HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Vas. Ápr. 15, 2018 5:04 pm

A homok szobor!


Elmentem!
Megnéztem!
Beszélgettem a "szobrásszal"!
-
Alkotott!
Éppen egy másik "szobrot"!

-


Talán, nevezhetném szerencsének is - az vagy sem; Monostori Ferenc a helyszínen volt, s keze gyümölcsöztetett!
Egy másik pár is egyszerre velem volt ott, s néhány fénykép készítése után elmentek. - Én maradtam, s kérdeztem, elmondhatom - e "bizonyságom" - arról a Jézusról akit, én láthattam - ÉLő Úrnak- Ülve az Ő Trónusán, Hatalmában és Dicsőségében? ...!


Igen! - Válaszolta, s röviden elmeséltem! - Mese?
-
Hiszem és vallom ezen felületen a portálba helyezve - NEM A VÉLETLEN vezetett oda!
-
Ő "megtapasztalta" szellemében a szobor-Jézust!
-
Amennyiben jól értettem ezen hó 20.-án lesz ennek a kis szobor parknak az avatása!
Piliscsaba után - Tinnye mely falucskának a "tenisz parkjában" "található"!
-
AZ ÚR ELJŐ!
HAMAROSAN
!

-
Tüntet a Sátán?
Dühöng?
-
Miért is cselekszi ezt?
-
Bizony mondom; menjetek és hirdessétek az Úrnak Óráját mert elközelít az a Népekhez!
Igazságban és ítéletben!
Megítéltetik mindazon aki, nem fogadá be a Kegyelem Szentségét - IGAZSÁGBAN!
-
Vegyétek a fáradtságot és a "Vezetett Szolgálatot"!
EL NE MULASSZÁTOK!
"Vegyétek meg" az alkalmakat, olajat a lámpásba, még az "árús bé nem zár"!

-
Isten engem úgy segéljen!
Jézus Krisztus nevében!
Akinek van füle az hallja!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Csüt. Ápr. 05, 2018 3:18 pm

üdv.


"Káfir" vagyok - mint megtudtam!


"Káfir"!

Megölhető vagy saját pénzemen saját szabadságomat, azaz "koszos hitetlen kutya sorsom" - megtartható (kiváltható) - Mohamed elrendelése szerint akinek, Allah rendelte el - eme "törzsi szokás jogot" - "fölöttem"!
Hatalmas kötelezettség!
Kirótt és fővesztéssel járó!
-
Megvallom!


Káfir vagyok!


Az a "személy" hús testemben - amelyben lakozik lelkem és a Szent Szellem Személye által - "A" Megtapasztalásom által - "Szellemem"!


Igen!


Én! - admin! - Káfir vagyok az "Idegen" vallási (politikai = valláspolitikai)) és Törvényi "rendelkezés" vonatkozásában!



Kiknek káfir!
-
AZ ÉLŐ JÉZUSNAK AKI, A FELKENT!


NÉKI!


KÖVETŐJE!

-
ÉN!


admin!
-
Felelősségem teljes tudatába!


Elmegyek - amennyiben élek és tehetem szabad akaratomból!
-
Szavazni!


Mert volt korszak amikor a "jobbágyok" és azok fiai harcoltak a "Moszlim" Iga ellen! - Életük árán is!
-
Szavazni!
A Szabad és Megszentelt Hazámért!


MAGYAR HAZA!
-
Idegen eszméktől, irányzatoktól, izmusoktól, törzsektől, csoportoktól, csapatoktól, s nőket és leánykákat megbecstelenítőktől - SZABADDÁ TETT és azzá váló!


Hazámért!


Legszebb és legkifejezőbb nyelvünk megtartatásáért, s mind azért amit JEHOVA - kezeinkben érdemesnek - ADOTT!
-
Fiainkért!


Leányainkért!


Életünkért!
Vérünkért!
-


https://www.eternus.hu/vers/178



"Hazádnak rendületlenűl
légy híve, oh Magyar,..."


-
Isten áldjon minden földi halandót!


Ámen. ... Hallelujah.


admin.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szomb. Márc. 03, 2018 10:21 am

Vergődik Európa!
-
Ennyi! -

-
Telítve van idétlen megfogalmazásokkal, s legfőképpen az immáron elterjedté vált; "kommentekben"!

Lesilányított igazmondások mint ez is itt;

A hibákat nem kell szégyellni. A hibák megtanítanak bennünket felelősséget vállalni, megtanítanak arra, mi az, ami működik, és mi az, ami nem. Tudni fogjuk, legközelebb mit csinálunk majd másképpen, hogyan lehetünk jobbak, bölcsebbek a jövőben.

Cecelia Ahern

Kiárusított! -
Minden! -
Pénzért!
-
Pénz!
-
Fertelmessé mocskosított - PÉNZ! - Haszon! -
Élni!
Sok! - Sok mocskos pénz "értékkel"!
-
Európa hamarosan "betelik"!
-
Okádásra!
-
Hova fog lépni Európa?
Lesz egy talpalatnyi föld?
Tiszta? -
Kezdésre alkalmas föld?
-

Az "Engedelmesség" nélküli Világ!







Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szomb. Jan. 06, 2018 12:46 pm

Jézus Krisztustól számított 2018.-as évbe léptünk!

A forrongásba lévő lelkületem amint azt konstatáltam; az utolsó fél évtől - erősödve borult bele a "megzavarodottságba" ill. nem kevésbé pedig az "elfáradottságba"!
Zavarodott, fáradt!

Ez az "ÁLLAPOT" - a késztetés állapota!
-
Túlhaladva az ötvenet, jócskán, s toporogva, arra jutottam, sokat már nem tehetek, jól kell választanom, az egyetlen jót, az abszolút véglegest! - Várok! - Kicsit! Elcsendesedek! - Röviden vagy hosszan, elengedek az emberi dolgaim színe javából, átszortírozva gondolataimat és az elvakult cselekvésekbe bele buktató kóros indulatokból - "rengeteget"!
-
Rengeteg = erdő, mese világ!
-
2018.

NEM A MESE VILÁGA MÁR!

