HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lélek. Értelem...

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Kedd Márc. 29, 2016 11:24 am

...már nem reggel van de összességében - eltelt a Húsvét ünnepe!
-
lám, adatott - utána is. - leírom - olvassátok!
-

halihó...szia...jájj a sok finomság!

(itt képek vizionálódtak elém; főtt tojás, sonka...tálcán.))

hát elmúlt Húsvét! -
vigyázzatok magatokra. ez fontos, a figyelés mert az nem félelem csak - "csak" következetesség -
ahhoz viszonyúlva, h hogyan értékelődik fel a földi élet és az egymással történő élet. -
minden perce kincs és aszerint kell vele bánni -
MERT - elvétetik. ... lássad anyád (anyós aki kórházba kerűlt Húsvét hétfőn) sorsát és lássák a gyerekek ha, tudod, értessed meg velük!
mit jelentünk egymásnak, s a tudatlanúl elkövetett vétkeket egymás ellen, mint lehet eztán, kiküszöbölve, s a "tisztát" - Istenre bízni....
bizalom Istenbe, nem emberbe de, abban igen, aki befogadja a SztSz-et és akkor már nem a bűnös önmaga, DE!
a vezetett Isten Fiú!
mi kincs ez! és mért írom? - nem tudom - ez adatott a szívembe! -
nagy pillanat, bensőmet átölelő, s olyan amely kívánná sokaknak, szinte a világ minden emberének! - hali...sziasztok!

-
és lészen hamarosan Pünkösd ünnepe!
várjátok!
várjátok!
nagyon várjátok és szomjúhozzátok lelkeitekben az "Elküdöttet" míg újra nem jő Maga a Küldő!
Jézus - az Élet Királya!
Eljő!
Hamarosan!
Ő eljön, nagyon hamar!
Bizony mondom; így lesz!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Kedd Jan. 19, 2016 8:20 am

Értelem.
Érzelem.
Akarat.
Ebből állsz - lelkedben! - Tudtad?
Én is!
Mindég tornáztatom az agyam, ülök pld. de, csinálhatok bár mit és nem csak bámulok kifelé a fejemből, akár megfogalmazódhatnak vagy mondhatnám - "megfogannak" - dolgok!
Rájöttem! - Apró imák! -  Beszólások Istennek, a sorsnak és az engem "körülvevőnek"!
Lead!
Én!
"Fogom"...és bensőm zugaiban átrendezem, s ne hidd, nem vagyok szakértő! Csak úgy mint te, igyekszek a józan ész mezsgyéjén a "Szeretetbe"  járni.  
Hajjaj, mennyien ellenem vannak! - Oktalanság. Nekik is vannak "zugaik"? - Egyikben kétkednek, netán hamar visszavonhassák majd ugyan azzal a lendülettel tervelnek és újra ott toporognak!
A szekér, "a sárban" - história...

Legyen szép napotok!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Csüt. Jan. 14, 2016 4:49 pm

Hú, régen írtam ide,...

Egy "hosszú" idézettel kezdek és mire elolvassátok, bennetek is megszületik valami kezdemény, bizonyos vagyok benne!
Ahonnan hozom - ott - "megfontolás tárgyává" tették előttem, h ha, másolok idézetként onnan ide egyáltalán valamit, letörik a derekamat!
-
Az élet kemény - szükség tehát, a "tapasztalás" apró morzsája!
-
....................................

Idézet :
xy...A düh  amiről fentebb írtam azokra az eseményekre vonatkoznak amiket mások által tapasztalhattam és  helyzetüket érinthettem a beleélésemmel . Erre ( gipsz jakab) által hozott példa nagyon szemléltető volt , és nagyon is hálás vagyok neki érte , hogy azt amihez és amiért ragaszkodik , általa megérthettem . De az ő példája nem egyedüli rengetegen járhatnak ebben a cipőben . Nem tudom eljutok e magam is erre a szintre valaha ,  mert bár szeretném hogy visszaigazolásokat nyerjek a környezetből és megerősítéseket , de elvárásként  nem annyira lényeges . De legalább már tudom és ezért ha szorgalmazok is valamit  bár  szeretném és nem adom fel , de mivel nem ismerem az univerzum törvényeit és talán elfogadni sem tudok igazán semmit ami törvényszerű , ezért nem is várhatom el . idézet vége.

