HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Élő - napi - bizonyságok!

Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Ápr. 17, 2017 1:37 pm

Tegnap!
Elmentem Pusztavacs-ra!
És az Ország térképészeti középpontjánál!
Elmondtam!
Rövidke imámat a Hazámért!
-
Legyen meg az Atya Akarata!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Vas. Jan. 15, 2017 5:15 pm

Napi szinten történnek velem "események"!

Igen - veled is csak, hogy elmondom - az "enyémek" némi tudatossággal felismertetik - EZ! -
- Egekből való!
-
Íme;
"Az élet bármely értéke csak adással szaporodik... aki nem működik közre az értékek megsokszorozásában a továbbadással, az nem méltó sem kapni, sem adni".
Deepak Chopra
-
A nem túl távoli időszakot vizsgálva vagy vissza tekintve és nem utolsó sorban - tudva - a közlendő - "elhívott" SZÓ, s ennek tolmácsaként teszem!
Éppen ennek a gondolati síknak azonosságában - fordultam "hozzá" a tiszta lelkületű férfiúhoz!
Néhányszor, jó néhányszor már!
-
Nem "fogadja"!
-
A "vissza jelzés" szintjén sem!
-
Nem "méltó"? -
Nem! - Nem - nem méltó!
Akkor mi?
-
Pozicionált!
-
A pozíció súlya tartja, annak ellenére, hogy hiedelmének tartó oszlopa a hamis megtartatás, amelyben szerepet tulajdonít - önön magára nézve, önön magától önön magának!
-
Semmink se volna, HA! - Nem Adatott volna!
-
Mért bizonyos ez?
-
EZ LÁTHATÓ! - A cselekményeinek "ízes" gyümölcsei ezek! -
- Elutasítás az is amely hallgatásba torkollik!
Beágyazódás a múltba, a történelemmé vált szokásokba, beillesztett "ÉK"!
-
Vannak nemzetek, az Ő RENDELTETÉSEIKBEN, kiemelkedőek, fordító pontokként, s vannak kevésbé - össz képükben de, személyeikben is....!
Meg-SZÓ-lítottak! - Meg nem SZÓ-lítottak!
-
Mai bizonyságom a tágra nyílt szemű csodálkozás! - (Vakon... ))
-
Bármely Ábrahám HIT mértékűt - megtenném!
Csak! - SZÓ-ljon és szóljon és szóljon minden másodpercet megadva - "nekem" "hozzám" "intézve"! - (Mert mondottam; elrendelt - intézett...))
-
NE MULASSZATOK!
Ímé eljött az IDŐ!
SZÓ-val!
Hívó Szó-val .... !

Ámen. ... Hallelujah.

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Vas. Dec. 25, 2016 2:28 pm

dec. 23. 16,21.h.


Első olvasatra…
Nem felemelő hangulatot árasztó írás következik! – Viszont tanulságos! – Azonban …
Gyenge idegzetűek ne olvassák tovább!
-
A  szembe szomszéd kutyája sorozatosan kiszökik az útcára, ott bóklászik, idegesítve a zárva tartott környékbéli hasonszőrűeket és macskákat!
A nap nagyobb része így telik el.  Hónapok óta!  Estig, sőt késő estig, ugatgatásokkal szinezve!
De, dolga végezetlenűl nem távozik egyszer sem, hozzánk mindég betér, alkalmasint helyet találva a mellettem lakók kerítése alatt, beporoszkál – falatozni.
Saját  blökim részére kihelyezett étket fogyasztgatja, jóízűen, bőséggel! – Tehát, dupla mennyiség fogy, hetekbe mérve és annak költségébe!
Kis jószág. - És jószág, nem ember,  megy a hasa után, illemet nem ismerve, szokásokat, rendszereket, ő így elégíti  ki „kutya sorsát”!
Viszont a „gazda” „alávalósága” már nagyon is botrány számomra! –
Nem kötelességem kiszolgálni gyarló gondolkozás módját, sem az ebből következő anyagi nehézségeit, sem semmit egyáltalán vele, környezetével, állataival kapcsolatban !
(még kettő kutya van, abból a középső méretű szintén szökdösős!))
„Mocsokság” és kész!
-
Pár napja megelégeltem, s referendummal mentem az égben Lakozó Felé! – MIT TEGYEK?
Szó szerint ezt mondtam; „elég”!  –
Szólok nekik;  vigyék be a lakásba vagy kezdjenek kerités javításba… stb… stb… - nem tartok  továbbra sem  csak 1. db. ebet!
-
A  kutyus nem jött kettő napja!
Nahát, pedig mindezek ellenére nem szóltam, nem akadékoskodtam!
-
A kutya a főúton, ill. a szélén hevert, feltehetően elütötte egy szgk. és bele pusztult!
-
A szörnyű az – kérem, hogy a középső, a másik szintén szökdösős – a  dög testére jár „enni” – mivel nem fér át nálunk, alkalmasint EZT TALÁLJA, ebből tengődik!
-
A BŰN!
Bűn és bűn és bűn, s így telik el az élet, megveszekedett mocskával, kártékonyan a sírig! Gyomrot forgatóan mert sajna láttam, tényleges hányingert érezve!
-
Konzekvencia?
-
Hívtam a gazdát! Beszélgettem vele!  Korábban nem egyszer, nem kétszer! Felajánlást tettem, esély egyenlőséget biztosítva, költségemen, sorsának jobbra fordítása érdekében!   Elviszem   közösségbe!
ELUTASÍTOTTA!
Mért a kutya döglött bele?
A malom!
Nem egyetlen mázsa búza mennyiségét örli meg egyetlen fordulat egyetlen pillanata  alatt!
Egy szem búza, aztán még egy szem búza, s az megemeli a malom kövét, hogy!
ALÁ FÉRJEN A TÖBBI BÚZA!