Bizonyosan, a történelem eseményeit tekintve, kihatásaiból tanúságként levonva továbbá, az "utamat" folyamatosan "vezető" SztSz Sz. által - kimondhatom!
Armageddon - köszöntött reánk!   ...   ...  Egy völgy terület - ütközetre kijelölt.

-
Armageddon eljötte, úgy mint nekem, a kicsiben zavarodottnak és fáradtnak - JELENTI a VILÁGNAK - ugyan azokat az emberi létezésben, földrészeken, országokban, népekben, nyelvezetekben és ágazatokban jelen lévő állapotokat, átfogóan kiható eseményeket, vallási, politikai hullámzásokat, a kezdetet és a véget!
Felismerésbe VEZET!
-
Armageddon egyenlege - most még, az Ő kezdeti szakaszában a - VÉGSŐ FELISMERÉS!
-
VŐLEGÉNY JŐ - MENYASSZONYÁÉRT!

A nászt; a menyegző előkészületeit, a rendezvény szervező - ezektől a napoktól fogva, újabb felügyeleti szakaszba léptette, gondosan és - "vissza vonhatatlanul"!  Őrzi a Megiddó melletti Jezréel völgyet, ahol is a "Rosszakaró" - az Ő BŰNÖS ÁLLAPOTÁBÓL - beavatkozni kívánna! - A folyamat - elrendelt! - A Menyegzőnek le kel zajlania, Jézus elrendelt Vőlegény!

Ő KIRÁLY - HATALOMMAL TELJES - EGYESÜLÉSE SZENT NÁSZBAN = IGAZSÁG! -
A megvalósításra - kártékonyságában erejét kiteljesítő - világi érdekek - ugyan össze csaphatnak itt a földön de, szándékukat véghez vinni sohse fogják!
EZ!
A BIBLIA-i írások örök érvényű tanúságát foglalja össze tehát; SOHA!

A 2018.- as év!
Armageddon-ba foglalt - elrendelt "tiszta" Isten Eredete!

Az EGYETEMES EGY és SZENT IGAZSÁG - MENEDÉK KAPUJÁNAK - MEGNYITÁSA!

Bizony mondom; halld a te Istened Hívó Szavát és térj be a nyitott kapun! - Őrizők vigyázzák azt de, te ne rettenj és ne félj! - Mosódjál meg a bárány vérében, kend meg magad a Szt.Sz. olajával és öltözz fehér ruhába! Míg elérsz, tedd ezt az írott szót, kezeidbe vett táblácskára; "becsület"! S megőriztetik a te szabadságod záloga - a Megváltó Jézus Krisztus Szt. Neve - DICSŐSÉGBEN! - Mert tudd, többé bé nem mocskoltathat - HÓ FEHÉR AZ!

SZEPLŐTELEN = SZŰZ !

-
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 05, 2017 12:19 am

Hazánkban sem maradhatott - a művészeti élet - sötétebb oldala - tovább fény nélkül!

Beszökött hozzá, s rávilágított a sarokban lappangó kis erkölcstelenre, ott rejtezett a mihaszna, mint régi kabát zsebben a pléh ötven filléres, az amúgy is lejárt, a becstelen "veretett"!
Gyalázat korszaka hozta ki az utcára, az ő korszaka volt végtére mindég is csak, ki gondolta volna ezt, új köntösét látva!

-
Jött tehát- e vak kisfiú, lelki kincset adni - HELYETTÜK!
-
Művészek!
-
Bizonyság!
-

KELL MEGÚJULNOTOK!
-
Nem kerestük, s megtaláltuk!

AZ IGAZSÁGOT!

MINDENEKBEN IGAZSÁG LAKOZIK!

A perverz fény nélküli bujkálóban is!
Vagy fölötte, mellette, valahol ott - VELE!
-
Szóljon a kisfiú szépséges dala mindazokért kiket megaláztak, megtapostak, lealjasítottak - erőszak által a földön mindenütt!
Támadj fel Országunk, s vigyen a ló - bele a zabolátlan futásba! - Bele, még beljebb, s érd utól már, TEREMTŐ ATYÁDAT!
-
ISTEN és  HAZA!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 16, 2017 10:26 am

Tanúságot teszek!

A magán életem jelen szakaszával!
Mert legyen az bármi is, az Istent Félőknek, nyitott létezése, amint az írott Ige, s nem találtatik abban hazugság, sem szemfény vesztés, sem oly indulat mi képe volna a Bűn Atyjának!
-
Felette áll a törvénynek, a gyarló és betarthatatlannak, mivel hiányos kéz alkotá, s érdek, vágy, az igának terjesztésére, a hatalom habzsoltatására és megtartatására, míg csak az egek nem remegnek de, "ő" - álljon!
-
Ami itt lejegyeztetett - az kényszerűség szülte helyzet, gyarló ítélet abban nem bonthat és nem hálózhat be, Isten oldá vagy építé, az Ő KEZE SZENT és az Ő LETÉTEMÉNYE!
-
A "New Age" - eddig szem előtt nem látható alakzata, napvilágra jő!
Most jő!
Már nem kopogtat, az ő cselekménye erőszak, helyt foglalás és megtörés!
Milliókat, milliárdnyiakat!
-

Hittel kaptam, hittel át is adtam!
Isten engem úgy segéljen!

