HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mit tenne Jézus?

Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szer. Jan. 11, 2017 1:47 pm


Nehéz megszólalni!
-
Jézus a testében "halott" Lázárt - feltámasztotta!
Cselekedett!
-
Az elhallgató passzivitása bűn cselekmény!
Jézus bűnt nem ismert!
Mi ismerünk!
-
A gyermek?
-
Az öröklött bűn - jogos követelményt támasztott - ÉS - "behajtotta"!
-
Engem kéne "hajtani" - ....... ?
-
Velem szemben IS TÁMASZT A BŰN KÖVETELMÉNYT!
-
Megoldás?
-
A széleskörű prevenció, hatékony felvilágosítás, várható következmények felmérése és felismertetése - konkrétan a "teljes értékű Evangéliumi tanítás"!
-
Békesség a családnak!
Úgy legyen!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 3:31 pm

Jézus korában sem volt másként!
-
A törvény betartása - eredendő tevékenységként alakult ki az emberekben.
Till. úgy voltak nevelve!
Nem voltak hézagos helyek, a család alkotta az első közeget - a tiszteletben tartás - legelső küllője volt a forgó kerek-egyet alkotó nagyban!
Ma így van ez?
-
Nem tudom!
Ha, tudnám bizonnyal nem témaként mutatkozna meg!

-
A hitet, a vallást lelkeikben őrizték a "gyakorlók" - többé - kevésbé!
-
Háborúk voltak és lesznek, ám Európában a templom mindenképpen a "menedék" egyenlegét formálta meg!
-
Mérhetetlen ellenszenvet vált ki bennem, hogy vannak népek, akik a NEM  "ŐKET JELENTŐKET" - bele kényszerítik, ebbe a mai brutális, kíméletlen állapotba!
-
Jézus senkit sem provokált és még csak vallás alapítói tevékenységébe se vont bele senkit - kényszerből!
-
Ő NEM VOLT VALLÁS ALAPÍTÓ!
Tehát - nem tehette!
-
Jézus alaptézise a bensőben lakozó ATYA ISTEN - bemutatása - az EGYETEMES SZERETET IGAZSÁG - kéztől kézbe adása - volt!
-
Őt üldözte,  a nemtetszését kimutató, a hitvány, az ember gyűlölő!
-
Jézus a mester és hívja tanítványait! - ( a ma még ismeretlen erejű és számú apostoli közeg - apostolait))
-
Jézus EZT CSELEKSZI!
ÜL TRÓNUSÁN!
AZ ŐT ILLETŐ TISZTESSÉGBEN! -
DICSŐSÉGBEN!
-
És várja újbóli eljövetelét!
-
KIRÁLYSÁGÁT, URALMÁT - "BETÖLTENI"!
-
Úgy legyen, Ő bizonyosan jó király lenne!
Az Igazság Fia!
-
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Vas. Júl. 24, 2016 10:09 pm

Mit tenne Jézus?
-
A Németeknél történő események láttán?... (terror))
-
A szomszédom szerint aki, birkákat legeltet és van ideje gondolkozni azt mondaná; Jézusnak ehhez semmi köze!
Mért volna?
Tudva levő Ő Égi Küldöttként, Diplomataként - elég markánsan, heroikusan helyt állott!
-
Talán, az un. "keresztényeurópa" kéne lépéseket tegyen - "KÖVETÉSÉBEN"!
-
A legeltető komám aszongya, megmagyarázható ez az áldatlan állapot, nem egy, nem kettő, sok irányból, s amely mint az ő szép faragott botja - AZ IRÁNYT IS MEGMUTATNÁ!
-
Ha, leírod - nyögte ki nekem kicsit vakaródzva, engem elmefogyatékosnak fognak nézni, s konstatálni még azt, az a "hülye" birkás, jól van ott, ahol éppen nézi birkája fenekét...
De, hát mégis - te...??? ...!
-
Hát, az emberiséget oljann döbbenetbe kéne "beemelni" ami ok és okozati függvényében!
Annyira alágyűrné az alázatos alázatba mely képes lelki egyensúlyt teremteni még kezdeti szakaszában, a Magasságos Isten Felé!
Megismertetni a Mennyek Országát, Jelentőségét, az Egyetemesség Igazságát Értékét és az Univerzum Távlatait mit emberi ésszel felfoghatunk - részeiben!