És az én válaszom;

Eljuthatsz  "erre" "A" "szintre"...minden bizonnyal...- "megértés" "lépcsőfokai-val"....

Mi ez a "lépcsőfok"?
Nos, én úgy vélem, a gyakorlat alapján, semmit sem kaptam volna meg az élettől melyet egyenes következtetésként - Istennek "mondok" ha, nem tört volna rám, "vad és gyilkos ösztönével" - a halál!
Az életellenessége!
Azonnal "reagálnom" kellet, kifejezetten és fokozottan figyelnem a "problémára" - annak összes körülményére - a szereplőkre ÉS - nem utolsó sorban a magam "kitartására".
Beletettem a "mindent vagy semmit" erejébe ÉS ezzel az "erővel" tettem meg - lépéseimet - "A" "gyerünk" - "előre"-t !

((volt "erőm" szemébe nézni az öldöklőnek és keserűen és haraggal és minden indulatommal - ordítani; NEM!  )))

Soha eddig még nem maradtam alúl!
Most a legeslegnagyobb kihívás kapuját döngetem, s nézek fel a toronyba, ahol ott áll az Őr!
-
Már nem konkrétan a -> mindent vagy semmit <- késztet leginkább, azaz megmaradt motorikusan de, beleforrta magát az "Evangéliumba"!
Miért?
Mert megértettem, h az eddigi nekifutásaim és átadottságaim az engem elhívó Istennek köszönhetőek, s pont az Ő AKARATÁBÓL MARADTAM KI!
-
Ha, ezt megérted - fortis - "Eljuthatsz" !
Erre mérget vehetünk, a "Kegyelem" nem hazudtolta meg magát, soha nem is fogja - ez az "A" törvény is melyet szintén "keresel"!
-
Én is - MOST - ÉRKEZTEM IDE!
Te is...
Itt a fórumon, közel mindőnk - most - "érkezett" "ide"...
Csak!
Még - most - "eszméltek rá"....
-
Én?
Én eddig "vértpisiltem" és talán még kell is pisilnem egy kicsikét - MÁR NEM SOKAT!
-
Bizony mondom; nektek sem!
Jézus a Krisztus nevében most és mind örökkön örökké!
Ámen. ... Hallelujah.
A teljes idézet vége.

..............................

Megjártam a poklot - újszülött leány gyermekemért, aki már világra jöttének pillanatától - a halál martaléka volt!
Megjártam a poklot mert leányomért, én magam is a HKÉ állapotába kerűltem!
-
Nem a levegőbe beszéltem, értelmezzétek a kommentet és épüljetek!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 29, 2015 6:02 pm

Egy "Pesties" szó- val élve most megállapítom, kifejezem a napi eseményekből...."szösszenet-ként"... -

úgy látszik "JÓ ÚTON JÁROK"!
Talán, írok még erről a "Jezabel" topikban - majd meglátom!
-
Intés feddés, megjobbítás pedig ez; a sz.gépet, az enyémet "megpiszkálják"!
...hali...

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 29, 2015 1:49 pm

Az előző hsz-ekhez írt egy másik kedves hölgy...íme;


Egyetlen dolog biztos, számomra nem azért kellett volna társ, hogy megszerelje a csapot, mert azt én is meg tudom csinálni. Sokkal inkább az ereje lehetett volna fontos, az ereje, amivel logikusan szembe mert volna szállni a dönteseimmel, márha azt érezte, az nem megfelelő. Bár ezt az egyik barátom kényelmi kérdésnek gondolja. Ő azon a véleményen van, hogy inkább az a fajta erő motivál, amelyik akkor is ott áll sziklaszilárdan, ha körülöttünk romokban van minden. Azt hiszem e kettő nézet egészen közel van egymáshoz....
Mint a hogy a boldogság sem külső tényező oka, felteszem ez sem az, vagyis dolgozni kell magamon, hogy ezt a fajta ürességet betöltse a belső béke....