Bizony mondom; bár tűnhet az élet veszendőnek de, az Igazság  - ÁLL!   – Az Igazság Szentség és Kibocsátott! – MA IS KIBOCSÁTOTT! –
Ne menj el  Mellette!

Ámen. … Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Dec. 19, 2016 7:20 pm

A "Bizonyság" szám szerint nagyon kevés, de!
A "Bizonyság" - ÉL! ...

(Él = Mozgásában Örök, Örökkön Örökké ÉLŐ - IGAZ - SZENT - EGYETEMES! )))
(vagy nem kerül publikálás alá a sötét oldal árnyékában Létező ÉL-et Lét!)))
Még... és vagy nem él csak - csupán - leledző, Ítélet Alatti! ...
-
Az Élet is ítélet alatti, csak Önön Ítélkezése Vonta Döntésbe, a "nem helyén valóba"!
-
A Helyén Való!
Mint állítom; ÉLET!
Tehát, az ÉLŐ - LÉTEZTETŐ ÉLET!
ENGEDELMESSÉG!
-
Lássuk akkor;

a fogászat után míg mentem az autóhoz, messziről megláttam egy kedves embert!
"Hívő" embert! - Anno ...
Én "elhagytam" a "gyülekezetet", "betérésemtől" számítva egy évre, s bár testben 10.-ig minden alkalmon ott voltam, lélekben nem sem "szellememben"!
Ez a kedves ember aki, néhány évvel utánam "tért be a közösségbe" sincs ott, eljött, az ország legnagyobb karizmatikus kisegyházába, ill. manapság - nagy egyházába. -
Hajtós, buzgó, s nem utolsó sorban erősen "italos", (nem részegítő alkoholos italtól)) AZAZ ISSZA A KAPOTT- OTTANI - "TANÍTÁSOKAT"!
-
Kettő perc után számonkért!
-
Az én utam az enyém, személyre szabott, amint az övé is meg még a tiéd is - kedves olvasó!
Miért kért számon?
-
Az ötödik perc elteltével maga szabadkozott, értelmetlenségnek tartotta az elröppent időt, elhárítva a békességre, szeretetre irányuló kezdeményezésemet!
-
Tudjátok!
Egy hete! - Isten (Szt.Sz.Sz.)) a szívemre helyezte őt, késztetvén "elszakadottságomban" - menjek, látogassam meg és beszélgessek vele!
Igen!
Igen...
Így rendeződött!
"A" véletlen! - Összehozott, az útcán néhány percre...vele, tanulsággal...
Számonkérésre!
És a tőle felfakadó elutasításra!
-
RETTENETES TORZÓ EZ!
-
ÍMÉ ISTEN INDÍTTATÁSA AZ ENGEDETLENSÉG OLTÁRÁN ÁLDOZTATOTT!
-
Bizony mondom; Áll - e Bizonyság, s akinek füle van - az hallja!
-
Vajon adatik a jövőben újfent esély?
Neki?
-
Nekem?

