HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A nagybetűs "Igazság"!

Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Szomb. Jan. 28, 2017 1:13 pm

Késztetést éreztem lelkemben!

Nem volt nehéz a "Késztető Erőnek" megtalálnia!
Egyszerű vagyok, kevés iskolával, mély puritánsággal! -
Megelégszem! -

A napi nekem juttatott kegyelemmel!
-
Kegyelemből élek még, s kapom hozzá a "tudatot' s kapom ezen szellemieken túl a fizikálist, a szükségletet!
Felismertem!
Amint a kalickába zárt kismadár - van ott valami kinn! -
-
Szabadság!
-
Így ez az alázat, a fölismerés tisztes alázatossága - kéréssé lett! -

Nem elégedetlenség!
Nem elfajtádzott, nem eltávolodott!
Csak a letisztult "Rátekintés"!
Valóban távol vagyok! - Messze! -
S e messzeség - IGA! - Mára... -

Hogyne volna az a kalitka!
-
S feltört a lélek vágya - kéréssé! - Indokká!
-
Nincs indok!
Van a teremtett ember és van az Iga! - Melynek egyenlege; körülményeitől függetlenítve!
Az "alázat" - IGAZSÁG!
-
És ekkor mondom; légy bensőm alázatos és légy te magad az IGAZSÁG!
-
Igazság! -
Igazság? -
Igazság Igazsága az mi nékem?
-
S érté az én lelkem; "ÉRINTETLENSÉG"!
-
Érintetlen!
Döntést hozó, s a döntésében az Érintetlen Igazság - "befogadása"!
-
Befogadni?
-
TÖRETTETÉS! -

Melyre az Ő Szeretetéből Érintés Jő! - S amin - az önállósodás elszakasztó hatása - Megáll - kifejezvén; Volt- Van - Lesz - Egyetemesség, az Egység!
Identitás!
Szabad döntés! - Befolyásolás nemlétezésében csak is a Szabadságban - az Érintetlen Tiszteletben, s annak mély alázatában!
-
ISTEN!
-
ISTEN = SZENT!
-
Nincs más szent sem szentséget tükröző, sem arculat, sem hasonlóan hasonló - hasonmás!
-
SZENT! - ISTEN!
AGAPE ISTEN!
-
Felismertem! - Vonzás!
VONZ!
Kifejezetten vonz! - Cselekvés nélküli - Önön Maga - Vonzó VONZÁS!
Érintetlenül!
Felvétel, megfogás, megérintés nélkül!
VONZ! -

(Hallelujah. ... Ámen. ))
-

Atyám.

Szükségszerűnek véltem, s Identitásodból - Szent Szellem által,
Jézus Krisztus mint Jobbodon Ülő Élő Király, az Egyetemes Fiú - "örökség" által; meghajtani térdeimet - ELŐTTED!
Közbenjárásra!
Jog, "eszköz" a közben járás - megtévesztettek sokaságáért!
Kik elfogatattak az Iga által - rabságra, földi sírjukig lelkeikben - szellemben pedig - örökké!
Hogy "Eszköziség"-ben törettesék fel a kalitka ajtaja, s hozhasson - "döntést" Életre vagy halálra!
Hozza meg szárnyának rebbenését, s reppenjen HOZZÁD!
Dícséretre - Magasztalásra!
TEREMTŐJÉHEZ!
-
LEGYEN SZENT - ALKOTÓJÁVAL - EGYSÉGBEN!
-
Az Ember!
-
Atyám.

Köszönöm meghallgattatásom - Jézus nevében;

Ámen. ... Hallelujah.
-

Mivel az a gyalázat esett meg az internet Start Lap pozicionáltságában, hogy mulasztottak a - Holokauszt Emléknap alkalmából - megemlékező cikket írni ( nem láttam sehol ill. a tévedésem jogát fenn tartva)) így ezzel a rögtönzött és naív írással próbáltam - "eleget tenni" - "együtt érezve", s emberi kötelesség tudatból - "pótolni" azt!
-
Teljes felelősségem tudatában, szabad akaratomból!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!
Tisztelettel; admin!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Pént. Jan. 27, 2017 6:18 pm

Lassan már eltelt ez a nap!
-
A HOLOKAUSZT EMLÉK NAPJA!

