujah.
Közeledik....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Szer. Márc. 23, 2016 2:04 pm

A "kivonulás" ünnepe!
-
Zsidó Keresztény kultúra kezdete, az önállóságba tömörülő nép, hitében történő kinövekedése - megtartatása!
Írjak - e még erről?
Áthajolva a sajátos, fulladozó politikai irányvonalak elemzésébe vagy ehelyett serkentsek nyugalomra, hova tovább, a manapság már nagyító alatt sem látható - békességre?
Brüsszel "után", az erőszakos, állati ösztönében leledző, (terror)) halál után sem tehetek mást!
Mint éppen - e "kivonulás" értékrendjét mutatom fel, hasonlatosan és a bibliai fogalmaknál maradva; a békét, a bele szerelmesedett szív vágyát, az Ő Menyasszonyát!
Szerelmesen volna jó kivonúlni és menyegzőt ülni, az ég Urának asztalánál!
-
És az "áldozat"?
Jézus elküldte a Szent Szellem Személyt! (a későbbiekben beköszöntő))
Pünkösd! "A" Béke Békessége!
Az Apostoli Szentek Közössége - volt, van és lenni is fog az Ő elkövetkező eljöveteléig!
-
Így a kivonulás - mára már egy végső menet; "törvényben", "szövetségben" - az Ó-ban és az Új-ban!
-

Bizony mondom; néked - jöjj ki onnan, ahol vagy, s "érkezzél" "be" - ahova "mutatva van" - néked!
Cselekedj, ne késlekedj!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Pént. Jan. 01, 2016 10:31 am





...és minden többi ének, dal amely szívből fakad, tartsa meg Nemzetünk - Isten Színe Előtt!


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Pént. Jan. 01, 2016 12:55 am

2016. 01. 01. 0.50-h

BUÉK !

Isten Áldása nyugszik meg az új esztendőn!
Jézus Krisztusban!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Vas. Dec. 20, 2015 8:06 pm

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 03, 2015 7:54 am

Légy - elsőnek!
Becsületes!
Azok voltak őseink, lovaikon ülve és portyázva és azok voltak mikor a füst szállott az ég felé sátraikból!
Nem vették el a más állatát, nem fejték annak tejét és nem ölték meg a vadat, nem pusztítottak, s hódítottak elvtelenűl - csak tették mit rájuk mért a sors, a történelem, az Isten!
Engedelmességben!
A Magyar vére tiszta a becsülettől!
Öldöklése nem több és nem gonoszabb más nemzetétől, nem halmozott ám annál inkább - gyarapodott...
A BECSTELEN NEM GYARAPSZIK!
A becstelen - lop és hazudik!
Szava hiteltelen, tekintete fürkésző mi több kutakodó, s helye van abban a csalárdságnak!
Szövetkezik - bűn a bűnnel és szülik "magvaikat" - a "kárhoztatást"...
Kárhozottak voltak ősapáink?
-
Az enyém nem! Csak a tiéd - az enyém biztosan - NEM!
-
Tartsad magad "örökösnek" itassa át elméd a becsület rangja, az érdem, az Evangélium Szentsége!
Öröm!
Te éretted - az Öröm - lejött, s kíván téged - a menyasszonyt - ölelni! - Ő Magához - szorosan, szerelmesen - AGAPE SZERETETTEL!
Légy becsületes!
Légy tisztességes!
Légy fehér ruhás!
Légy az Engedelmes!
Légy az engedelmességben Identitás!
A Szeretet Identitása!
Az ki képes leplezetlen hálára és imádatra!