-
Tudod - mondta; én ismerem a Teremtőt! - Egész nap vele vagyok! - Vele, nem mással, kertjében!
Annyiszor köszöntöm, annyiszor tisztelem és annyiszor ad örömet Őt kellő alázatban látni, hogy nincs annyi fűszál a réten....
A réten!
-
Emberek!
Ez a birkásom - "tud valamit".....
-
De, a más vallások, nézetek, irányzatok és ugye....???
-
Válasza így hangzott; ott "törettetik" meg minden lélek, a maga lelki ismeretében - ahol van! - Sem kevésbé sem jobban és az Igazsághoz foghatóan!
-
A lelki ismeret az a bensőben "Lakozó" - én tudom! -
Látom a kicsi bárányt születni és növekedni és látom a vágó hídon -> NÉMÁN!
-
MA MINDEN!
ÉS!
MINDENKI!
-
KIABÁL!
- Követel! - Maga magának....
-
Senki de, senki sem alázatos! - NINCS - Csönd!
-
Hogy lehet az, hogy a kicsi birka és a vágó birka - "ALÁZATOS"?
-
Erre varrjá gombot......


(Ámen. ... Hallelujah))
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szomb. Május 07, 2016 11:46 am

...ez egy idézet az Esszenus-ból!


.....

És bár a nap lemenőben volt, nem széledtek szét otthonaikba.
Körülülték Jézust és kérdezték:
- Mester, mik azok az élet törvényei? Maradj velünk még egy kicsit és taníts minket. Hallgatnánk a tanításaidat, hogy meggyógyuljunk, és igazakká váljunk.
És Jézus maga is leült közébük és mondá:
- Bizony mondom néktek, senki nem lehet boldog, csak az, aki betartja a Törvényt.
És mások kérdezték:
- Mi mindannyian megtartjuk Mózes, a mi törvényhozónk törvényeit, amint azok írva vannak a szentírásban.
És Jézus válaszolt:
- Ne a szentírásotokban keressétek a Törvényt, mert az élet törvényéhez az írás halott. Bizony mondom néktek, Mózes nem írásban kapta törvényeit az Istentől, hanem élő szóval. A törvény az élő Isten szava az élő prófétákhoz az élő emberek számára.
- Mindenbe, ami él, bele van írva a Törvény. Megtalálod azt a fűben, a fában, a folyóban, a hegyekben, az ég madaraiban, a tenger halaiban; de mindenekelőtt magatokban keressétek azt.
- Ezért, bizony mondom néktek, hogy az összes élő dolgok közelebb vannak Istenhez, mint az írások, amelyek élet nélkül valók. Isten úgy alkotta az életet és minden élő dolgokat, hogy azok örökkévaló szóval tanítsák az igaz Isten törvényeit az embernek. Isten nem a könyvek lapjaira írta törvényeit, hanem a ti szívetekbe és lelketekbe. Ott vannak azok a leheletetekben, véretekben, csontotokban, húsotokban, beleitekben, szemeitekben, füleitekben és testetek minden parányi részében. Jelen vannak a levegőben, a vízben, a földben, a napsugarakban, a mélységekben és a magasságokban. Mindezek beszélnek hozzátok, hogy megértsétek az élő Isten nyelvét és akaratát. De ti behunyjátok a szemeiteket, hogy ne lássatok, és bedugjátok a füleiteket, hogy ne halljatok. Bizony mondom néktek, hogy az írás az ember műve, de az élet és annak temérdek sokasága a mi Istenünk alkotása. Miért nem hallgatjátok az Isten szavait, amik az Ő műveibe vannak beleírva? És miért tanulmányozzátok a halott írásokat, amelyek az ember kezének munkái?
- Hogyan olvashatnánk az Isten törvényeit máshol, mint az írásokban?
Hova vannak azok írva?
- Olvasd nekünk onnan, ahol Te látod azokat, mert mi nem ismerünk semmi mást, mint az írásokat, amiket ősapáinktól örököltünk.
- Mondd nekünk a törvényeket, amikről beszélsz, hogy azokat hallván meggyógyulnánk és megigazulnánk.
Jézus mondá:
- Ti nem értitek az élet szavait, mert a halálban vagytok. ( kiemelés -> admin)))
Sötétség homályosítja el szemeiteket, és füleiteket süketség bénítja. Ezért mondom néktek, nem használ egyáltalán, hogy a halott írásokban elmerültök, ha tetteitekkel megtagadjátok Őt, aki az írásokat adta nektek.
- Bizony mondom néktek, Isten és az Ő törvényei nincsenek abban amit csináltok. Nincsenek azok a nagy evészetekben és ivászatokban, sem a kicsapongó életben, sem a tunyaságban, sem a gazdagság hajszolásában, de még az ellenségeitek gyűlölésében sem. Mindezek a dolgok messze vannak Istentől, és az Ő angyalaitól. De mindezen dolgok a sötétség királyságától, és minden ördögök urától erednek. És mindezen dolgokat magatokban hordjátok; és így az Isten szava és ereje nem hatol belétek, mivel mindenféle ördögi förtelem lakozik a testetekben és lelketekben. Ha akarjátok, hogy az élő isten szava és ereje hatoljon belétek, ne mocskoljátok be a testeteket és lelketeket; mert test a lélek temploma, és a lélek az Isten temploma. Tisztítsátok ki ezért a templomot, hogy a templom Ura lakozhasson abban, és elfoglalhassa azt a helyet, ami méltó hozzá.
- És testeteknek lelketeknek a Sátántól eredő minden kísértésétől tartózkodjatok az Isten oltalmában.
- Újuljatok meg és ........