-

Nem olvastam a Start Lap-on ide vonatkozó cikket!
-
Megszomorodva vettem tudomásul!
-
Az ember Isten Képmása!
Isten - nem gyilkos Isten!
Isten a Szeretet!
-
Torzított arculata lehet - "A" nemtudósítás" is!
-
Nagyon elszomorító!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Vas. Jan. 01, 2017 11:03 am

Az Igazság?

2017. évben sem más!
-
Érinthetetlen!
-
Örök!
Öröktől fogva
!

-
Ez a tény van akit meggyengít és van akit megerősít!
Legyen! - Úgy Van Jól!
-
Mert akarhat valamely kalászt hozó a kövek között teremni!
És akarhat a szántó puhasága; 30. - 60. - 100.- annyit teremni!
Sokat, nagyon az éhezőknek és tisztelőknek!
-
Igazság?
-
Vedd kenyerét!
Adj hálát!
Tiszteld Istent!
-
Az Ő Egyetemes Szent Igazságában!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Pént. Júl. 29, 2016 7:32 pm

Az Igazság! -
Az Egyetemes Szent Igazság!
-
Nem támadja az Újszövetséget, önön fundamentumából, nem okozhat bomlást, nem teheti és nem is teszi!
A "Törvény" mint olyan -  "személy" - és pedig "szent személy" - ami a megértés végett írattatik így le, s adatik tudtára a hús testnek, s benne a léleknek!
Nem bontható meg, magyarázatokkal, tanításokkal, irányelvekkel, emberi elme alkotta "építmény-rendszerrel"!
-
Az Ószövetség következetessége, azaz - az Igazság Beteljesedése - "A" TELJES EGYETEMES EGY SZENT IGAZSÁG!
Melynél fogva az idő úgy áll rendelkezésére a földi halandónak, hogy az betöltésre alkalmas legyen, elérhető, átadható, apáról fiúra (asszonyról asszonyra és leányra) - a SZENT ISTEN Dicsőítésére és Magasztalására előkészített - "tökéletesség"!

A TÖKÉLETESSÉG egyenlege ÉRINTETLENSÉG!
-
Isten olyan mértékű tisztaságban megvalósuló "imádata" amely nem emel bennünket a bűnös tartományból egy újabb bűnös tartományba valamely "hitvány (ön) imádat<>imádtatás" (Isten irányú) beteljesítésével!
-
EZ A TÖRVÉNY - ÓSZÖVETSÉGE!

-

Mind félre magyarázza és ugyan akkor gyalázza Istent, aki holmi hitvány előnyök megszerzése által dícséri Istent vagy imádja, ill. erre buzdít sokakat, tömegeket, népeket!
Nem számít Zsidó - e vagy Goj vagy bármi más hitű, nézetű, s földet békében, boldogságban belakni kívánó - az ő élet hosszán át tartón!
-
A TÖRVÉNY!
SZAVAHIHETŐSÉG!
IDENTITÁS!
-
Mennyivel inkább az ÚJSZÖVETSÉG!
-
Bizony mondom; ímé eljött az - IDŐ!
                       Eljött az Ő SZENT EGYETEMES IGAZSÁGA!
                       ISTENT DICSŐSÉGBEN MAGASZTALNI!
                       ELJÖTT! - A SZÓRÓLAPÁT ÉS ELJÖTT A PÁSZTOR BOTJA ÉS VESSZEJE!
                       ELVÁLASZTANI A KECSKÉT A BÁRÁNYTÓL!
                       ELJÖTT A LEGELTETÉS AMA RENDJE, AZ Ő SZENTSÉGÉBEN amikor a "bárány" HALLJA AZ Ő PÁSZTORÁNAK HANGJÁT, S A VESZŐ (SZÓ) IS
                       ELEGENDŐ AZ Ő LEGELTETÉSÉNEK IDEJÉBEN!
                       MERT A FARKASOK ÍMÉ MÁR NEM ÁRTHATNAK, A MENNYEK KIRÁLYA ŐRIZI AZ Ő NÉPÉT - JUHAIT!
                       KIRÁLYOK KIRÁLYA ÉLŐ ÚR, AZ URAK URA, KINEK ZSÁMOLY ADATOTT LÁBAI ALÁ - AZ EGYETEMES SZENT IGAZSÁG IGAZSÁGÁÉRT!
Bizony mondom; ímé eljött az - IDŐ!
                       S EZEK AZOK, till. AKIK HITTEK AZ Ő NEVÉBEN!