Jézus "A" Krisztus Nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szer. Nov. 16, 2016 3:57 pm

A korszakok véget érnek, s ott szakadnak meg, ahol kezdődik az új!
-
A szakad szót nem véletlen írtam.
A szakadás = "törvény" és pedig azért - egyik okán mert kényszer szakadnia, s szakaszt zárnia!
A gyarlóság szerte ágazó ágaival terem, vad gyümölcsöt, savanyút, s nem utolsó sorban - mérgezőt!
-
Méreg volna a szakadás?
Nézőpont kérdése hiszen, mint igyekszem azt felfedni - kezdet - ám, a halál árán!
Bele pusztul a felhalmozott vétség!
Önmagára reproduktív tevékenysége nincs de, átörökítő adottsága - igen, korlátozottan.
-
Ma!
Módomban állott, bizonyos folyamatok következtében - lezárni egy szakaszt -  fontos - kegyelemmel különlegesen kísért kapcsolataimban!
A tisztelet sem gyakorolt mértékével hatást tehát, "elvégeztetett"!
-
Isten!
Agape Isten!
A Remény Istene!
-
Végletekig!
-
Jézus Krisztusban a "lehetőség" bizonnyal még vissza fog térni!
-
Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Kedd Szept. 27, 2016 4:28 pm

Ez ma történt velem!
-
A Bp. M5. Tesco parkolóban éppen beszállni készültem az autóba.
Mellém állt egy metálszürke hosszú talán, Ford és kiszól belőle egy idős cigány férfi: kérdezvén, merre menjenek az M0. felé!
Megmutattam!
Erre az idős cigány férfi kiszáll és a kezembe nyom egy dobozt amely egy un. gerinc regeneráló eszközt tartalmazott!
Beszélt, gyorsan és kissé erőltetetten, s újabb dobozokat rakott a kezembe!
-
Nem kértem! - Elfogadni sem kívántam!
Aztán azt mondta; adjak neki; 10000 ft. benzinre mert Bécsbe menne!
Mondtam nem adok és vegye vissza a dobozokat hiszen, azt nem kértem sőt, csere alkunak se gondoltam!
-
Az idős cigány férfiú vissza vette a rám erőltetett "motyót", s úgy eltűntek mint a szélvész!
-
A kocsiban hátul ült egy idős cigány hölgy és egy 13 éves forma fiú, aki végig nézte a jelenetet és a sofőr is!
-
Isten engem megőrizett!
-
"Lehúztak" volna...!
-
Nem feladatom minősíteni az esetet!
De, mivel személyesen érintett így kijelenthetem; bűnös szándék áldozata lehettem volna!
-
Megtartattam!
-
A BŰN JELEN VAN ÉS NEM VÁLOGAT!
Megmér tekintetével és elnyel!
-
Ez a kis történet - igaz történet, ott lesz egykor majd a "szembesítéskor" Isten Atya Előtt!
-

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 15, 2016 11:38 pm

Igen!
Az idős barátom - elhunyt és már el is van temetve és "már" napvilágra is jött!
-
A hamis próféciák - bizony - nem állták meg helyüket!

Így lesz a bűn - gyalázatára a népnek!
Az együgyü kijelentés mely lehet ugyan jóhiszemű, de nem lehet azonos az - Egyetemes Szent Igazsággal!
-
Nem egyszer ment el "C......re" az ottani híres gyülekezetbe, s kérte az ottani pásztort, "imádkozzon érte" amint kérte a helyi - "tisztségükben lévő" - gyülekezet neves személyeit - "hiába"!
-
Keservesen kell kiejteni ajkamon, s a szégyenkezésre utalva, "biztatták" hamis reményekkel, nem egyszer és nem kétszer, oktalan módon, a realitástól távol, nagyon nagyon távol, (el)taszítva!
-
Miért?
Miért oltották bensőjébe azt ami nincs, sem a SztSz. vezettetve, sem orvosilag, sem másként igazolva, halovány pislákoló fényében?
-
Láttam szemét, láttam könnyezni, a halál - fel nem tartóztatható hát, ... "elvitte"!
-
A levegő égben, szellemi síkon kudarcot vallottak - ezek a férfiak!
-
Belebuktak hazug szavaikba! - Ebül hitvány hazugokká lettek! - Lemoshatatlan!
(Pedig...)
Volt Intelem, volt Isten Atyának Kérelme hozzá - Szólt az "Elengedés"!
-
SENKI!
Senki sem "engedett" - mindenki "fogott" - nagy "erővel" még nagyobb - kitartással!

-
Jézus újra lett köpdösve, újra lett feszítve, újra lett "temetve" - kényszerű feltámadásra!
-
Feltámad - e a nemzedék, feltámad - e egy olyan napra, ahol leng a zászló, s bátran áll a "sereg", hogy aztán vitézül harcra kelve, nyerjen az IGAZSÁG - SZENT GYŐZEDELMET?
-
Bizony mondom; nincs Úr és nincs szolga, nincs Örökség és nincs örökös de, van rög, botlás és meghasonlás, kín, jaj szó, végtelen torzsalkodás! - Gyalázata - a népnek!