Ámen. ... Hallelujah.
-
skype levélke.
szia. - nagyon vártam ezt a helyzet ismertetést a kisfiúról. ő szerintem később is ragaszkodni fog hozzád, egész gyerekkorában. hova tovább felnőttként IS! a szülei, sajnálatos módon - "rokonok" lesznek" és nem szülők! a testvérei már közelebbiek de, TE VAGY -> AKI! - VAGY! - nem érted ezt? ... Isten bocsássa meg nekem de, én sokat látok ebben a fiúban, hároméveskén már! Ő NAGY EMBER! NAGY ZSIDÓ FÉRFIÚ és NAGY ZSIDÓ de, másként látó férfiú. ... - a Gombiról jut eszembe. itt van benn velem, evett kekszet és a lábamhoz ül. ->Ő NEM SÜKET! <-> Ő A CSEND VILÁGÁBAN ÉL! <- !!! érted? a Misimókus a te világodban él és a Táciszkáé is az ő világában az Ábrahámka! EZT ELKELL KÉRNI ISTENTŐL! - hogyan alakúl a "csend világa" MI A SZEREP TOVÁBB! egyénenként és együtt. a MI VILÁGUNK - egyesül a zsidó kisfiú világával és az övé a tiéddel!... a réginek vége !!! ÚJ VILÁG! amit nem így érzékeltünk és fogtuk fel! nincs a megszokott, a normál, a hazamegyek Európába és ennyi volt világ - többé! vége. hiszen akkor kezdődött amikor... !!! ... elkezdtél a lelkedben - "Nárciszéletétvizsgáló" lenni, azaz a hogyan tovább a család felelősség formálásában! felvetted - e terhet egyedül és kerested a megoldást! (köszönöm hallatlan nagy áldozatosságod) (de piszkosúl megtörtél engem. nem akartad de remélted, úgy is kibírjuk! ))) -> érted? most az új világ új életét behozva, beemelve - MEGOLDÁST TALÁLUNK - e ??? !!! - hogyan illeszkedünk bele. mert !!! ketté vagyunk szakadva! ténylegesen totál ketté. (10.000 km.))...Isten a "Rendező"! olyan kolosszális és mindent megrengető MŰ-ben vagyunk, hogy vad álmaimban se tudtam volna jobbat és védettebbet kérni az Atyától! mikorra ? hát kérlek most Európa megszállásakor és végső hanyatlásakor! mikor milliók élik meg oktalan sötét elmével saját rabszolgásításukat sőt, "kiszolgálva" azt! ... a süketvilág" megértése és felfogása és gyakorlattá tétele? - NEM - é CSAK! teljes Istenvezetéssel mehet végbe ??? hiszen Ő "TETT BELE"! hatalmas átformáltatásban részünk - embereknek! EZ! NEM A RÓMAI BIRODALOM korszaka! mely a világ legátfogóbb történelmi ereje volt. még a "k...a" komcsi se az volt a maga kis kopott századnyi idejével! VALÓBAN ÚJ VILÁGREND ALAKÚL!... - Éva! lazíts egy kicsit és aztán rezonálj, harmónizálj az Isten te hozzád irányuló vezetésére! - VÉGE! a felvállalós korszakaidnak! az öntevékenységednek! - most jelenleg a kisfiú ragaszkodása "vezet téged", ő a te "pálcád"! nekem pedig a magányom. az itteni gyerekeké is az övéké ill. az enyémmel "kapcsolódva"! - ember? ezt? össze finomhangolhatja? ÉS HOGYAN? ... tehát a Pisti "debil" állapota - nem is annyira szörnyű,... csak az az ő világa! A MIÉNK AZ ISTEN ADTA VILÁG! - hány világ létezik akkor?... ez a föld ezért ítéltetik meg - és vonatik Jézus "alá"! - A SZERETET VILÁGÁBA! - döbbenet. döbbenet. miféle látásokat ad Isten nekem? - néha félek ée meg sírok! - ki vagyok én neki és kik vagytok ti(családunk) neki ??? - A! MŰ! Részesei, kiválasztottjai! - tehát, MOST ! eljött a vége az önkéntes akciójaidnak meg mindenkié! minden halandó emberé! - felemelik orcáikat és látják a magasságos Igazságát! - és akkor lehajolnak - VAGY! dacolnak - halálukig. mert ők meghalnak! ... no, lassan ennyi,... ! öleljed a kisfiút még van másodperc az órában! - kihasználva. és hálásan! ... szia....
-

Atyám.

Volna szavam hozzád?
Hozzád?
-
Jó a te lábaid előtt, jobb mint a lombos
és árnyat adó fa alatt!
Jobb mint gémeskút tövében hideg
korsót szorongatva!
Jobb mint dombok és hegynyi halmok
felhőt súrló magasán!
Csodálkozó szemmel nézni, tájat, végtelent!
Jobb! - És jobb meg a tőle is jobb!
-
Lábaid! - Szent Lábaid, a tűzön
izzó folyó tűz tengeren nyugvó!
A leges leg jobb!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szer. Okt. 04, 2017 1:09 pm

Ugye minden reggel a fájós lábaim miatt ülök néhány percig az ágy szélén.
Agyalva, merre menjek, mi a "cuccos" a mai napra.
-
ADATOTT!
MERT - KÉREM!


Tíz esetből nyolcszor biztos - kérek feladatot a napomban!
-
Elmentem a postára, feladtam egy kis pízt - ezt "csorgattam" - nem kötelező, pld. nem számla!
-
És már dobom fel testem a frissen ragasztott bringámra amikor észre vettem "Atti-kát" !
Attika fogyatékkal élő, s elkóborolt otthonról, szokása, a szülei - mérnök és tanár emberek, kvalifikáltak és igen jó ismerősök!
Attika nagyon szeret engem, a fogyatékosok jellemző szeretetével, én azt hiszem, kifejezetten hiszem, ő őszinte ember!
Tehát, ebben a szituban, felhívtam anyukáját, s mellette maradtam amíg megjött! - Hazavitte!
Éppen lyukas órája volt!
Meg éppen én találtam rá és éppen a - KÉRÉS - Szentség!
Nagyon Szentség!
-
Nos, ebben a felfordított világban - IGEN JÓ - kérni !
-
Gondold át és kérj!
Pld.
-
Atyám.