-
Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam - hittel át is adtam!
-

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Vas. Júl. 03, 2016 6:43 pm

https://hitesremeny.hungarianforum.com/t21-biblia-komment-latasod-ablak

Elérkeztünk!
A Szent biblia egyik legszebb részéhez!
Átkarol bennünket az apostol, szemünkbe néz és kérést intéz felénk...
"Esengek hozzátok, testvéreim"...

-
Az Igazság!
Nemtetszőinek, s az ő indokjaik alapján - üldözendő!
-
Most, h szembesül a világ, legalább is Európa, az egyén (2016. 07. 03.)) a politikai vezetés megtorpanása és vagy szándékos nemtörődömsége által bizonyos dolgokkal, úgy világosodik meg az elme vagy kap vezetést Isten-től - ide vonatkozólag!

Till. az üldöztetés kapuja tágra nyílt, s mered ránk az üldöző a maga szintéziséből - (szintézis: ismeretelméleti fogalom, az egymástól eltérő kijelentések, fogalmak, folyamatok rendszere, összessége. )) érdekeinek megragadásával, s nem utolsó sorban - az elpusztításunkra!
-
Kemény!
-
Tehát, érteni kéne a phszihikáját, hogyan hat egyik a másikra, végkifejletét tekintve pedig hova vezethet - ma és holnap, holnap után - a jövőben, fiaink és leányaink életében!
-
Kemény!
-
Bátran kijelenthetem, ez a mostani és körül írható terror jelenség, koránt sem az az üldözési típus melyről vélelmezni lehetne a biblia közlései alapján!

Róma birodalmi törekvése, nézetemben; olvasztó tégely volt, regnálásának kitartása, nem igazán a népek leöldöklésére irányúlt, annál inkább az érdek körébe történő beállításról, kihasználásról szólt!
-
Így az Apostolság "feszítettsége" nem más mint az a birodalom, amely soha sem hódol a bűn előtt - kitart hitében, áll, s mint kívánatos, gyorsabban és biztosabban terjeszkedőbb, minden más egyéb kultusztól, ideától.
-
A "horda" erőszakossága - "csak" erőszak - brutalitás - véres kezűség, s nem utolsó sorban a rémület felkeltését mozgató és ébren tartó szellemiség!
Aki nem fél a konkrét "haláltól" - annak - hiába küszködik - nem oszthat lapot, nem szerencsés és kicsit sem izgató - bármely kitörése, hullámzása, irányultsága!
Következésként; a "futóversenyt tartó" - hamisat is hamisan tanítók anyaga, nem helyt álló mert nem a konkrét üldöztatés korában vagyunk, hiába tartunk arra, most még nem!
-
Fog jönni idő!
-
El fog jönni az az idő!
Mikor is a nép értelmét veszi, átrágja magát rajta és tudatosan fordúl az Apostolok ellen, az IGAZSÁGOT HIRDETŐK ELLEN!
-
Mi az Igazság?
-
Az Igazság, hogy a bűn megítéltetett bűn és igazság és ítélet tekintetében, s kinyilváníttatott eme Szent Igazság, a Teljes és Szent Evangélium által! -
Minden halandó számára az ÉLŐ JÉZUS KRISZTUS és a Szt.Sz. Személye Által!
-
No, ekkor jön el az "üldöztetés"....
-
Akinek van füle a hallásra, az hallja!
-
Jézus a Krisztus nevében!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Vas. Jún. 19, 2016 8:32 am