Ámen. ... Halleljah
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Szer. Dec. 02, 2015 11:25 pm

A kezdet egykor a béke volt, Isten járta a  hűvös alkonyatot, s ide vágyik az ember, a bűnbe esett ember - vissza!
Lehetséges ez valamely módon azok után amit csinált az ecce homo, mikor is már túl van a második világot felperzselő háborúkon, és nagy nekifutással készül a harmadikra?
Ez a kis tömörített gondolatsor, lenn, nagy eszmeiségét cipeli a szektanizmusnak, a semmibe vezető ideák köd fátyolos tekintetét, révetegségbe, h mire tényleg jő a vég, semmijük se maradjon már csak a "haldokló vak remény"!
A boldogság úgy essék ki kebleikből, amint veszti fogát a kicsiny gyermek, tündér viszi el tőle, adván mást helyette a "békét", az igazán "keményet"!
Rágjad lelkem, emésszed...."jó neked az a béke", hagyd a boldogságot, nézzed imhol fénylik  néked, látod a nagy, nagyon nagy béke...
Kedves olvasó!
Hiszed te ezt?
Megírta régen a biblia - oda hajtják magokat a meséknek, s nem az Igazságnak!
-
Nincs békés boldog környezet földünkön, eddig meg nem teremtették ha, volt is - azonnal szét verték!
A kismenyországot, az Apostoli Szentek Közösségét, a Béke és a "boldogság" Szentségét!
Nem köthetett Isten szövetséget földi boldogsággal, a "paráznával" ha, tette - úgy tette az Igazsággal!
Az Igazság Tisztasága lett Szövetséggé a tisztával, a fedhetetlennel és hajlandósággal - Énohal, Noéval és Ábrahámmal! És lett fiával és annak fiával és lett Jézus Krisztussal! S lészen annak ....fiával!
Örökös vagy - é? - Igen...? Fiú...?
Ki elfogadod a bűnt a bűnös ember fiában?
-
Mind hazug az aki megalkuszik a bűn gyalázatával, az ember gyilkossal, a hamis tanokkal és démonokkal szellemiségekkel, hatalmasságokkal, királyokkal, fejedelemségekkel, a Sátánnal, az Anti Krisztussal!



Persze, hogy kinek mi a boldogság, az mint tudjuk relatív, de valóban túl illuzórikus fogalomnak tűnik, adott körülmények között.
De a megelégedettség, a béke, a hála annál inkább elérhetőnek tűnik.
Lassan talán megtanuljuk hogy ne a másiktól várjuk el, hogy jól érezzük magunkat, hogy figyeljen ránk, törődjön velünk stb.
Az elvárásokat felválthatja, a másikra figyelés, elfogadás.
Ugye az ismert szlogen :" nem az a fontos, hogy minket szeressenek, hanem az, hogy mi szeressünk másokat."
Ahogy írtátok is alant, hogy ne ott keressük a "boldogságot" ahol nincs...most mennem kell


A tanítványság Jézus "parancsa volt", a mikro közösségek tartó pillére, a Teljes Evangélium hírdetése és megtartása, h az Isten Akarat, a MŰ az Elvégeztetett Beteljesedjen!
AZ a "békesség" és az a "boldogság" földi zálogosa aki, azok között létezik akik léteznek a Békességtől Békességben a Békességért! Boldogságtól Boldogságban Boldogságért! Örömből Örömmel Örömért!
-
EZ AZ IGAZSÁG!
A Béke Békéje!
Az az Identitás amely bűnt nem érint a bűnt nem érintők között!

Jézus a Krisztus nevében. ... Ámen ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 29, 2015 9:14 am

A békéltetés!

"Katarzis erejű változást éltem meg, betöltött a békesség, a megbékéltetés szentsége"!....írtam, itt fönn.
-
Az Ige így ír erről a 2. Kor.- 5. részben;

17. Azért ha valaki Krisztusban van, új teremtés az; a régiek elmúltak, ímé, újjá lett minden.
 18. Mindez pedig Istentől van, a ki minket magával megbékéltetett a Jézus Krisztus által, és a ki nékünk adta a békéltetés szolgálatát;
 19. Minthogy az Isten volt az, a ki Krisztusban megbékéltette magával a világot, nem tulajdonítván nékik az ő bűneiket, és reánk bízta a békéltetésnek ígéjét.
 20. Krisztusért járván tehát követségben, mintha Isten kérne mi általunk: Krisztusért kérünk, béküljetek meg az Istennel.