Hogyan is állhatnám meg a "némaság(?)ot"....

A kedves "kékszemű" ( történetesen láttam a hölgy gyönyörű kék szemét)) nagyon félre magyarázza a személyes helyzetét - sorsában!
Igen!
Sorsa van minden embernek mert a bűn igája írja vagy írattattja - kényszeredett "toll" -vonásokkal, s lám ez az eredmény a nagy "csúszás"...
Mért is szerel a nő vízcsapot?
Mint látható  ebből, nem állítottam olyat amely hamisság részemről sőt, az ISTEN AKARAT SZENT-sége az ami biztosíték kellene legyen még ha a föld tengely állása változna is, AZ IDENTITÁS  - a személy ön azonossága nem kitaláció - CSAK!
Feltételei vannak!
-
Nem tetszik a feltétel?
-
Szereljen minden nő traktort és szoptassa emlején addig- drága ártatlan kis gyermekét -> "A" "BŰN"!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 29, 2015 1:17 pm

Egy ff. "barátom" írta...

Akár hogy is van ez Elek , a férfiak a nőknek nagyon sokat köszönhetnek , hisz a nő az aki összetartja a családot , aki meleg ételt tesz az asztalra és aki ápol ha az ember beteg , a nő az aki vigasztal , és aki gyengéd ha éppen gyengédségre van szükséged .
A nők szerepe nagyon fontos az életünkben , még ha magányos farkasok is vagyunk , hiszen az anyánk is nő volt , aki életre hozott és aki felnevelt .  
A férfiak szerepe is természetesen roppant fontos , ezért nem bosszúság , hanem tisztelet járna ki mindkét nemnek .
Ami elutasítandó , az a rossz akarat és az önzőség . De hát ezt meg úgy is mindenki tudja .

És amelyre egy hölgy írt választ...ugyan ott...

Jó lenne egy szinttel feljebb lépni, mert ott már nem csak a szerepek szerint gondolkodunk, hanem már látjuk a férfi és női test mögött az igazabb valóságot, az EMBERI LÉNYT!!!!!!

Az anyagi gondolkodás jellemzője ez a tipikus férfi-nő szerep egyetlen valóságnak megfelelő megélése. Ezen a szinten csak a testeket látják az emberek, és az annak megfelelő szerepeket...

Tehát, legtöbben 3 D-ben tudnak csak gondolkodni. Eszerint a gondolkodás szerint az összes emberi kapcsolat kudarcra van ítélve!!!!!!

Magyarul mondva, leszarják egymás emberi igényeit, és méltóságát. Ezen a szinten nincs se tisztelet, se szeretet, csak önzés. Akarom, enyém, elveszem, jár nekem, stb... Ja, és senki nem használati tárgy, csak ha hagyja !!!! (fuj lányvigyor )

Sokan nem veszik figyelembe mások személyes határait, hanem kéretlenül bepofátlankodnak oda. Mindegy hogy jó szándékkal teszik, vagy aljas manipulációval, kárt okoznak. Tehát, ki kell jelölni a személyes határunkat, és azon belül éldegélni. Persze ez oda-vissza érvényes. Szóval ha kéretlenül nem lógunk bele mások életébe, és fordítva, minden jobb lesz!!!!

A Tízparancsolat is az embernek íródott, nem a férfinek és nőnek.

Egy újfajta gondolkodást kell elsajátítani, akkor bekövetkezik a jó irányba változás, és felemelkedés.
A boldogság a jó emberi kapcsolatokból származik, ( Isten szeretet törvénye szerint), hiába sikeres valaki más életterületen, ha nincsenek szeretetteli emberi kapcsolatai, szavatolva van a boldogtalanság, majd a lelki, azután testi szinten megjelenő betegség.