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 3:07 pm

Az élet úgy adta, hogy már 30. évvel ezelőtt ismertem barátomat!
Mostanra már nagyon beteg, agyvérzést kapott, segítségre szorul, nehezen de, még jár!
Az elmúlt év végén érte az első, azóta pedig a harmadik "szélütés", egyre gyengébb, fogy, étkezése kimaradozik, nyelési problémák miatt.
-
MINDEN VIZSGÁLATRA én hordom!
Egy fia és két unokája él vele ill. nejével, aki szintén beteg, Parkinson kóros!
78 évesek, megöregedtek és TÁMASZ NÉLKÜLIEK!
-
SOKSZOR BESZÉLGETJÜK!
AZ APOSTOLI SZENTEK KÖZÖSSÉGÉNEK HIÁNYÁT!
-
Mint valami hegyoldalon kapaszkodó tölgy kilátszó erős gyökérzete! -  Úgy tartják magukat, nem tudomásul véve az eróziót mely szüntelen mossa le az élet föld darabjait, hantocskáit törzseik alól, bele a szakadékba!
Kidőlnek!
Megroppannak!
-
A KERESZTÉNYSÉG - éli hideg valóságát és így éli a többi vallás - NINCS KI ADJON  AGAPE-jából!
-
Holnap mennem kéne újra egyikőjükkel a Dél-pestibe!
-
NEM ÉREK RÁ - saját elfoglaltságom okán, tavaly óta először!
-
Pánikszerűen keresik az "alkalmas személyt", autóval, idővel és kevéske viteldíjjal! -  ÉS OLYAN ŐSZINTE TISZTELETTEL MINT ÉN!
-

HOL VANNAK?

Az un. istenfélőfajtaemberek? - HOL?

Elbújtak mert jönnek az "arabok" és most gyakorolják a megtérítés praktikáját - benn, hogy aztán kinn - színre léphessenek!

Miközben elhullanak az öregek, elhagyottan mint a kivert kutyák, nyomorultan - testben és lélekben!
-
NA ÉS SZELLEMBEN?
-
ISTENNEK NÉPE?
Mert van népe egynéhány!
-
HOL VAGYTOK? - TI! ÉS? Tanítóitok?
-
Hol?
-
Templomban.
Zsinagógában.
Gyülekezetben.
Királyságteremben.
Konferencián.
(stb.)
-
Gyűlésen, oktatáson, és más vidámságokon, esetleg a sorban, osztozkodáson - ki tudja hol még! - Más ágyában,...meleg felvonuláson...drog laborban, lőszeres láda cipekedésen,...csak vannak valahol ... minőségükben!
-
De, mégis hol?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szer. Aug. 10, 2016 1:28 am

(A "rejtett bizonyság" is bizonyság!))
-
Mivel hajnalban írom - e sorokat így tegnapra datálom az eseményt!
Törökbálinton voltam látogatni egy kedves beteget!
-
Azonnal szembesültem a "politikával"!
Elmaradhatatlan a "mini eszmefuttatás"!
-
Engem már nagyon sokszor megdöbbentett az emberek felfogása és ezen belül, a "fordulatok" - irány változtatások menete vagy  képessége ill. és "A" döbbenetes "gyorsasága"!
-
Hihetetlen csapongásba képes belemenni a "személy", észrevétlen, tudat alatt cselekedvén meg vétkeit, magyarán mondva az "ÉLETELLENESSÉGET"!
Komoly tény az "arab invázió", mint minden hasonló, totális pusztítási jegyeivel, vonul és vonul, előre szinte legyűrhetetlenül!
-
A furcsaság tehát, a beszélgető  egyik pillanatában - áldozatául esett a gyűlölködésnek, a másikban pedig mennyire vágyakozott a saját előnyét "megszerezni" és biztosítani azt, a végtelenségig!
Totálisan mindenkivel szemben - nem csak az "invázióra" való tekintetben!
-
EL - GONOSZODUNK!
-
Kemény bizonyság mert ekkora ördögi erővel találkozni , nem ritkaság de, azért ez így még nem volt szokás!
-
EL - SZAKOSODUNK!
-
Speciálisan a gonoszságra!
-
HOL VANNAK?
Az APOSTOLOK!
-
Apostolok?
-
A karizmatikus "közösségek" bizonyságai tele vannak ál (hamis) bizonyságokkal!
A nagy egyházak úgy szintén! ....
Az izmusok tanodái hasonlóképpen!
-
Elképesztő a "telítettség" - csordulásig van a "pohár" - A MINDENKI POHARA!
-
-
Atyám!
Mi a teendő?
Ki képesített, feljogosított ennek a hatalmas szellemi sötétségnek - ellene menni? ( még igénye sincs ))
Mert, addig helyén való míg a szomszéd tehene döglik!
-
Dögöljön...
-
Bizony mondom; a bizonyság topikban!
-
Bizony mondom; fáj - dalom szólt most ajkamról, ének szólt, s viszi a "szél" - sokakért! - HALLD SUHANÁSÁT! - MA MÉG HALLHATOD!