Meg nem mondom hol, de a közelmúltban olvastam; "miféle szövegkörnyezetbe" - "rakták" - fej leszakítás ígéretével ha, valaki kimerészeli ejteni az ajkán - nem tetszését!
Valakire, valakikre, közösségekre, és másságra, továbbá az ég tudja mi mindenre még "irányozva"!      (vallás pld. nézet, izmus szóval ásóra kapára nagykabátra...))
No, az bíz meglátja...
-
EZ! - ÉRDEKES!
-
"A" "szomszédom" - nem én - bizony felháborodik a TV.-ben látottakkal kapcsolatban, s főleg az idő tájt tette, h vonulóban voltak a "migránsok", s úgy "megsorozta őket", az én fülem is mozgott beléje, a "figyelő" csimpánzéhoz hasonlóan amelyik még a fán lopva figyeli lenn az ellenséges ragadozókat!
-
Nos, mára már az elfekvőben van rákos daganatokkal, de ha eljárást indítanának ellene, azzal bizony csak jót tennének....- MERT!  Az "idegi" "bántalmak" következtében - szegénykémnek lerövidülhetnének - szenvedésben töltött napjai!
ÉS!
JÖHETNE az "áradat", imitt-amott elő rángatva a bicskát, meg-meg fenyegetvén egy-egy derék asszonyt, leányt az utcán vagy tereken....hol kedve és szüksége tartja,...
-
A nagybetűs igazság?
-
Semmi sem maradhat rejtve, s megtudja az utókor mi állt ennek a "megszállásnak" "megette"!
-
Mert igen nagy horderejű "sz@rság" a maga nemében, s úgy "búvik" az "elkövetők"  küszöbén - várva, h becsusszanjon a házba, ott is az ágyba mikor a gazda este béfekszik - halálra marja!

-
A tengeri hatalmaknak és a más felosztási rendnek - semmi sem drága!
-
Nem aljas a végtelenségig?
A gyenge nőt fenyegeti, alázza, gyalázza, rémisztgeti - CÉLJÁNAK ELÉRÉSÉÉRT!
Ahol jár-kél, ott nőkbe törli lábát, s az erényt, így remél...követel - "hitéért"!
-
AZ IGAZSÁG?
-
Jézus a Krisztus Él!
Ott Ül Trónusán, Onnan Lészen Eljövendő!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Kedd Jún. 14, 2016 7:44 pm

Üdv - kedves olvasó(k)!

Abban a hiszemben vagyok, a "figyelő-szolgálaton kívül" - más is olvassa írásaimat!

Végül, ami fenn az itt lenn se másként - így - halmozom a betűket, szerény képességeimhez mérten, lett, lészen - valami...

Oda jutott a Nagy Restaurációs folyamat (erre kitérek egyszer, hogy az vagy sem), s hittel elmondhatom néktek, (hova tovább  mondandóm gyakorlatilag bevéshettem volna, ezen kívül még néhány más ablakba) -  a hazánkba létező egyházak - "meglátogatottak lesznek", sorban, egy más után ill. azonos időben és az Egyetemes Igaz Isten, ki fogja nyilatkoztatni - egyértelművé tett, konkrét Akaratát - "népének"!
Intőleg, felébredésre, ráébredésre...
-
No, ezzel nem többet állítok, sem nem eltérőbbet, amint tették elődeink egyike-másika aki "kapott" készséget a prófétálásra - És - ugyan úgy figyelmen kívül hagyható volt - akár ez is - itt!  Tehát, álladóan "zaklatásban" tart ez az Úr, ám most mint ha, felemelve látnám "pálcáját", ingerlékenyebben!
-
Haragszik! - Morcos! - Fenyegetőző!
-
Nem! - Kérlek, Szerelmesen Szeret!
Elővette tarsolyából az utolsó pogácsák egyikét, megsimogatva orcád, szemedbe nézve, néked, kezedbe adja!
-
Illéssel cselekedtek így a hollók!
Pusztában volt! -
Vagyunk, 2016. 06. 14.-én, a pusztában...
-
Hústesti érzeménynek le sem tudom írni, szavakba önteni, talán már, a szelídség határán mozgó, enyhén  hajló - szeretettel - készítette elő, s teszi, eléje tárt két kezed - tenyerébe!
Egyetlen morzsa se hulljon  és csak úgy érintsed ajkaiddal, amint fognád szerelmed arcát - égő csókod előtt!
-
"Szükség a Gyülekezetnek Megtérni" !