-
Mára már az idő távlatából sok kétség merűlhet fel de, ugyan akkor sok el is van oszlatva Jézus tanításaival kapcsolatban!
Mit tehetek én, aki azt sem tudja, hol kezdjen bele az értelmezésbe?
-
Az "alap"!
Jézus! - Kétség se tiporjon afelől - Ő!
"Tiszta" volt! - Érintetlen.
A keleti vallás használja - e szót, ugyan akkor mi is  eszközként kezelhetjük sőt, gátlástalanúl folytassuk...
Igen!
Erre bátorítalak, hitre - az Ő Személyéhez mérten - állj meg bizonyossággal a "tisztaságban"!
Fontos! - Mérhetetlen fontos a letisztúltság elérése - Benne!
-
Mert az idézet lényegisége - a holt ember - létezés mint forma az kérem - VAN!
Aktualitása dübörög, zeng információja, vödörből zúdítja ránk a sors!
-
Esszenus.
A kifejezés = identitás jelleget ölt magára - "tanítói" saruba bújtat ám fel is oldhatod - megmosva lábaidat - az értelem vizében....
-
Légy készséges a megcselekvésre, milliók látnak szükséget, naponta tapintják hiányát a világosságnak, az előbbre jutásnak!
Elhívott vagy, szakaszban élsz, életed minden napján éppen azt töltöd ki, gondolattal, szóval és cselekedettel.
-
Hogyan?
Hát, igen! - Hogyan.......sok sikert! Mikro közösségedben és a tágasabban - IS!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Hétf. Nov. 30, 2015 5:27 pm

Mit is tenne Jézus?
Ha, úgy vélekedne mint az alábbi idézet eszmeiségének hű zálogosa, nézetemben pedig szerencsétlen "balfék"!
Szóval kopoltyút is szerkesztene rájuk, a levegő vétel növelésére és  ezt csak a vájt fülűek hallják - a feneküket is kitágítaná, szennyvíz cső méretére, a felfokozott levegő áramlása érdekében!
-
LÉTEZIK a gyalázatos, fertelmes HAZUGSÁG - HAZUDOZÁS MEGOLDÁSÁRA? - AERODINAMIKAI PRAKTIKA?
Oxigén bevitel általi szabadulás?
-
Íme itt a válasz;

Többek közt erről is szó volt a szombati (.......)), hogy mennyit hazudunk, az ember már csak ilyen. Persze ez nem mindig szándékos, sok esetben nem is tud róla, mivel nincs a jelenben. Ezért rosszul emlékszik, nem arra emlékszik ami történt, hanem amit szeretett volna, hogy történjen.
Ez is a hitető az egó működése, hogy összezavarjon, még fokozodhat ha egy másik ember is érintett. Akkor az egyik így emlékszik a másik úgy, na és akkor kinek van igaza, ki emlékszik jól? De hála a kegyelemnek van ebből kiút, ha figyelünk a légzésre az a jelenbe hoz. Nagyon jó, ezt gyakorolom amikor csak eszembe jut.