Jézus "A" Krisztus nevében!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Júl. 18, 2016 2:29 pm

Délelőtt beteget voltam látogatni!
Nem nagy dolog, más is jár sőt talán, többet mint én, nem rokon, szomszéd idős néni!
-
A mellette fekvő szintén idős hölgy viszont képes felkelni, fizikai állapotához - szerintem pszichés zavar párosult, s hozzám fordult beszélgetni!
Már tudtam, hányadán állunk, s elküldtem végtére nem hozzá mentem, lekötött a mi "mamikánk". ...
A folyosón sem hagyott békén, s elkezdte mondani, hogy az ablaknál imádkozott és legyek áldott...!
-
Mit gondoltok?
-
Helyes az ő könyörgése, továbbá szükséges - e "elfogadni" ezt a jellegű közbenjárást önön magunkért?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Csüt. Júl. 14, 2016 7:42 am

Aki esetleg ide keres,klikkel azzal tudatom - Sz Csaba -> letiltott!
-
az aktuális kommentem ez lett volna;...

Dóra Vadas Üdv. Konkrétan semmi gond az élvezeti cikkekkel. Van akinek a hús az és van akinek a töltött káposzta! - Amikor megfogalmazódott ez a vélemény - Jézustól - elképesztően nagy volt a nyomorúság. Leprások és más fokozottan sanyarú sorsú emberek voltak. És bizony az élelem, "A" lét alapján, bizony bezabált aki bírt! - Semmi köze Jézus beszédének a mai kor "fetrengéséhez"! Sem a Bonke úr SztSz propagálásához! A SztSz Személy nem alku tárgya ha van enni való ha, nincs! Bonke ismét csúsztat... egyen az éhes, igyon kávét -> ÉS BÖJTÖLJÖN aki azt szeretné! - Kitartok amellett , hogy a TV. prédikátorok = "sikeremberek" - vadászok, akik a lelkekért harcolnak, önön elveik alapján! - Egykor lehet, h Bonke a SztSz-től vezetett volt de, ezen kijelentéseit nézve - kókler! - üdv. tisztelettel - Dóra! - Legyetek éberek!
-
hali mindenkinek és békesség!
Ez már a konkrét üldöztetés - ellenem! Nem általános de, már részlegesen megjelent...!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szer. Júl. 13, 2016 12:57 pm

Kiéleződni látok eseményeket!
Néhány oka van de, leginkább abban bizonyosan nem tévedek, fundamentum; Istené vagyunk!
Elkezdte pályánkat, a földit, születésünkkel, s mára 2016.7.13.-án érkeztette a sokadik kereszteződéshez!
Nem ez az utolsó, csak hosszabbodnak az egyenes szakaszok!
Én! Szinte oktalanul szoktam bátorkodni de, mit tehetnék mást ha, egyszerűen "bele lök az Atya" miután úgy tudja bensőm forrásának erejét, mint aki maga teremtette!
Ússzak a túlpartra!
-
Ne gondolja senki!
EZ A vizes keresztényi lét - örökké fog tartani!
-
Kényszerűség az úszás!
-
Apám mondta, h a "kettedik" "világháborúban", voltak Német katonák,( Rommel csapatai, a sivatagi róka)) akiket elvertek az Angolok, s a szükségeik úgy hozták! Hogy neki fogjanak a Földközi tenger - >>> át úszásához!
Az nem számít kérem miféle mérleg serpenyőbe tesszük a háborút! Nem ez a lényeg ebben a kis írásban!
DE AZ IGEN!
BÁTORSÁGBÓL JELESRE VIZSGÁZTAK! Túlélési készségük kiválósága bizonyított!
A technikájuk az volt; ketten úsztak, egy lebegve pihent a vízen és figyelt és bíztatta emezeket! És fordítottak sűrűn egészen a partokig!
-
A balga oktalan keresztény - fuldoklik!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Júl. 11, 2016 10:59 am

Vasárnap reggel...
és úgy gyakorta! Eljön hozzám egy idős ember. Mindég benéz miután volt a temetőben felesége és fia sírjánál!
Eljön, s gondozzuk egymást lelkileg!
Néha sír!
-
Bizony mondom;ti hívek! - Legyetek készek abból adnotok ami kezetekbe bocsáttatott! - Áron is vegyétek meg az alkalmat!
Bizony mondom; kibocsáttatott az Egyetemesből - néktek! - Legyetek a háládatosság ezen kegyelmi részében gyakorlatiasak és felettébb - hűségesek! Úgy kaptok holnap és azután még él lelkeitekben az alázat, s a tisztelet! - Sója vagytok - az ízetlen világnak!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 09, 2016 11:24 am