Megértettem - lelkemben átgondoltam, s nem oktalan - térdelek le Eléd!
Nem kérem a szomszéd kutyájának - vergődő pusztulását!
De!
Kérem azt!
Jézus Krisztus, a Te Elküldött Fiad által!
Amely adott a Te Szent Személyedhez való Vonzást, bocsássad ki reám!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 23, 2017 9:41 pm

Ez ma volt!
Az esti sötétedés kezdetén a Pesti rakparton haladtam a Boráros tér felé.
A Lánc híd utáni zebrák egyikén, ahol a hajó kikötők vannak - gyalogosok léptek le, s igyekeztek a Duna oldalára átjutni.
Nekem takarásban voltak a bal kézre eső autó láthatatlanná tette őket sőt, a szembe jármű fénye is vakított.
Este - MINDÉG óvatosan haladok, s az átkelők lábait látva - "satufékeztem"! -  Időben tettem csak nagy hirtelenséggel! - Szerencsém volt - legalább három személyt gázoltam volna el!
Teljességgel hiszem, az ember ezt tudja bensőjében - Isten óvott, akkor és ott, abban a pillanatokban - mindőnket!
Belém égett ez a bizonyosság - bizonyságnak!
-
Köszönöm Atya Isten - immáron megnyugodva - köszönöm az ő megőrizett épségüket - nagyon neked!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 04, 2017 1:13 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Vas. Szept. 17, 2017 11:00 am

Meggyőződtem!
Megadatott, h meggyőződhessem!

Részlet - idézet;... ->

-
Kérem,...
Eszköz áll - a bűn Atyjának - rendelkezésére, h szellemi tevékenységet folytasson, szellemi síkon - hús testi lényekkel!
Nem okoz a bűn Atyjának problémát - cselekedni, motívációs körét kiterjeszteni az UNIVERZUMBA!
Attól!
Hogy nem ismerjük az Univerzumi folyamatokat közvetlen közelről és nincs beleszólásunk, hústesti korlátozottságaink okán!
Attól még a bűn Atyja - TESZI A DOLGÁT - ÖNÖN BELÁTÁSA SZERINT!
Földi viszonylatban velünk!
MERT!
BEFOLYÁSA hatással van AZ Ő LÉTEZÉSÉRE!
-
Nekem megadatott az a kivételes képesség, (sokaknak más és több is)) hogy a belém plántált ragaszkodó emberi hit által - "láthassak"!
Persze - demokratikusan!
-
ÉS ÉN! - Bizony - ennek ismeretében LÁTOK, HALLOK, CSELEKSZEK!

KÖZVETÍTEK!
-
Nem kötelező bekapcsolnia a "rádióját" senkinek!
Semmiféle "képzelt" - általa képzelt presszió hatására!
-
HATÁS?
-
A józan ész azt mondhatja; BE VAGYOK CSAPVA!
-
Tényleg? - Na és KI által?
-

Részlet - idézet vége!

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 14, 2017 7:37 am

A sebzett és kifosztott elvonszolá testét az út porából, s lelkében várja a "segítséget" mert bízik!
Mert él és szólhat ajka a Reményhez!

Erre íródott "bátorításom"!
E reggelen és adassék még sok Remény, sokaknak a világban!

Ámen. ... Hallelujah.

idézet; szia XY. no, gondolok ám rád is, azaz miként bírod a melót és úgy álltalába! - hamarosan vissza zökkentek az "ittenibe", az otthonotokba. a "békeszigetébe" !!! - újra aszondom - őrülten jó a szerelem, az egymásra találás. a zökkenőivel, amik elszállnak mint a füst. - tudod XY, néha szoktam a "retekszám" ellenére is - "kapni" - látásokat. ez azt jelenti kérlek - eszementül új korszak jön el a történelemben, ... pld. a "választás" előtti elmebaj a hazában! EZ! MÉRHETETLENSÉGIG duzzasztja az aljasságot rövidesen. ÉS! ekkor jó a fiatal erő, lendülete meg a szerelemegység-boldogság - kötelék. ami - sohse kötelék,... DE! összefonódás. kicsit "cserélnék veletek. kicsit megállítanám az elmúlást! ... emlékezz erre a mondatra XY még élsz és lendítsen téged át XY-kával a jövő "fordulatának" megpróbáltatásain ! - AZ IGAZSÁG ISMERETESSÉ VÁLIK EZEKTŐL A NAPOKTÓL FOGVA! - AZ IGAZSÁG TESZ SZABADDÁ! - BOLDOG AZ AKIT MAGÁBA FOGAD AZ IGAZSÁG! - XY - fogd a kezét az Igazságnak és a társadnak - XY-kának! - NEM VÉLETLEN kaptátok egymást! ... az egység megtartótok lesz! ... (Ámen) ...hali, ... ölellek ! ... id. v.

-

Nem fog elmúlni, amint eddig se, egyetlen nap - szomjúhozók nélkül!
Van Forrás van korsód!
-
Akkor,... ?


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Hétf. Szept. 11, 2017 6:47 am

Keltemben és már nem először fordult elő, az Atya - gondolatokkal lát el!
-
Mély gondolatokkal.
Építkező gondolatokkal.
Időben és térben, ennek az építménynek nem felépítmény rekonstrukciója van - esetleg mondjuk; tornyot kap - annál inkább az egész szerkezeti rész és funkcionalitása! -
MOST! - Most fogja megkapni a teljes formáját!
Építették munkásai, ám az átadást megelőző, konkrét összpontosított tevékenység - napjainkban zajlik le!
Válogatott személyek bízatnak meg ezen feladatokkal!
-
VÁLOGATOTTAK!
Elszántak!
Célt látók akik, megingathatatlanok képességeikben, azáltal, hogy teljes ismeretében vannak "A" RENDELTETÉSNEK"!
A Rendeltetés határoz meg - lényegít ill. teremt - maradandót, azaz "Örökké valót"!
-
Bizony mondom; legyen hála a "Könyörületesnek, az Irgalmazónak" !

Akinek van füle az hallja!
Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 08, 2017 11:28 am

A "bizonyság tétel" ebben a "jelenleg" kezdődő és exponens (Arab)) elnyomásban és mértéktelen tudatos lepusztításban - nagy kincs!

Szolgálata Jézus Egyházának, az Egyetemesnek!
Amely nem ismertet, hamis Isten imádatot sem hamis "szolgálatokat" !
Sem a "Kalergi" csoportot, Soros Gy. és másokat, Illuminátusokat ill. az "Egyszemű" Piramis Szülötteket!

De, beszél a szeretet "tolmácsiról" az APOSTOLSÁGRÓL!
-
Jobb híján!
Magam teszek erre kezdeményezéseket ám nem bele tenyerelve a dolgokba ha nem alkalom szerűen! -Elrendelten!