Hát igen!
Netán "belecsúszik" az Istent félő ember - egy aprócska hazugságba és netán még többed magával, "társaságban" - AKKOR!
Lélegzik, hatalmas nagyot, egyet a kopoltyúján vagy a "seggén" és megnyílik létezésének kapuja - itt és most, azonnal, eltűnik a mocskos jellem!
-
Értettétek emberek?
-
Mit tegyen valaki, ha nem tetszik neki a főnöke, undorító zsarnoksága, egyáltalán, h a jó édes anyukája a világra hozta mert még - nem volt alkalmazottja aki "hepyember"?
-
Nos, menjen el egy palackozó üzembe és köttessen a hátára két oxigén tartályt, merüljön alá fűrdő kádjába - szorgosan ordítva, kiáltozva Isten felé; Atyám!
Igen! - Javulok, már, nagyon javulok, de egy kicsit még, buborékos a gáz!
-
Ennek a közösségnek, az idézetben szereplőnek, NŐ a VEZETŐJE - megfogalmazásomban - JEZABEL SZELLEMISÉG, aki ilyen velősen adja át tudományát - mint az látható....
-
Tudjátok meg!
Európa szenvedése, mostoha sorsa nem azért van mert Isten "elszippantotta" a föld bolygó "légteréből" az Ő Agape Szeretetét!

A gonosz mostohák az okai - azok akik uralmat vesznek de, emleik méhükből fakadtat még sohasem táplált!
Fattyak ők maguk is fattyú lelkülettel fattyakat kinevelve...


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 10, 2016 7:25 am-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Vas. Okt. 25, 2015 7:04 pm


...most ez a "trendi", az ingyen reklám!
-
Szaunába jár(nak)!
-
Emlékszem szegény anyám - nyugodjon, nála az lett volna a trendi ha, egyszer életében eljuthatott volna a Margit-szigetre! Ő tudja mért, talán - azért - mert ahol laktunk, ott 1777-ben építették az első templomot a kápolna romjaira, s ez a "föld" a - Nyulak-szigeti Apácáké volt - birtokban! ( Margit-sziget)) Neki az volt a szórakozás, az "ejtőzés" - HA - a háromműszak valamelyike után elmehetett egy misére, ült 1. db. órácskát, lelkének üdvösségére és testének pihentetésére. Sokat dolgozott - igen sokat - gép mellett, álva és hideg műhelyben!
Nem volt buzi vagy leszbikus csak egy anyuka!
-
MA TÚLONTÚL JÓL MEGY A DOLGA - SOKAKNAK!
Leáztathatja "éces" portékáját a "melegvízben" - evickélve, riportalanyként, meg "alanyként"!
-
KIT ÉRDEKEL HOMOSZEXUALITÁSA?

Én pellengérezem sorsomat?
-
Van és kész...hidegen-melegen, heterón, formálisan vagy normálisan - élek, s harcolok!
-
Tiszta tébolyda.....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 24, 2015 6:01 pm


Itt a "másik" szövevény...-ebben az esetben - sem - állunk messze az igazságtól ha, azt mondjuk; sok a "hűhó"...!
-
Mit tenne Jézus, aki viszont ismerte a "törvényeket" ellentétben velem, s úgy látott át a hazugságokon, akár az üvegen?
Mit látunk mi a palackban?  - Mit Ő?
Kicsiny vitorlást, csipesszel építettet vagy szellemet, egyáltalán a nagy semmit?
-
Jézus nem vágta magát haptákba a farizeusok, szaduceusok sem más csoportok előtt, ( akkor aztán volt "kisebbség" bőven)) ellenben teret engedett az egyénnek, és ezt is fontos tudni róla, h betegségeiket, szabadulási igényüket sem válogatva - szerette őket!
-
Nekem úgy tűnik, egyes szellemiségek amelyek kivetik igájukat az említésben szereplő csoportokban - nagyon szeretnek! - Magukon - mindent! Abszolút " egósok"!
-
Vannak cigány ismerőseim, akik jól érzik magukat a bőrükben, s el nem cserélnék - semmi pízért!
Szeretnek cigánynak lenni! Szeretik szokásaikat, dolgaikat, létezésüket, annyira, h át is örökítik az összeset!
Igen, megtért cigányok!
-
A dalénekes barátunk "kürtöltet maga előtt"....ocsmány  valami ez a "bűn"!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 24, 2015 3:53 pm


Nagy tapsot a fiatal sportoló úrnak!

( bár nem is tudom a homoszexualitásában mely állapotot hordozza - ő fiatal úr vagy sem...?))

Éppen azon gondolkodtam, h meg kéne kérdezni, nincs - e valami közölni valója és az esetleg nem vonatkozik a nemi identitására?
Ezekben a napokban felívelőben van bennem az érdeklődés, gondolom - napkitörés volt...de, talán lenyugszom ha, "elcsendesedik" az is!
-
A Szodómia fertelmes bűn Isten Szemei Előtt!
Miért az?
Nem kenem vágom túlzottan a tórát, sem az egyházak ide tartozó dogmáit, az viszont bizonyos!