Jöttem, láttam, győztem!   ...   (veni vidi vic))
-
Mondta Caesar a Zela-i csatában!
-
Mért hozom ide ezt a történelmi idézetet?
Nos, reggel ébredéskor kaptam a szívembe mert Isten Atya és adakozó szóval, hogy az élet mennyi küzdelemből áll, s megvívni a csatákat nem is annyira egyszerű! - Okosság, siker, butaság, bukás!
De, mikből állanak ezek a jelenetek mivel nekem úgy tűnik - Caesar játsznyi könnyedséggel vette az akadályt és így a mai napig fenn maradhatott tisztes neve emlékezeteinkben?
Caesar - "adott"!
Átadott magából egy nagy tettet, s ez nem volt más mint a bölcsesség vezette higgadtság ill. az ennek azonnali gyümölcs érése továbbá, a diadalt kísérő jelenségek "learatása"!
Caesar hiú volt!
-
Nem!
Engedelmese volt a történelemnek, két kezű kialakításának és a birodalom megtartásának! - Akkor ott és úgy, azokban az adottságokban!

-
Isten nem egy helyt vetíti ki a képet csatákról melyben Ő az Elől Járó, a seregek Ura és Felügyelője, a Teljes és Igazságos Hatalom!
Adakozó!
Emberi életekben, azok hosszában, súlyos áron megvéve - kiváltva mindenből, örökre! Mindenkit, egyen egyenként, elrendeltetve!
Érted ezt? - Kedves olvasó!
-
Tehát, úgy vélem a Caesár-i tett bölcsességében, ezáltal hatékonyságában kimondhatatlan példa értékű, azaz követendő számunkra!
Tudatában volt a köréje csoportosuló feladatoknak, s kihasználta, egyetlen egyet sem a porba ejtve!
-
Hogyan van az, hogy én, a kicsiben sem vagyok képes megállni, s a felismerés lehetetlenségét magam előtt tolva - leledzek - egy élet fogságban, rabszolgaként nyomorogva míg el nem pusztulok?
Mi a titka, mi a kulcsa a jónak, mi a boldogságnak?
-
Kérem tisztelettel - nagyon egyszerű!
-
ADJ!
-
AMID VAN AZT ADD, OSSZAD SZÉT!
-
Ezt a kedvességet "Adta" Isten Atya ma reggel nékem!
-
Köszönöm!
-
Lássátok - nem őrizgettem túl sokáig!

-
Jézus a Krisztus nevében!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2016 10:08 pm

Naponta érzem egész lényemben - hiányát az Apostoli "Közegnek"!
-
Áramlik bolygónk teljességén az információk halmaza, s ér bennünket, napfény sugáraként!
Megszámlálhatatlan a közlések sokasága van, hogy simogat, megölel, netán rám néz, int és megy tovább! - Örülök! - Meg annyiszor! - Háládatos a szívem mert jóságát tapasztalom Istennek, vezetését, tanácsolását, s így a gondot viselő figyelmességét! - Valljuk meg, az értelmet nem látó alkalmakkor - vészterhes az élet. Mikor apámat láttam a fűrészbaknál a vastagocska ágakat "gyötörni"! - Gyötrődött ő maga is, kabátjában, hajlottan, s bajuszán párával, köhögéssel és reménytelenséggel. - Várta a reményt! - ( várta a "ruszkik" kimenetelét! ))
Nekem van reményem, s bíz volt néki is de, meg nem élhette.
Megéljük - MI!
-
Hallottátok?
-
Megéljük! - Meg...
-
Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Pént. Május 20, 2016 1:21 pm

Ugye!
A hívő ember hitből kellene éljen és persze - naponta! - Mostanság...
Az a szitu; a Róma-i hatalom nincs úgy rajtunk, ahogy volt Jézus idejében tehát, az ösztöke sincs meg, s akkor ennek fekvésében bíz  "soványka" a hit és rendszere. -     ( volna más ha, nem kicsinylenék le jelentőségét...ill. nem torzítanák hamis arculatokba...)))
Hit rendszer!
Fura szó összetétel, tk. "kovász"!
De, a rezonancia amely elküldetett az égből, s mi úgy hívnánk; SztSz. Személy még ettől megadhatja az alkalmakat!
Bátorításnak szánva említem meg! - Ez történt....
Folyamatában vagyok egy idős házaspár lelki gondozásának.  Ismételten elénk tette a Szent Isten, ezt az eseményt, beszélgettünk, felismerve a dícséret és a hála "útait" - épülésre, gyarapodásra.
Szabadulásra!
-
Sok a fogoly no, meg a mihaszna foglár!
-
Csak úgy mondom..."ösztönzőleg"...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Május 09, 2016 1:20 pm