A Szent Isten Alkotta Mennyei Birodalom - nem hullott szét, s amit restaurációnak hívhatunk, nem másabb cselekmény az - IGAZSÁGNÁL!
Az Igazság - VAN!
Az Igazság - az Ő Trónusán - Van!
És te és én és sokan - e földön - MOST LÁTJUK MEG - LÉTEZÉSÉT!
-
A gyülekezet megváltottjai, (kicsiny) hitükben láttak egy trónust és láttak egy ábrázatot, de!
MOST LÁTHATJÁK - FIÚ ÖRÖKÖSNEK - URAK URÁNAK - IGAZ  SZENT-nek!
Elvétetik a lepel, elvétetik a "visszatartás hatalma", s a proklamáció szövetségi ereje - bontakoztatik ki - előttünk!
-
Íme! - Láss és halj...
-
Megértettél - kedves olvasó?
-
Örvendj! - Vigadj! - Hálával...

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Csüt. Márc. 17, 2016 12:00 pm

"A Richard Dawking Alapítvány honlapjának szerzője, Paul Rosenberg úgy fogalmaz, hogy a Jeremy England által felvetett elmélet megrémíti a keresztényeket, és a kreacionisták még sokkal rosszabbul jönnek ki belőle, mint Darwin okfejtéséből az evolúcióval kapcsolatban." http://24.hu/tudomany/2016/03/16/nincs-szukseg-teremtore-az-elet-kialakulasahoz/

Nos, mint a "csirkelábas" história, ez sem pottyantott elém nagyobb "halmazt" mint bármi más!
-
Mert "ismerni kell" a "Szeretet" szót és azonnal az Igazság köntösébe öltözik az Egyetemesség kreált problémákkal történő "körbezárása"!
-
Ugye a szivárványt is kielemezték már, alkotóelemeiben - a víz és a fény - részeket - "felkoncolva", hogy "nincsisisten"! - DE, VAN! - Fizikai jelenség!
Nem zavartatva magukat az egyszerűségtől amely abból áll, h Isten "teremtette" a Mindent Mindenekben és - Szeretettel!
Feltárta hozzá az okot, a "bomlást", a "szakadást" amely képezhet ebben a csodálatra méltó állapotában is Egységet, Jót és mind azt amely kívánatos számunkra, "halandók" számára!
Talán, fel kéne fogni magát ezt a jelentőségteljes tartalmat, hogy "halandóság" - "A" szakasz és megtehető út lényegiségét, s akkor!
Akkor nem beszélnének ráérős emberek - "butaságokat"!
-
Nincs rémüldözés!
Van Isten és van fizika és van "A" - VAGYOK!
-
Olvassátok el!
Le "van" írva!
Sőt!
Garancia van arra, h Jézus "A" Krisztus által és a "Küldött" által aki a Szent Szellem Személy - találkozhatsz Vele!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Szer. Márc. 09, 2016 12:04 pm

Hozzá tartozik az igazsághoz!
Vajon ez a "nőnapi" direkt konkrét provokáció is?
-
Az Igazság Igazsága? Hogy nincs "mérték" adó!
Nincs Isten Igazsága hírdetve van viszont agyatlanság és követelő idiótizmus!