( most fordítsa el a finnyás olvasó tekintetét a szövegről)...

Az egyik ember oda helyezi nemi szervét, ahol a "partner", testének lebontott táplálék maradékát, a bélsárt üríti ki magából!
A fiatal sportoló, ezt a "szokását" tette közzé, megkönnyebbülten!
-
Találkoztam néhány sportolóval életem során, nagyon régen, tudtam hozzávetőlegesen ki kicsoda és mért az aki sőt még a "Nép Sportot" is megvettem de!
Ma már nem teszem, hidegen hagy ez a "világ" - teljesen!
Nem "igazam van"?
Sport = botrányok és, h változatos legyen - botrány némi sporttal....


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 25, 2015 5:29 am-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 16, 2015 7:08 am

Tévedésből ne....

Ne gondolja senki azt, h Jézus korában nem egy izzó katlan volt a világ!
Téved, súlyosan téved aki így tesz!
Nem gondolkodik a jövőben, csak a mának él - mondhatnám hideg fejű és kegyetlen önző ember.
Az önzés = bűn!
-
Tehát Jézus idejében, néki volt mit tennie, azaz "HŰSÉGÉT" az "őrület határáig" volt kénytelen kiterjeszteni, lásd a Getsemané kertben történő imáját, a Ján. 17.-et!
Az egész akkori törvényhozási rendszert és bevett szokásokat forgatta fel mint írtam ezzel az egyetlen tényezővel - "HŰSÉG"! Módszere, nem térhetett el az igazságnak nevezett ténytől és pedig, h Őt - Isten küldte - erre a földre - MEGVÁLTÓNAK!
A megváltás fogalmát nem meríthette ki holmi üres locsogással de, annál inkább alá kellett támasztania - gondolattal - szóval és cselekedetekkel. Jézus így tett! - A mai kor nagy előrelépése a kommunikáció gyorsasága általi értelem szerzés! Értelmet szerezni a múltnak, a mának és legfőképpen a jövőnek! Reményt és attól is több reményt biztosítani az utánunk következőknek! Kik vagy mik következnek utánunk? Nem mi raktuk ezt a tüzet, erre a tűzre, hamvadó parazsára "a bűn fújt rá" mert néki csak ennyi, egy lehelet! Következésként, nem kell beleégned, belehalnod a világ katlanába ha, már ismeretesek előtted - az Úrnak Útjai! - Út az Igazság és az Élet, a mindenkori hűség és a reménység átadása!
Reméld!
Elmúlik a békétlen kor, rövid szakasza elenyészik saját hevében mert; "Legyőzetett"!
Ma, közlöm veled - e kommunikációs eszköznek a segítségével - Jézus minden vallás fölött álló Hatalmasság, Úr és Király!
Megváltó! - Megszabadító!
Ő a Királyok Királya, aki nem hagyott magára senkit - így téged sem! - Fiaid sem! Leányaid sem! Sem házad népét, sem jószágaid, sem javaidat melyet tisztességgel szereztél! - Azzal szerezted? - Ne félj és ne rettegj, légy alázatos szívedben és orcádat - Feléje fordító!
Bizony mondom; Jézus Élő Úr!
Ott Van Ő most Dicsőségben, s Országáért - Onnan Jön El!
Keressed a Szent Szellem Személy közösségét, aki számodra a Vígasztaló, a Segítő és a Tanító!
-
Jézus Krisztus nevében!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Vas. Szept. 06, 2015 9:42 pm

A Máltai Szer. Szolg. nevét több esetben hallottam a TV-ben a migránsokkal kapcsolatban!
Láttam is "megkülönböztető mellényüket"!
-
Csak ezek az emberek "léptek" vagy van más erre speciálisan "berendezkedett" csoport - csapat is?
Egyházak képviseletei?
Karizmások?
Civilek?
-
Ki mehet "közéjük" baj nélkül?
-
AKIT KÜLD A LELKI ISMERETE!
-
A lelki ismeret = tudomány!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 02, 2015 10:43 am