Miért?
Miért van ismételten arra kényszeredve személyiségem?
Hogy azt a messze menő következtetést vonjam le. -
Az un. "keresztényi" életről?
A keresztény "fundamentalizmus" korunk átütő napjaiban! - Sűrűjében,...eseményeiben...
Telve van!
-
Hamis tanításokkal, ill. kusza szövevényével!
-
Egy idős testvérnővel beszélgettem, ezelőtt egy órácskával. -
Azt mondta; "voltunk (ő és kedves veje, továbbá egy "prófétanő", s a lánya)) Tisza..... - gyülekezetben, ahol úgy, de úgy leszállt a kegyelem és...és... ez a kegyelem nagy tüze - hozta őket - tűzbe"...(stb)) ...!

-
Történetesen volt részem, az idős "prófétanő" személyét megismerni, tapasztalatot nyerni tevékenységéről és hasznos vagy haszontalan - munkájának "gyümölcsöztetéséből" - is!
A megítélés - az ítélkezés - mondom itt és ebben a formában - egy tőről fakad!

Az idős hölgy - még ha, rosszindulatú véleményt formálnék, sem vétkeznék vele annyira nagyot - miután! - "Kártékonysága" a Jezabellizmus rákos tüneteit preferálja, széltében, s hosszában, aktívan - a "szellemi -rák" ugyan is nem tétlenkedéséről hírhedt, annál inkább - pusztításának intezitásáról!

Azaz magyarúl - "ELTÁVOLÍTÓ" az IGAZSÁG SZENTSÉGÉTŐL! AZ ELSZAKADÁS TEVŐLEGES MÉLYÍTÉSE. - HAMIS VALLÁSI ARCULATBAN!
-
Hol cselekszi ezt?
Gyakorlatilag - ismételten mondom - "mindenütt és mindenkor"!
-
Nincs egyetlen bölcs férfiú - "A" HÍVŐ FÉRFIAK KÖZÖTT!
Aki kiparancsolná Jézus nevében a démonokat, s a Szent Szellem Személy "kincseit" osztaná szét - épülésre!
-
Hogy a "bárgyúság" mint fogalom? - Demokratikus fogalomkép - e, nem tudom, DE!
A KERESZTÉNYSÉG!
NEM DEMOKRATIKUS ALAPOKON NYUGSZIK!
Van demokratikus vonalvezetettsége, hiszen - JOG "A" MEGTÉRÉS!
Ám nem jog az egyenlőség - uralmi rendszere!
-
Kedves ember társaim - kedves földet lakó polgárok!
-
A szeretetteljes figyelmeztetések korát éljük - most!
-
Íme!
OLVASTÁTOK!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szomb. Május 07, 2016 12:04 pm

Napi bizonyságnak éltem meg azt amelyet sietve és minden áttekintettség nélkül írtam meg a biblia komment ablakban!
-
Égette lelkem a "pirossal" kiemelt!
Hiszen mindőnk a sorsának kovácsa és így a kovácsolt eszközökkel késztet másokat máshol és másért - használatra!
A kovács ekét kovácsolt, az eke szántott, a magnak helyet készítve....a föld - aratásra vár!
-
Nem lesz kenyered ha, elbénázol valamit.....agyalsz, netán még azt se teszed!
Ébredj! - Tesze - tosza..........
-
Azért! Hidd el, nem egy útálatos dolog az mikor is - Isten - "reggel" gondolatokat táplál benned, megöntözi örömmel szíved!
Az eső illat és a "föld", a termés illata - "beérkezés"!
-
ÜLJ MÁR FEL! - Valamely "járatra"...ne piszmogj annyit.... - szerintem!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szomb. Ápr. 30, 2016 4:17 pm

Nem rég ment el.
Bejött egy órácskára aztán elment.
Így tett sokszor mert útja volt a temetőbe, s ugye én azzal lakok szembe, volt az elhunyt neje sírjánál.
Van, h nevetünk és van, h elsírja magát.
- Imre bácsi....
Lelki gondozom, alkalmasint! - (ő meg engem)
-
Az a helyzet, kiértékelve tapasztalom, súlyosan eltávolodott az ember.
Önön tartásától is.
72-3. éves és szomorú szörnyűlködést fejez ki, a sehova se tartót...
-
Adjak neki "reményt" a vallásból?
Hogyan?
Nem én de, még csak nem is ketten, jutottunk oda; a kereszténység annyira iga alatt van, h az idegen vallás képes, áldozati oltára előtt "gyalázkodni" - pusztítani, öldökölni!
-
Szolgáltam amim volt, abból...