Íme;    
Mért van bátorságom így "néven nevezni"?
-
Hiszen ha, volna férfi egyenjogúság tüntetés!
-
Legalább viszonyítható lenne!
-
Nincs!
-
Tehát; "sűrű idiótizmus"!
-
Bizony mondom; Isten türelme végtelen nagy és sokoldalú!

És, akkor az Ui;  

Ugye  - kérem...

mért is erőszakoskodnak a nők?
Biztos, h engem érdekel Sz. G. alsóneműtlen-sége?
-
A kívánható "jó" felé - nem változik a világ !
No, meg a "tudósítások" "szellemisége" - SEM!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Szer. Dec. 02, 2015 11:44 pm

EZ AZ IGAZSÁG!
A Béke Békéje!
Az az Identitás amely bűnt nem érint a bűnt nem érintők között!

...írtam itt a másik topikban...tehát -

Isten Megbékéltette Önön Magában Önön Magával a Világot!
-
Isten. A Szent Isten, a Mi Atyánk, Jézus Fia, az Örökös által letett és elvégzett; "ELVÉGEZTETETT" által - Fiakként, Örökösökként tekint MI REÁNK, nem tulajdonítván nékünk tovább semmi vétket - igát melyet magunkra vehetnénk - kényszerből vagy önmagunk áldozatából!

( egyet kivéve a "Hét Szentség" tagadását, káromlását! ))

Amennyiben földi létünk olyan közegben töltjük le, ahol nem esik "káromlás" - csúfság Jézus Nevén, ahol meghajlik minden térd - mennyeieké, földieké és föld alatt valóké - Ő Előtte!
-
Ez az Igazság a Szeretet Igazsága és Igazságos Szeretet Szentsége, Annak Teljes Értéke, a megöletett bárány vére, az ÁLDOZATISÁG SZENTSÉGE!
-
Nincs kegyelem a Bűnnek!
Bűn nem örökli a Mennyek Országát sem a kismenyországát itt ezen a föld bolygón!
-
NINCS TANÍTÁS MELY IGAZOLHATNÁ A BŰNT!
A BŰN GYIlKOS, EMBER GYILKOS!
-
Nem a TE GYILKOSOD!
Ő JÉZUS GYILKOSA!
-
Isten pedig JÉZUS FELTÁMASZTÓJA, a TE ÉLETED MEGTARTATÁSÁRA!
-
Ez az Igazság - ezt vedd elmédbe - ÉS TÉRJ MEG BŰNEIDTŐL ÉS - ÉLJ!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Kedd Nov. 17, 2015 11:04 am

...a cikk alján annyi szerepel; atv.


Idézet :
http://www.atv.hu/belfold/20151117-megdobbento-levelet-irt-egy-ferj-a-feleseget-lemeszarlo-terroristakhoz

.....

Szerettem és tiszteltem szüleimet!
Ez volt a "végső érzés" ill. minden olyan tudatos kötődés ami hozzájuk fűzött!
Mint fiuk, tudtam vétkeiket, hogy ne tudtam volna, amit elkövettek, még ellenem is - indulataikban!
Emberek, jóra való emberek voltak!
-
Halálukkor és ott a koporsónál mert; nem lettek elégetve, holmi megüresedett és kallódó hulladék kartondobozként - nem éreztem keserűséget, ürességet sem más "fájdalmakat"!
Elengedést "éreztem"!
-
Az újság írás felelősség és nem kis felelősség!
Az én hozzám hasonlók, akik nem rendelkeznek iskolákkal, különösen nagy terhet hordoznak hiszen, nem képesek felmérni a várható következményeket - amint ezek a képzett emberek!
Mögöttünk akár szóban vagy írásban de, még más eszközökben is - közzé tett megnyilvánulásaink vonzata sokszor a periférikus tartományok jellemzőit hordozzák!
-
A "tudatos" újság írás - nem?
-
Tudatosan?
Beláthatatlan végzetű, s erre koncentráló indulatok gerjesztése - néven nevezve; az agymosás akkor? - Akkor nem kártékonyabb - é a "spontán" történő "megszólalásoktól"?
Kinek nagyobb a felelőssége?
És az - mivel jutalmaztatik?
-
Igen is!
Hajtó motor az a gyűlölet amely a BŰNT GYŰLÖLI és Isten Igéje szerint - "SZÜKSÉG SZERINTI"!
-
Nincs ember a földön, aki el ne vesztett volna valakit!
Fiakat az édesanyák - a 2.-ik világháborúban, ahol apa fogta a lövészárokban térdein, fia haldoklásában - fejét! Sírva ráborúlva.....!
Igen!
Ők voltak Erdély föld hősei, akik védték a szorosokat a töménytelen - OROSZ BEÁRAMLÁS ELLEN! - Apák...
"Édesanyák"! Asszonyok...