Kedden este telefonon keresett ismerősöm mondván; "tudod" "ŐKET"... az unoka húgomékat jó volna elvinni, mert mi dolgozunk - Babádra, ott kell érdeklődjenek, lakás ügyben, s egyben intézkedniük!
Nem nagyon akarózott!
Elég "szegények", az italozás következtében, elcsúsztak és hát a benzin meg az amortizáció - még a hívőnek sincs ingyen! Nem a fiatalok isznak, a nagypapa, aki ugyan mára már "józanabb" de, az elherdált élet  nem jön vissza, főleg nem a pénze!
-
Elmentünk!
Az ifjak intézkedtek, én beszélgettem a "papussal"....ő 63 éves én 55. - megtaláltuk a hangot!
"Jancsi" - fél!
És igen csak meg van keseredve!
Fél a haláltól és fél a halál előtti betegségtől, elmagányosodástól!
-
Elszégyelltem magam!
-
Jézus aggályoskodott volna? - JÓT CSELEKEDNI?
Hiszen pénz! - Lesz  - másik!
-
Ennek a férfinak már ezt megelőzően - tettem bizonyságot a HKÉ-ről és tudjátok! Ujra feljött a szó, erről is.....többről is...
-
Jézus az aki előtted jár!
Hívő ember!
Jézus ma is építi az Ő Apostolainak Közösségét!
-
Tettél mostanában valakinek bizonyságot? - Uradról?

-
Mert Európa egyre telítődik és dugig lesz - egyszer...nem sokára, és ki lesz a szomszédod...tudhatod?
Útcátokban, falutokban, kerületedben, városodban.....
-
Meglehet nem ismeri - Jézust!
Vagy!
Gyűlöli - Jézust!

- ... aki nem hiszen Ő benne, immáron - "elveszett" !
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Szer. Aug. 26, 2015 4:07 pm

...megkérdezték tőlem; Jézus hogyan cselekedne - ma?
-


Helyén való kérdés!

Helyénvalóságát akkor is megőrzi, amikor a választ hallók - nem cselekvőek!
Igazságra!
-
Az igazság - pestis öntötte el Európát!
Egykor a pestis elpusztította - e földrész színe javát - kíméletlenűl.
A kíméletlenség nyalta orcáján a kicsiny gyermeket, akit anyja fogott karján, s azt aki már apja oldalán végezte dolgát - felnőttként.  És a felnőttek? Megtöltötték a temetőket!
-
A pestis egyetlen orvossága - a takarítás és a felégetés!
-
Ki kell takarítani Európát a téves eszméktől, elvektől, izmusoktól, s minden megátalkodott vallási irányzattól amely nem vallja Jézust a Krisztust Urának!
-
Gondolattal. Szóval. És cselekedettel!
-
A cselekedet!
-
Azé a Jézusé?
Akit ímé talán most hírdetek a legnagyobb gyilkosként?
-
Nem!
-
Jézus a leprások szabadítója volt és most a pestist tisztítja föl! -
Elment közéjük és hírdette az Atyától jövő - SZÓ-t!
-
Agape - Szeretet!
-
A Szeretet = TUDAT - ÉRTELEM - ami akarat az egyesülésben az - EGYSÉGBEN!
-
EGY KARIZMATIKUS VEZETŐ!

Aki vezeti a megértetés fonalát, népekben, nyelvekben és ágazatokban!
A "fonál" = EVANGÉLIUM = SZERETET!
-
És lesznek akik megértik és szívükbe fogadják azt és döntésre jutnak!
Megértvén - vagy - megtagadván!
-
Isten mára már nem népekben "telepszik meg" és nem népekben "tömöríti" egyházát!
-
Isten - személyre szóló meghívását - intézte a föld lakóihoz.
Szabadságot adván!
-
Eljön tehát az az idő amikor megteszed ember és véghez visz Isten!
-
Itt álljunk meg!
Létünk a remény létezése és nem a fájdalom, rettegés keltése!
-
Legyen meg Isten Akarata, Örökkön Örökké!

Jézus, Krisztus nevében!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Admin Hétf. Aug. 24, 2015 10:38 pm

Az Isten Szent Akaratának Ismerete nélkül!
-
Nagy gondban van a halandó!
Következésként megszámlálhatatlan alkalommal mondja magának, kérdezi; mit kéne tennem?
-
Ugyan mit?
-
Utaltam korábban - a reménység értelmezésének fontosságára, s mint meghatározó vonalnak - követésére!
Mit tenne Jézus?
-
Jézus "felkent" szerepét, hintázó gondolkozással lehetetlenség megközelíteni!
-
Állítom; elméd, lelkületed (akárkié )) - "hányattatik"!
Okádja magából a fenn és a lenn terhét......a fusztráltságot!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mit tenne Jézus? Empty Re: Mit tenne Jézus?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.