(Isten engem úgy segéljen! - Ámen! ))
-
Így "LETT" elém küldve "Józsibácsi" !

Tehát!
Évekkel ezelőtt, sokkal, a faluban vettem egy szoba konyhás házikót ifjú házasként!
A tulajdonosa Bp.-élt, s volt megbízottja, afféle "Józsibácsi"! - A kulcsos "ember" !!!
Aki, kiszagolta a szerződés létre jöttét, azaz már nem nyúlhatott volna semmihez - ennek ellenére úgy döntött és "vitt el" - "dolgokat"!
A Józsi bácsi - e napig - tudatos ember, igazi mókus fajta, raktáros, önkezű gyűjtögetésében szorgalmas, részletesen körültekintő, fáradhatatlan,...
Aztán, az élet sodrása - még néhány alkalommal oda vetett hozzá, pontosan a "magánakciója" ( lopás ) általi tárgy, ill. a saját tulajdonomat képezők újra hasznosítása végett! -
Mind - e közben lebetegedett, nagyon, emlékezetem szerint a szívével operálták - pészmékerezték!
-
Minden eddigi az összes kontaktálás alkalmával - "szembesült" - Józsi bácsi a tényekkel!
-
Ma reggel a patika előtt ismét találkoztunk!
Józsi bácsi megint kórházba volt, élet-halál között, így mesélte és persze látszott is állapotán a betegség!
-
MOST!
Konkrétan felhívtam figyelmét sorsának rendezésére!
-
Józsi bácsi!
Mint a korábbi - "Apáca nővér" történetben!
Ő is!
Konkrétan!
Bolondnak nézett!
-
Bizony mondom; a Szeretet Isten Eljő - kezet nyújt, s meghív az Ő országába!
Hív! -
És aztán újra - Hív!
-
Az Ő Keze Szent! - Az Ő hívása Szent!
-
Te elháríthatod - azt?
-

Akinek van füle az hallja!
Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Csüt. Aug. 24, 2017 1:11 am

Pihentem a kinti széken.
-
És látám, szemközt a tető gerincen!
Üle egy galamb!
Sokáig volt ott!
-
Régen, 29 évvel ezelőtt!
Elmentem a gyülekezeti házba - ima alkalomra!
Kérni!
Kérni a Szent Szellem Személyt! -
Az Ő "Eljövetelére"!
-
Akkor is!
Oda szállott egy galamb!
-
Fehér galamb! -
Karnyújtásnyira volt, éppen el nem értem!
-
Galamb! -
Békesség! -
Köszöntlek Téged!

-

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szer. Aug. 09, 2017 12:24 pm

JÓ!
Jó adni, jobb mint kapni!
-
A tétlen nap helyett, konkrét a "tárgyra vonatkozó" bizonyságot tehettem, újra!
Személynek, fiatal férfinek aki, kérésem nélkül, önként, nyitottá vált, s beszélt félelméről!
Halál félelméről!
-
EMBERT MENTENI SZENTSÉG!
-
Köszönöm Atyám - AKARATOD MEGOSZTÁSÁVAL!
Eszközül választottál!
Küldtél, s küldötted lehettem!
-
EZ!
TELJES EVANGÉLIUM!
-
Atyám.
Felálljak térdemről?
-
Nem, maradni szeretnék, testem teljes egészében érinteni - a Földet!
Teremtés az!
A Föld teremtetett, a Menny Dicsőségéért!
Most, így vágyom "egyesülni" - néhány pillanatra!
Nem fogva tartani könnyeim - a háláét!
-
Háládatosság tölt meg - Atyám!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Kedd Aug. 08, 2017 11:47 pm

Megint,...!

A Pulim!
Valami oknál fogva változik a viselkedése. -
Hozzám bújik ha, leülök kinn, mondanám úgy; "talajszintre" az ő "magasságába"!
Bújik és bújik és mancsát rám teszi, "beszél", s nem értem!
Szeret! ... (én is)...
-
A puli nem test kutya, szembe fekszik le, békázva, kb. 5. m. vagy maximum 8.-10. méterre!
Szemet néz, a gazda kontaktja az övével.
-
Valami történni fog,... !
-
Meglátjuk!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 06, 2017 10:52 am

A lejárt,  helyes kifejezéssel élve; "elvégzett" feladatsor után!

Kérdeztem az Atyától!
Atyám? -
Merre tovább?
-
Csütörtökön, baleset érte a szembe szomszéd asszonyt, a 9. éves fiával élőt!
Nem tudtam, hogyan is tudhattam volna, m.helyén esett meg vele!
-
A kórházból hívott fel, ügyintézéssel kapcsolatban!
Ekkor értesültem nehézségeiről!
-
Ma!
Meglátogattam!
-
Legyetek szívesek kedves olvasók!
És tegyétek a lelki ismeret diktátumát - "A" KÉRÉST"!
-
Előre elvégeztetett áldás az MINDEN RÉSZTVEVŐJÉNEK!
-
Ne kételkedjetek, nem hazudozok, nem fizetnek érte!
Sokan hazudnak, sokan alakoskodnak és sokan bujkálgatnak - "feladataik elől"!
Abba a sorba kaptál  "elhívást"?
-
Akinek van füle az hallja!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szer. Júl. 26, 2017 8:04 pm

Puli!

Ő! -
Van - nekem, vagyunk egymásnak!

14.-ik éves, fehér, kan, már egyáltalán nem hallló és erősen gyengén látó - Gombóc névre "hallgató" - PULI "kutyám" !
-
Kettő éve nem takarítottam ki a mosogató tálcák alján lévő "lefolyó csöveket". -
Most megtettem, s a vihar kinn fogott - e munkálatokban. Sietve jöttem be, Gombóc utánam furakodott - fél az égzengéstől. Nejemtől eltanulva magyaráztam nékíjje; "ne félj Pulika, csak Isten görgeti a hordókat" ! -
No, őt nem érintette mert mondám - süket, azaz tolta be magát ezerrel!
-
Benn, be kellett feküdnöm az egész mosogató pult alá és úgy szerelni, meghúzni a műanyag hollandikat, csöpögés mentesre. ... (sikerült)) ...
Az én drága kis jószágom ott sündörgött, szimatolt fölöttem. -
Megvallom; nyögdécseltem, fújtattam, az alsó deszka igen nyomta a vállam, derekam.