Amikor elkezdjük meghúzni a határainkat, az mások nemtetszését vonja maga után. Sok konfliktusban lesz részünk, és van aki nem tudja és nem akarja figyelembe venni ezt, mert ő nem akar változni. sajnos sok kapcsolat megszűnik ez miatt, de ha az a kapcsolat gátolja a spirituális fejlődésünket, akkor lépni kell. El kell békében engednünk egymást.


Legvégül pedig engedtessék meg az én kommentem...

Nincs összekapcsolás sem pedig szétválasztás férfi és nő között - ezek a nézetek - HAMIS NÉZETEK, más fundamentumokon álló "izmusok" tanai vagy "hamis vallások és izmusok ötvözött tanai" !
EZ!
LÁTSZIK IS - a két nyilatkozó vélekedésének tükréből , a ff. "izmusos", a nő "ötvözős"!
Jól eltávolodottak az IGAZSÁG-tól minek oka érdekességként és tanulságként kifejthető volna!
Tegyem?
Teszem...;...
A második vil.háborút követően nagyon felborúlt hazánk társadalmi rendje, a vallás, már mint a Jézust követni igyekvő magatartásban csekély hatást produkáló, MÁR ITT - leadott értékeiből, HOGY!  Hamarosan.... A "feltörekvő" kommunista-demokrácia ateizmusa végképp törölje, a nyomaiban is hiányos emberi érték határokat! Meggyötört ország meggyötört lelkülettel, hittel és emberségben...
Ez történelmi hozam, hullám volt és ténylegesen elsöprő, oly annyira, h generációkat volt képes úgy megnyomorítani, amit még én is érzékelek, sőt leányaim ill. fiam, hordozzák magukon - billog jel gyanánt!
Messze nem magyarázható tehát, sem a ff. sem a kedves nő "kirohanása" mert mint "ALKALMI MAGYARÁZÓ"  ill. VAGY "TANÍTÓ" egyáltalán joga sincs képviselni bármit is, ISTEN AKARATÁBÓL!  Egyiküknek se...de, botcsinálta "locsogók" mint holmi kis patakok... az erdő sötét mélyén....
Nos, azonnal tisztázom - MI AZ AZ ISTEN AKARAT!
Isten akarat volna - amiről nem tudunk beszélni - miután nincs az előbb felsoroltak nem létezésének folytán, űr van és idiótizmus, önjelöltek és önképzők "lenyomott" hit-tan-elv-adakozásai, a neszesemmifogdmegjól, a mitmiértéshogyan-elméletek - "A" KÁOSZ"!
Isten Akarata megnyílvánúlt az első században!...Kérem -....
EZ VOLT AZ APOSTOLOK KÖZEGE!
Sem a ff. sem a hölgy nem ismeri el ennek történelmi jelentőségét sem a múltbéli sem a jelenbéli és sem a jövőbéli értékrendjét, a szövetségeket, az ó-t és az újat sem, sem az Isten Ígéretet, az Üdvösség Szentségét, a vízbe és SztSz-e bemerítkezést, sem a Mennyei Királyságot Jézus Uralkodásával!
Akkor? - Miről beszélünk - ők ketten, továbbá néhány milliárdnyian a földön?
Létezhetetlen a társalgás, létezhetetlen a közös nevező vagy a jövőre történő kitekintés - "pillérek" híján, a "készségek" híján!
-
Következésként - első és fontos lépések egyike, az Apostoli Szentek Közösségének "helyre tétele" - napjainkban!
DE!
Bizonyosságom van, s a SztSz Személyének köszönhetően tudom is, sajnálatosan,  "kevesen lesznek" a "befogadók és még kevesebben a megtartók"!
A "szoros kapuelmélet" - NEM VICC, az "Ratifikált Szent Igazság" Jézus vére által, önfeláldozása által!
KINYILATKOZTATÁS!
-
Aki!
Nem tér meg! Annak vagy...
Azé nem lehet a mennyek országának egyetlen kincse sem!
Tolvaj, hazug és bitorló - ahhoz nem juthat!
-
A konklúzió?
"Ezerrel szükség" szervezni a mikro közösségeket, ahova várhatóan talán a kegyelmi idő bezárta előtt, bekopoghat még Jézus "A" Krisztus, Elő Hírnökével "A" Szent Szellem Személlyel!
...