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Csüt. Ápr. 28, 2016 1:24 pm

Nem lehet az érzelmek felkavarása nélkül szólni...
bizonyos dolgokról!
Hogy fogalmad legyen - azt kanyarítom ide; nem ismeretlen előtted az a kép ha, két keresztény találkozik, érdemes megállni mellettük mert három perc és veszekednek!
-
Igen!
Ha, emez nem követett volna el valamiféle agyament vallási malőrt, nem is volna vita, feszültség no, és felhánytórgatózás!
-
Éppen ez esett meg velem!
Anno.
Mélyen benne voltam a közösség ébredésében, eléggé de, aztán kiváltam, mit tehettem volna mást, ez lett a törvény törvényszerűsége avagy az express történő leépülés!
Ti mit tettetek volna?
A közösség aztán nem túl sok idő elteltével - szétszakatt, ahogy szétfeslik a kikeshedt gatya, még az ülep is kilátszott!
-
Szóval ma, meg nem mondom így hirtelen miért, összefutottam épp, azzal a hölggyel, aki aknamunkát folytatott, igen fínoman kifejezve - becsvágyából!
-
Emésztgetem magam, itt, a klaviatúra előtt meg kiöntögetem úgy hozzávetőlegesen 25. - év fájdalmát, s döbbentem észlelem - a hölgy; "alávalóbb lett" mint annak előtte!
Fáj! - Fáj, a kifosztásom, s nem átallom aszondani, DE SZERENCSÉS!
Nem hordok magamnál soha besabell ütőt, hagy fájjon, s hagy menjen - a "Csík nóta" "szöges drótja".... hagy menjen, csak menne már teljesen!
-
Bizony mondom néktek; azt kérdezte készülök - e a mennyek országába? - Ő! - Ő kérdezte, azt sugalmazva, kettőnk közül - Ő IGEN!
Döbbenet!
Asszony asszonyi magatartásával és bomlasztó erejével még annyi megbotránkozást nem okozott közösségben, idegen - világi szervezetet beemelve a benső életbe, amint megcselekedte ő, annak idején!
Büszke is önön magára....
-
Bizonyság ez?
-
Bizony mondom; bizonyság!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Hétf. Ápr. 25, 2016 12:06 pm

Ujjá születésemet követő napokban már "felruháztattam" a "lelki gondozás" "szolgálatával...
sok reggel de, most reggel is elvezettetett utam - "a" lelki gondozás ösvényére!
Ebben is a "bátorítás" az ösztönzés hangja volt a bot és a vessző!
-
Bizony mondom; menjetek ki az erdőre, ott - találtok megfelelő botot és vesszőt, s vágjátok le, hajlítsátok magatokéra és úgy arra amely; kell! - Miként kell a falat kenyér!
-
Felkészült vagy! - Amennyiben benned él az élő Jézus Krisztus! -
Nem gyötörhet félelme a tehetetlenségnek és gonosz testvérének hatalma! (a bátortalanság hiedelme)
Fejlett, érett kereszténnyé váltál, alkalmas a Király Uralmának "betöltésére"!
-
Tégy "szolgálatot" az oltárra!
Zsengét, hibátlant, a legszebbet!
-

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szomb. Ápr. 23, 2016 2:51 pm

Az ujjá született egyén képes valóságos bizonyságokat írni - vezetés alatt!  

(az "egyebek" - "hazugságok", aljas hazugságok))
-
Ezek a kifejezések - súlyosak!
Nem lebegnek, nem fér hozzájuk kétség és távlatában sem ködösít!  - (Prófétikusak)
A "vissza igazolásuk" vetítik előre az Isten Akarat Egyértelműségét!
"Vesszők" és "botok" azok!
-
Fél - e valaki a szikla szélén?
A legelésző bárány - bizony - nem fél!
Talán, azért mert ösztönösen benne él, h nincs is mi éljen benne!
CSAK!
-
ÚGY!
-
LEGELÉSZHET!

-
Isten kedves bárányai vagyunk... kedvesek néki, eléggé ahhoz, h naponként reánk tekintsen....

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Admin Szomb. Ápr. 23, 2016 2:41 pm

Mert - vannak!
Bizonyságaink csak észre kell venni!
-
No, ez volt a szokásos "maszlagos - felvezető" !
-
A "többit"! (?)
-
Írja - Szent Istenünk, Atyánk Fia; Jézus Krisztus és a Szent Szellem Személy!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 28, 2016 1:07 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Élő -  napi - bizonyságok! Empty Re: Élő - napi - bizonyságok!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.