PULIKA!
IZGATOTTÁ VÁLT!

Jött, ment, nézett, szagolgatott ÉS a JOBB MANCSÁVAL meg az ORRÁVAL -> LÖKDÖSÖTT!
Erősen értésemre adva, ill. feszülten érdeklődve - MÉRT TESZEM EZT AMIT ÉS VAN - e BAJOM?
-
Szokatlan volt a testhelyzetem, s nem értette!
Hiányos, meggyengült érzékeléseinek következtében - "BEPÁNIKOLT"!
-

Most itt a klaviatúra előtt ülve is simogattatja magát, lábamnak dőlve!
-
MA!
A "KUTYASZERETET" napja volt!
Regényekből, leírásokból, filmekből tudtam - ezekről a viselkedésekről!
-
Ismétlem; ma, nékünk adatott!
-

Köszönöm Atya Isten!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Hétf. Júl. 24, 2017 10:39 am

A "figyelmes szív" !
-
Meglátott!
Azonnal öröm, a fékezetlen, hamisítatlan hagyta el bensőjét, JÖTT - HOZZÁM!
-
Attila - fogyatékkal élő - születésekor történt "műhiba" következtében "lett ilyenné" !
-
Jött, éveit tekintve 25.-ön túl de, gyermekien!
-
A boltba megálltak az emberek néhány pillanatra, s nézték - a "szeretetet"!
-
Attilával - szeretjük egymást! -
Kifogástalan érintés ez, mikromnyi mesterkélt sincs benne! -
Ő - rajong értem, s nekem nincs más dolgom - a "fürcsinél"! -
JÓ EZ! -
"Elfogy" belőlem a szégyenkezés, igazán sohse nem is volt, miután azért valljuk meg - roppant hangosak vagyunk és roppant kitárulkozóak - afféle "gátlástalanok"! -
Öleltük egymást, ölelt, kezet fogtunk, megint ölelt, nevettünk, boldogan, szabadságban!
Tökéletes spontán alkalmi kapcsolat!

-
Az ágy szélén, keltemben ma sem mulasztottam Isten Atya Színe Elé járulni!
-
Kinyújthattam kezem - e "drága gyümölcsért" ?
-
"Ínyemre tétetett"?
-
Az ő "világába" járhattunk 10. percet! -
Istenemre; "szuper egy hely"!

-
Bizony mondom; megátalkodott konok ez a földi IGA, s járma töri a Létezés "Vállait"!
Kevés az alkalom, s nékem fizetnem se kellet de, "megvehettem" - Jézus önfeláldozása által, ingyen kegyelemből!
A pillanatnyi szabadságot! -
Járjatok! -
Lássatok! -
Vegyetek és adjatok, osszátok szét amitek van, kincseitek féltett legjavát!
-
SEMMI AZ!
-
Semmi az - ŐS SZERETET LÉTEZÉS- hez mérten!

-
Akinek van füle az hallja!

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Pént. Júl. 21, 2017 6:50 pm

Van kedvezményezett nap?
-
Van számomra nap, elrendelt, s a rendelkezés fölötte, a "megronthatatlanság"!
-
Szentség!
-
A bűn eleve rejtőzködő, emberi szem által nem látható, kézzel sem fogható, azaz anyagában tapintani lehetetlenség de, spiritualitásában - bombasztikus!
Szétvet, akár egy háborús akna, ott felejtve!  ... (diabolosz = szétdobáló ))
-
A SÁTÁN!
NEM FELEJTI EL- aknájait!
-
Nem nyert háborút a Kossuth téren, 2017. 07. 08- án, hiába demonstráltatta magát IGÁSAI által - színezetében kitűnő - seregével - Ő VESZTES!

( Jézus Krisztus "A" Királyok Királya - tudtára adta "A" MŰ földi szakaszának történetében; "ELVÉGEZTETETT"! ))

Úgy esett a nagy eset, telített gonoszságában - bekavart, s "letépette" - önön kezét lábát, miáltal én észlelvén a pusztítást amely nem rajtam esett  BIZONY - HÁLÁVAL TÉRDELTEM ISTEN ATYA ELÉ!
TANÍTOTT - INSTRUÁLT és "RÖGZÍTETT", továbbá kis idejű ÉRLELÉSÉT követően - EVANGELIZÁLTA!
-
"EVANGÉLIUM" = PREVENCIÓ!
-
NEM LEHET a HOMOSZEXUALITÁS SZODOMIZMUSÁT - "elfedni"! - Lekicsinyíteni, elbagatelizálni netán, semmissé tenni!
-

Ismét kijelentem!
2017. 07. 08. - án megtörtént, országos szintű homoszexuális kinyilvánítás! ... ("Pride")
INTŐ JEL volt társadalmunk számára!
-
Mindazon személyek akik, engedékeny nézeteket vallanak, gondolattal, szóval és cselekedetekkel ill. mulasztásokkal a - BŰN - Szellemi Tevékenységét - korlátok közzé történő terelésének -  érdek ellenében!

RÉSZESEK! -
Szembe helyezkedők!

-
MINDEN FEGYVER PUSZTÍT!
-
"A" - SZERETET NEM FEGYVER!
NEM IS ESZKÖZ!
-
"A" SZERETET = EGY EGYETEMES SZENT ISTEN!
"A" VAGYOK = AKI VAGYOK!
ÉLŐ! - LÉTEZŐ! -
ÖRÖKTŐL FOGVA - ÖRÖKKÖN ÖRÖKKÉ! -
SZENT! -
"IGAZSÁG"! -

-
Akinek van füle az hallja!