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Szer. Okt. 28, 2015 11:20 pm

...utolsó órája ennek a napnak!
Megtelt jócskán...
-
Elviszem létem éjjeli alvásra, s talán "kidobálhatok" ezt azt - előtte - a kereszt elé!
-
NE CIPEKEDJ TE SE!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 16, 2015 1:28 pm

Isten, az Atya, Aki gondot viselő fölöttünk - instruál, vezet - gondolattal, szóval és cselekedetekkel....
Hatást gyakorol minden emberre.
Megteheti. A Teremtőnk!
Nem előjog de, törvény, hasonlatos az égi "járatokhoz", amint kél és nyugszik a nap, a hold és a csillagok.
Törvény.
-
Nekem mint egy félrerúgott kő, egy apró kavics úgy tódult elém - Angela Merkel Kancellár Asszony személye!
Lelkiismeretem főhajtással kérje az Atyát!
Közbenjáró kéréssel, a mindennapi kellő és tiszta józanságot - adja - e politikus kezébe!
-
Szükségben van!
Vele az  össz-európai polgárság...mind annyian....
-
Atyám.

Lett és légyen meg Akaratod Szentsége!
-
Jézus a Krisztus nevében!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 10, 2015 7:59 am

A lelkiismeret az a képességünk, melynél fogva saját cselekedeteink és egész erkölcsi mivoltunk fölött erkölcsi ítéletet mondunk. Az erkölcsi ítélet általában értékre vonatkozik; úgy mint a logikai, mely a gondolat igazságáról vagy nem igazságáról, vagy mint az esztétikai, mely a dolgok tetsző vagy nem tetsző voltáról nyilatkozik; az erkölcsi ítélet az akaratra vonatkozik s annak értékét nyilvánítja; ha ezt az erkölcsi itéletet saját magunkra vonatkoztatjuk, áll elő a lelkiismeret szava. Csakhogy míg mások akaratát, cselekedeteit teljes szabadsággal bíráljuk, saját magunkkal szemben az erkölcsi itélet gyakran összeütközésbe jut szenvedélyeinkkel, indulatainkkal s általában magunk szeretetével; de rendes körülmények közt ezek ellenére is érvényesül lelkiismeretünk. Ha az indulat hevében minden más hang elnémul belsőnkben, és a kárhoztatandó tettet elkövetjük, vagy pedig, ha a tettre unszoló motívum erősebb mint a lelkiismeret helytelenítő itélete; a tett elkövetése után ismét megszólal elnémíthatatlanul a lelkiismeret s ezt nevezzük lelkifurdalásnak. Tagadhatatlan azonban, hogy

az emberekben a saját erkölcsi mivoltuk fölött való ítéletmondás ereje igen különböző fokú; némelyik a kis vétséget is erősen hányja magának szemére; más a nagyobb vétséggel is meg tud alkudni, s magát megnyugtatni;
a lelkiismeret ereje fokozódhatik és hanyatlik; aki folyton lábbal tapossa vagy lábbal taposva látja az erkölcsi ítéletet, annak lelkiismerete hanyatlott, míg a gondos erkölcsi nevelés azon van, hogy mindig megélesítse és élességét megőrizze;
a lelkiismeret függ erkölcsi ítéletünktől; aki valamit nem tart erkölcstelennek, annak erre nézve nem lehet lelkiismerete;
a lelkiismeret tehát csak mint képesség az embernek mintegy veleszületett adománya vagy ősrégen kifejlődött szerzett tulajdona; de mind tartalmát, mind erejét illetőleg függ a történeti fejlődéstől, ez egyéni neveléstől, életkörülményektől, környezettől, korszellemtől, stb. Nem állandó erő, hanem a társadalmi élet produktuma. A közéletben jelenti nemcsak a magunk erkölcsi megítélésének képességét, hanem az ítéletek összességét is. Valakinek jó vagy rossz lelkiismerete van, azaz a magáról való erkölcsi itéletei megnyugtatók, vagy helytelenítők. Lelkiismeretes az az ember, ki minden adott esetben az erkölcs parancsainak tesz eleget, hogy saját maga részéről gáncs ne érje. Lelkiismeretesség a lelkiismeretes ember állandó tulajdonsága, készsége. Átvitt értelemben: általában valamely munkának oly gondos végzésére irányuló törekvés, hogy hiba ne essék benne. Lelkiismeretlen, aki nem törődik az erkölcs szabványaival, vagy aki gondatlanul, hibásan végzi a rábízott dolgot; tág lelkiismeretű, aki el tudja csöndesíteni a lelkiismeret intő szavát, nem veszi föl a gáncsot, mely különben is nagyon halkan szólal meg benne. A lelkiismeret maga magával jut ellenkezésbe, ha valamely akaratelhatározás alkalmával az elhatározás mellett is, ellen is egyenlő vagy majdnem egyenlő erkölcsi okok szólnak; ilyenkor a kötelességek kolliziója áll be, a drámának ez az érdekfeszítő témája.
(Wikip....)