-
Az Isten Atya. A Teremtő.
A Legfőbb Tudat.
Úgy döntött, h a földi létezésem és a  lét szakaszának ezt a részét, így veszi Gondviselő Kezébe!
-
Ennek a "Hölgynek" akkor és ott és mértékben - Segítséget Adván!
-
Én nem tudhatom de, hány szereplője is van a történetnek? Közvetlen - megvalósítója?
-
Igen!
Jó néhányan....
-
A leányka aztán felépült, növekedése felgyorsúlt, és "vett" egy sajátságos irányt!
Mivel "általa" "megtértünk", s gyarapodhatott a gyülekezeti közösségbe történő "eljárásban" - már óvodás korban "végezte" azt amit én akkor ott a kórházba. Gyermek lévén, gyermeki tudattal ám Isten Kenettel, konkrét személyeknek - szólta az Evangéliumot.
Ő!
A kicsi leányka!
Evangelizált!
-
A "Megbékéltetés" eszközeként....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Pént. Aug. 28, 2015 9:26 pm

...ezt is ide másolom, kerek legyen a történet!
-
Nem vagyok önfényező - bizonyság immáron!
-
Nem!
Egy kicsit sem voltam hívő, kersztény Istent félő...stb !
Sőt, éltem a magam életét de, nem becstelenségben!
Én nem tudhatom neked mely értékrendbe sorolható; a becsület!
Mondok pld. - szakmunkát végezve - soha - soha el nem vittem magam számára - a használt anyagból - egyetlen morzsányit se. - Nem kerűltem hazugságba, még akkor sem ha, eltanácsoltak a m.helyről vagy lejáratottság gyanúja merűlt volna fel. Nem vettem el senki pénzét ha, találtam pld. a seregbe, megvártam míg egyedűl maradtam a körletbe, ahol középre helyeztem a "stokit" rátettem a talált pénzt ( rákócziötvenft.)) és kimentem onnan, vigye aki akarja...
-
Nekem ez a becsület!
-
A történet konklúziója végül is az, h UJJÁ SZÜLETTEM!

Katarzis erejű változást éltem meg, betöltött a békesség, a megbékéltetés szentsége!
Már ott a kórházban másnap egészen jól lettem, felkeltem, bár beteg, inzulinos cukros maradtam de!
Isten azonnal megbízatást adott.
Néhány nap után kértem az emitálást hiszen nem volt értelme az ágyat húzni.
A kibocsátás napján, felöltözve vártam a mentőt, táskát elkészítve - lézegtem.
-
A következő esett meg; amint ott tébláboltam, az egyik nővérke, akit nem is nagyon láttam addig, szóval keveset, oda jött hozzám a kórterembe. Nézett rám szép szemével, arcával és leült az ágyamra. Ült. És ült csendben. ...Kezdett a szituáció kínossá válni. Ő ült. - Kénytelen voltam kérdezni mert ott ültünk egymás mellet, csendesen és feszélyezetten...; nővérke? Segíthetek valamiben? Esetleg van valami gond? - Netán a táskát kívánná megtekinteni? - Hiányzik valami?
-
Ő ült de, ekkorra már a könnyei jöttek és erős zokogással elkezdte mondani; elővezetés nélkül, bele a közepébe, mondta...." a férjem" megcsal...és stb...stb...stb !
Szegényke, nem értettem ennyire gyönyörű nőt mert az volt, szép arcú, szép szemű szép alakú, szép mellű és még a hangja is szép volt. Mért csal meg egy férj....ÉS ISTEN!