Jézus Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Kedd Júl. 18, 2017 12:57 pm

Reggel az ágy szélén ülve - születnek az elhatározások véghez vitelére elegendő - erő gyűjtések!
-
Figyeljétek meg!
Felálltok és már "KÉPESEK VAGYTOK" !!!
-
KÉRJETEK BOCSÁNATOT!
-
MEGBOCSÁTÁST!
MEGBÉKÜLÉST!
-
Bizony mondom; a ma - nem mást mint a te cselekvésednek elrendelt ideje!
Fogoly a világ, s zárkája már megtellett! ... (kalitka))
Látá a kismadár, lehullott kulcsát, oda alant a mélybe, remegő kéz dobta le - akaratlan!
-
Ne gyűlöld a kezet, kismadár, ne légy szomorú!
-
Bocsáss meg!
A BŰN lökte - eszközül!

-

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Hétf. Júl. 17, 2017 2:09 pm

Csekk!
-
Fizetése után beültem az autóba, letekertem az ablakot és illesztgettem a slussz kulcsot.
Addigra oda ért és,...
Keresztbe elbringázott előttem X Y. fiatal ember, s őt követte kis bringával kisfia, úgy - négy éveske!
-
X Y. ezt mondta "aprókának"; "gyere fiam"!
-
Már elmentek, még akkor se tudtam vissza fogni - érzelmeimet!

Ültem könnyezve!
-
Legszebb mondatok egyike az életedben - "Fiam"!
-
Nem apa az!
AKI NEM TUSAKODIK!
Családja - MEGSZENTELŐDÉSÉÉRT!
-
Bizony mondom; nékünk adatott az Atya "ölelése"!
Elbocsátásra szán, zászlaja alá gyűjti a Fiakat - a küzdőket! -
Megtűrt volt a horda, s gyalázatának ízét ízlelő! - "Holnap" túlcsordul kelyhe, felemelé - tajtékzó dorbézolásra. -
Elég! -
Halljátok a kürtöket?
-
Halljátok - Fiak!

Jézus Krisztus nevében!

-

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 15, 2017 12:13 pm

Beszélgettünk.

Tegnap, délelőtt...
A boltba futottunk össze.
Ő köszönt rám, (el voltam fordulva)) a kedves nő "teremtés", elég régről ismerjük egymást, a kezdetekben, ház építésük és költözésük során sokat segítettem nekik. -
És "lelki" gondoztam is őket, néhányszor - elmúlt az idő "ketyegésében"!
-
Beszélt, örömmel osztott meg, közlésekbe csomagolt - "képeket"!
-
Itthon gondoltam vissza, pörgettem át, keresve a hidakat, partról - part szakaszokra!
ÉLET!
-
Egészen más ha, TE ÉLED!
-
Női szíve szerintem még ma is hevesen dobog Jézusért, út keresése - ennek jegyében haladt előre, de bátorkodom kifejteni; a célba érését tekintve - reménytelenül!
-
A bizonyságom; a bűnből manifesztált megtévesztések kanyargós ösvényeit, jelen ideig, csak kis számú kevesek voltak képesek elhagyni! - Sőt! - Igazságot tanítók hiányában a természetéből adódó helyes integrálódás sem vált működő képessé, nincs mozgás - a tanítvánnyá tétel - NEM LÉTEZIK!
-
Nincs önálló élete!
Nincs öröm egyesülése és nincs szaporodása!
-
Isten Atya! -
Személyéről - EZ IDEIG!
KEVESET TUDUNK!
-
Az Agape-ról!

(( Wiki. id. "Az agapé görög eredetű szó, jelentése: szeretet, vendégség. Az első keresztények közös étkezéseit jelenti, melyeket az egyházközséget (gyülekezetet) összekötő szeretet kinyilvánítására és megélésére tartottak, s az úrvacsora/eucharisztia vételével fejeződtek be (vagy kezdődtek). Magyar szóhasználatban előfordul „szeretetvendégség” formában is. A szó átvitt értelmű jelentése a háromfajta szeretet (erósz, filia, agapé) közül a legmagasabb rendű. Az érosz a vágyakozó, a filia a baráti szeretet, az agapé a felebaráti, önzetlen, önfeláldozó szeretet megnyilvánulása. id.v. ))
-
Most!
Megköszönöm , gondot viselő, féltőn szerető AGAPE - ezt az előre "elrendezett" találkozót!
Köszönöm, szívemből!
-
Kapaszkodik az ember, a remény és reménytelenség! - Görcsös kezekkel!
-
De ha, már maga a Remény jő - Hit bizonyossággal - téged meglátogatni!
Vendégségbe - te hozzád! -
Veled! - Együtt lenni!
-
NINCS TÖBBÉ - "kapaszkodás"!

MEGHALSZ! -
Hogy újra ÉLJ! -

ÖRÖKKÉ!
-


Ámen. ... Hallelujah.

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Csüt. Júl. 13, 2017 6:54 am

Az éjszakai hűvösebb miatt, reggel már becsukom a leengedett redőnyök mögötti nyitott ablakokat, megelőzve a felforrósodást!
-
A jelen történelmének - nem tudom becsukni az ablakát!
-
Állok! - Az ablak előtt!
A levegő vétel - nehezemre esik, nem számol azzal, hogy szükség a levegő, a tüdőtér éltetőként várná!
A VILÁG - semmit se ad kezéből IGAZSÁGOSAN - elvárásokkal, kényszerekkel, becsapásokkal fest, meghamisított színekkel! -
Mocskos vásznán!
Lehunyt szemmel aludtál?
Akkor már ÉBREDJ - tekints és ÉRZÉKELJ!
-
Tegnap találkoztam egy 83. éves férfi emberrel!
Hosszú évek óta ismerjük egymást, tudunk családjaink benső létezéséről, s ezt - titkok nélkül, elfogadással!
Tisztességes ember, leginkább megtartója is ám, mára már - megtört!
Felesége úgy szintén!
-
Kézfogáskor ezekkel a szavakkal köszöntünk el, ezt mondtam; Jani bácsi! - Látom, h fogyott, megviseltek a napjai! - Engedje meg - "szolgálatom kapcsán" - hagy tanácsoljak valamit! -
Ne érje készületlenül a "távozás" - előzze meg - "A" FELEMELT FŐ! -
A MEGBÉKÉLTETÉS - mely által történik a VALÓSÁGOS MEGBÉKÉLÉS!
-
Isten megbékéltette önön magában önön magával a világot! - EZ! - FUNDAMENTUM! -
IGAZSÁG!
-
EZ! -
A TE! -
Esély egyenlőséged teremtettségének a teljes tiszta és neked járó - igazsága
!