-
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Kedd Szept. 01, 2015 8:46 pm

A léleknek is van színe... igen, van. A tiéd kék. Gyönyörű kék. Tengerkék. Benne van a tenger végtelen nyugalma, féktelen szenvedélye, vadsága. És benne van a szeretet mélysége, és a bizalomé, a biztonságé. Benne pezseg az élet, megszámlálhatatlan csodával, szépséggel, izgalommal. Igen. A te lelked csodálatos kék. Érzem. És látom.

Csitáry-Hock Tamás

-
Igazi örömmel szerethet - szívével - e sorok írója!
Egyensúlyát talán, még az idő sem ingathatja meg hiába habozza partjait hullámival. S tépi mélységig a düh vagy írígység netán a kétely vitorlása szabja - tengerét!
Úszik! Ringatózik aztán megint úszik, hosszan a föld körűl, s nem zavarja, hogy a - Sátán - ott jár!
Előtte. - És! Mögötte!
-
Járjon...
-
"Hívő ember"!
-
Írtál már ehhez hasonló szavakat - Uradnak?
Jézus Krisztusnak?
-
Hívő ember...itt a te órád....VÉSS!

Mint Istened! - Atyád!
A "Hegyen" !
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Pént. Aug. 28, 2015 11:11 am

Mi az "egyensúly" akkor?
-
A gályarabság?
Tudatos felvállalása?
-
Az "egyensúly" egyenlege; "ÖRÖM"!
-
Örömből!

Örömmel!

Örömért!
-
Húúha........!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Lélek. Értelem...

Témanyitás by Admin Pént. Aug. 28, 2015 11:01 am

Lélek!
-
Értelem. - Érzelem. - Akarat.

És természetesen az egyensúly!
-
Elég erős akaratú vagyok a mai napig is. Célra tartó, a kívűlről engem tekintőnek; "durva erőszakos"!
Hát ez nem semmi, kétséget kizáróan, nagyon tudatában kell lenni annak, ami a távolban lebeg sőt, az már több a sajátnál, az valami óriási és egy biztosított hatalom, az az "egység"!
-
A BÉKESSÉG MEGTALÁLÁSA!
-
A lélek egyensúlyát!
-
Mivel bekereszteltek kicsi apróként a nagy egyházba, így mint igás, aki nem is tudja identitását, de mára már sejti!
A békét itt kell fellelnem!
-
Jézust - "követőként"!
-
Jézust követni egyáltalán nem játék és nem is mulatság - barátokkal, társakkal, jó esetben a fészek lakókkal - a családdal!

-
Gondoltál erre? Néha? - Mostanába?
Az egyensúlyodra?



(( Kérem... - Holmi botcsinálta önjelölt lélekelemzők és más persona non grata-k kíméljenek okfejtéseiktől! -...törölni fogom! )))
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélek. Értelem... - Page 2 Empty Re: Lélek. Értelem...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.