Az UJJÁ SZÜLETÉSEM KÖVETŐEN PÁR NAPRA!
ELŐHÍVOTT!
-
A lelki gondozásra - az Evangéliumának szólására!
Fogalmam nem volt mi az az Evangélium ki az az Isten!
-
SZÓLTAM!
AMIM VOLT!
-
"A" MEGTAPASZTALÁSOMAT!

...és ez így van mai napig - Isten előhív ha, Ő ÚGY ADJA!
-
Jézus a Krisztus nevében így volt igaz, Isten engem úgy segéljen!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:22 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Pént. Aug. 28, 2015 7:04 pm

Megosztom...Zoli kérdezett - így mód nyílt - beszélni erről...

-

Az eset 26. -évvel ezelőtt történt!
-
A néhány napos újszülött leány gyermekem, lyukas szívvel született, pitvari és kamrai többszörös kisebb nagyobb szívsövény - hiányosságaival!

Gyakorlatilag az első percétől kezdve a halálán volt, kéken, oxigén hiányosan, fuldokolva, fertőzésnek kitéve, tüdő gyulladásnak, hasonlóaknak!
Tudtuk hatalmas küzdelmek elé nézünk, akár a halálnak is, aki jön és nem tétovázik. Rohamaival ostromolta a gyermek testét, a mi idegrendszerünket, kínzott és gyötört ahol ért, alpári mulasztásokkal, emberi gyarlóságokkal, a technika lepusztításával, még esetenként az időjárással is!
Nagyon nehéz szakasz az efféle egy ember életének! Megviselte házasságunk és így volt a nagyobbik leányunkkal, aki mindössze pár éveske volt csak. A Botalvezeték elkötése után négy hónaposan combocskájának erén keresztűl megtükrözték, h a későbbi operációra fényt deríthessenek ill. az addigi állapotának megörzése érdekében. Mindezek után tizhónapos korában operálták - nagy műtéttel. Tizenkét órán át és közel húsz személy harcolt létezéséért!
-
A közel egy év alatt én magam is lerongyolódtam, rám dőlt egy akkora tégla fal egy darabban mint egy pinpong asztal, gerincem megroppantva, hogy aztán épülés közben, megfertőzzön egy vírus, súlyos hasmenést okozva sőt aztán a cukrosság is, az életemre törve!

HKÉ-be kerűltem az "Alsőerdősori" kórházban tusakodtam egy este amikor - LÁTOMÁSOM VOLT!
-
Ez a konkrét eset; Egy nagy szobányi térbe kerültem amelynek minden oldalát és egész terét láttam. Ez a "tér" elmondhatatlan arany színű fény volt, ragyogott, ragyogása nem pulzált, semmit sem tett a teljességén kívül! A közepén láttam egy trónust. A trónus királyi volt, szín aranyból és mint a papok arany palástja oly díszes faragás borította a háttámlájával együtt. Ez a támla a rajta ülő fölé ért. Szín arany és ragyogó, fényes a fényességben, dicsőséget árasztó. Ezen a trónuson ült egy férfiú. A férfiú szép volt, koros de, nem vén, ezüstös szakállal, megnyírottal, haja szintén. Fején egyszerű arany korona. Öltözete szín arany, hasonlatos a papokéhoz, mellkasán széles fehér övvel. Mintázata hasonlatos a trónuséhoz. A férfi két kezét a trón karfáján tartotta. Lába rajta, azaz lába alatt tűztenger, izzó olvadó folyékony-fémszerű talán mint egy láva anyaga. Lába ezen nyugodott!
-
Én, aki síránkoztam - gyermekem és a magam életéért, előtte térdeltem, amit szintén láttam - e térben - mint ha kívül volnék - magamtól - külön fenn lebegve...sírtam tehát térdeimen, s érveltem, könyörögtem, kínlódva-vergődve szívemben.
Egy rövidke ideig tartott, néhány percig? - Meg nem mondhatom ennyi év után.....!