-
Vedd át, még élsz, még tudatosan élsz - nem a ráktól, a bűn terhek átkos nyögéseitől - fekszel - kiterítve!
-
Isten!
Jézus Krisztusban - egyenlő jogokat biztosítva - adta a jogot, hogy eszközül választhassad távozásodkor, lelked és szellemed - élőn létező - ÉLETKÉPESSÉGÉT!
-
MEGBÉKÉLTETETT - MEGBÉKÉLÉSBEN!
-
Egyetemes Szent Szeretetté válhass!
Még - e földön, ebben a világban!
-
-
Mindég volt "befogadható" a nyitott ablakon át!
Keresd bátran - tudatosan, felkészült tudatossággal!


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Vas. Júl. 09, 2017 9:10 am

Bakancslista!

Mert miért is ne, továbbá kénytelen vagyok!
Állapotom folytán - bakancs listát felállítani!
-
Igazából nem az első de, közeli hát, elmentem és megtekintettem a "Világ"  színesre kerekített, mesterséges foltját - Budapesten!
A KÖLCSÖNÖS TISZTELET JEGYÉBEN!
-
Megtekintettem az un. "Meleg" Felvonulást a Kossuth téren!
Már ennyi, igen, 57. éves korom ellenére se láttam még hasonlót se!
-
Magas számú rendőri felállás.
Kordonok. Beléptetők.
Létszámilag növekvő kisebb, aztán növekvő nagyobb csoportosulások, hogy a beléptetők feloldása után, ez a "sokadalom"  - a rendezvény kezdetét  képező színpad elé vonulhasson!
Vittem a kis olcsó pénzű gépem és "lőttem" a fotókat!
Gyakorlatilag, 15. óra környékén még nem  vonhattam le semmi extra következtetést! - Sem pozitívat sem negatívat, nem is azért mentem sőt, csak és kizárólag kettő ill. néhány fotó alkalmával kontaktáltam emberekkel!
-
Egy rendező fiatal lány szólt, h ne menjek tovább! -
Ezt követően a tér másik részén, a közelség folytán hallottam akaratlanul egy kurta beszélgetést amelyben a fiatal ember kijelentette; "Magyar Ország" "kirekesztő"! -
Hozzá lépve, tisztelettel felhívtam a figyelmét, h engem is bele értett - e továbbá a településünket és úgy általában ... mért "általánosít"?
Rögtönzött dialógusunk,  a kicsit távoli, Rákóczi szobor előtt történt, ahol is, néhány "szivárványos öltözetű" egyén ült, a talapzatán, mi pedig a kikövezett részen álltunk! - Ezt, éppen ide "hajazóan" úgy szintén megkérdeztem; helyén való - e, hogy ott ülnek miután kézzel fogható, az nem pihenésre kijelölt hely?
-
Bizony mondom; akkora ellenszenvet és megvetést és dühöngő gyűlöletet zúdítottak rám, hogy elnézést kérve "visszakoztam"!

ÍRD és MOND! -
KIREKESZTETTEK!
-
Nem számított Rákóczi történelmi múltja, nem a füves rész, nem az egyszerű-ség  - SEMMI NEM SZÁMÍTOTT!
-
Provokációként kezeltek és - Isten engem úgy segéljen - olyan érzésem lett; MÉRT IS ÉLEK MÉG EBBEN AZ ELÁLLATIASODOTT VILÁGBAN!... ???
-
DÖBBENET!
-
Akkor most kifejtem; bizonyosra veszem - Isten Atya , látva az őszinte és tiszta, abszolút tiszta érdeklődésemet!

MEGTAPASZTALÁSBAN részesített!

Elhívásomban - megtisztelt - Isten Atya, az Ő SZENT SZEMÉLYÉBŐL! -
SZENT SZEMÉLYÉT -
IGAZSÁGÁÉRT -
EGYETEMES  SZENTSÉGÉÉRT - bemutatva, átadva!
JEL - ben!
Mind azt ami a JELENBEN a JÖVŐÉRT!
KINYILATKOZTATHATÓ!
-
AZ ÍGÉRETÉT! - HŰSÉGÉT!
-
Szavakkal leírhatatlan az a megnövekedett Sátáni Erő!
Amely Szellemi Bázisként OTT REJLIK!
-
A HOMOSZEXUALITÁSBAN!
-
Tudva tudom; az ember, a gyarló ember aki, EGYETLEN PERCNYI IDŐVEL SEM KÉPES - életének óráját meghosszabbítani!
Aki - TEREMTMÉNY és a gyarlóságainak mélységéig - ENGEDETLEN!
-
MINT JÁTSSZA EL!
-
A KEGYELMET!
-
-
LÁTTAM - ERŐT! -Az emberi lélek burkába ágyazott de, most még lefékezett - ÍTÉLETÉRE VÁRÓ - GYILKOS ÖSZTÖNŰ - ERŐT!
-
Tudatom!!

Az ez év, 2017. 07. 08. -án megrendezett un. "Meleg" Fesztivál!
Európa - jelenlegi - történelmi beágyazódásának! -

JELKÉNT ADATOTT!
-
ELRETTENTŐ JELKÉNT!
-
-
Jézus Krisztus nevében!
Ezen bizonyság - felelősségem teljes tudatában íródott, hittel kaptam, hittel át is adtam, emberi "kötelezettségemnek" eleget tettem!

(admin)

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 08, 2017 8:55 am

Bizony mondom; ímé felharsant a kürt szava!
És meg hallá az én fülem, s orcám fordítom a kürtölő felé!
Hallám azt, s meghajlik térdem, szívem béfogad!
Ímé szólott a Kürtöltető - Nagy és Fenséges, kürt szavával!
Minden népek a földön kik lakoztok azon!
-
Halljátok a kürt csengő hangját, érettetek kürtöltetett!



Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel! Empty Re: Bizonyosság - bizonyság, azaz tanúság tétel!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.