A Trónján Ülő, ekkor felemelte jobb kezét, fejem fölé tartva, reám nézve, szemeimbe mondva, addig soha nem hallott, nem tapasztalt égi és szeretettől dörgő hangon; "MEGKEGYELMEZEK" !

-
Tudod - Zoli!
Akkor a bűnök okozta sebek - re "kaptam kegyelmet"!
-
Mert a bűn zsoldja = a halál!


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:19 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Hétf. Aug. 24, 2015 11:10 pm

Szóval, ez a topic valahol egy kicsit ars poetica!
-
Keresd, művész, a magányt,
 művet foganj s befejezz;
 de hogy élvezd alkotásod,
 ahhoz társakat keress.

    Johann Wolfgang von Goethe

-
Isten Atya!
Nem hagyott magunkra, elküldte nékünk; a Vígasztalót, a Segítőt és a Tanítót!
-
A Szent Szellem Személyt!
-
Társra kell lelnünk benne!
A Hit Elemi Eszközével utunkon!
Kinyilvánítva hovatartozásunkat!
A rendíthetetlenség fundamentuma, hely ahol építmény keletkezhet, talán "templom is" , térhajtásra okot adó, a "tisztaság" oltára előtt!
Tisztaság! - Tisztelet!
-
Istennek!


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:17 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 23, 2015 8:29 pm

Ha, a későbbiekben mód nyílik, elmondok néhány történetet az un. "áldással" kapcsolatban.
-
Esetleg meg tudsz osztani effélét - (akárki) ne habozz!


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:14 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 23, 2015 8:27 pm

Very Happy !
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Zoli Vas. Aug. 23, 2015 7:20 pm

Hát én kívánnék az ügyhöz sok sikert !
Zoli
Zoli

Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 23, 2015 7:14 pm

Üdv.
Zoli.

Annyit mondok neked; mint első regisztrálónak - jó, h jöttél!
Jötöddel...- adtál életedből!
Igen. -
Örömöt!
Örülök neked!
Köszi és légy az áldások átvevője!
Sok van, nagyon sok...


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:13 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Zoli Vas. Aug. 23, 2015 6:49 pm

cheers
Zoli
Zoli

Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 23, 2015 5:27 pm

Atyám!
-
Meghajtom magamat Előtted!
Nem mindenkor cselekedtem így...
Most!
Így cselekszem!
-
Sokakért!
Nagyon sokakért!
-
Feltétel nélkül!
-
Atyám!
Tisztelve - köszönöm!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:11 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty A kezdet kezdete!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 23, 2015 5:20 pm

Üdvözöllek!
-
Hogyan jött létre az amivel most itt szembe találkoztál?

"Felgerjedésből"!
-
Ezt jegyezzed meg!
Fontos társad lesz  fórumozásod útján!

Mivel gerjedelem, számodra én, az ember, nem is garantálhatom, a lelked kapuját nyitogató "tisztaságot"!
Ha keresed a tisztaságot (érintetlenséget) békességet, kérd a Teremtő Atya Istent, maradjon - veled - benned, épülésedre! Gyarapodásodra!
-
Ő adhatja meg! - Ez a fórum - nem!
Ez a fórum - bölcső!
"Gyermek" növekedését szolgáló!
-
Amit Ád és te át is vetted, azt bizony ne őrizgessed!
-
Nagyon kérlek!
-
Tedd reményéggé!
-
Evangéliummá!
-
"Lázadásod" - vitád a világgal vagy önmagaddal - nem ennek a fórumnak témája!

Ide!
Bátor emberek kellenek! - Eltökéltek! - Odaszántak!

Önmaguknak nem létezők de, másokért "élők"!
-
Most már megfogva kezed - újra  üdvözöllek - Jézus a Krisztus neve által és nevében!

Ámen.   Hallelujah.

<>

https://youtu.be/_D9a9JSAftQ

<>


A hozzászólást Admin összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 26, 2015 3:59 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A kezdet kezdete! Empty Re: A kezdet kezdete!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.