Nézzünk szembe az -Igazság ADTA Igazsággal - az ellenségünkkel!
-
HAZUG VAGY ELLENSÉG - EZÉRT VAGY HAZUGELLENSÉG!
-
A "józanság" a züllött világ álsága elleni - "helyt állás"!
DE MÉG NEM ISTEN SZENT AKARATA!

Isten "Akarata" az a formátumú "engedelmesség"!

Amely egyetlen cselekmény!
-
ELENGEDŐ - ENGEDELMESSÉG!
A BŰNT NEM ÉRINTŐ!
Bottal sem - provokáló írásokkal sem, tudatosan provokáló írásokkal sem.....

Következésként; aki hall, abban bizonyos vagyok!
IGAZSÁGOT HALL!
És aki csak hall, az bizony "TÁVOL VAN"!

-

...átadtam, ingyen kegyelemből! Épüljetek, gyarapodjatok!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 31, 2015 9:41 am


Idézet :
Amint BŰN az amely generálta a menekült hullám kérdést - torzsalkodásában, hatalmasságok uralmának és vagyonának gyarapítására, továbbá a "Kegyelmi Idő" és az Egy - Egyetemes Isten Szentség Tagadása!
-
Nem sok szó esik ezekről de, tudnotok kell - éppen ez van folyamatban ez zajlik, úgy olvad amint a jéghegy, s nem csak a csúcsa!
Mert lesz idő és az a tudomásul vétel ideje és a tehetetlenség ideje lesz!
-
Az Armageddon eljövetele nem eljövetel, az megfoganás és növekedése az Antikrisztusnak! Nem - é hordozza állapotát a világ?
Nem - é megadja "magának" viselősségét megtartani képes kívánságait, s fogai között nem - é örli. ínyén a hús testi embert?
-
Mindenhova "arabot" csak a Szent Földre ne!
Ez annak a Királynak volt hibája aki meghagyta a tüskét, s nem tépte ki - gyarlóságában a gyarlóságot, h szenvedje és nyögje összes kínját a "megfeszítettnek"!
-
EMBER!
És akkor az ember?
Te és a te házadnak népe? A nem volt és a nincs és az aki "csak lett" - "Kegyelemből"?
A tenger hatalmasságai és a földek hatalmasságai ölelkeznek, s szem nézi a táncát, s nézi és nézi és sírni már nem tud!

Óh, Isten, ott,  lakozó helyeden!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Pént. Okt. 30, 2015 9:53 pm

Szántam rá időt, s megtekintettem kb. 10. perces videót, egy általam ismert közösség, közzé tételéből, a migrációs kérdés "ügyében"!
-
Elmondanám - ténylegesen "ügyet" "fabrikáltak" - ideológiát gyártottak, úgy mint a szél és a lejött anyagból ítélve, nem eléggé átgondoltan!

Szembe ötlött azonnal, h a "Kegyelmi Időt" - egy olyan periódust amelyet Isten bele szerkesztett teljes Okosságával - "Bölcsességével" (Szentségével) a vég időkbe, kihagyták, fel sem említették!

Holott, neuralgikus pont hiszen, nem másként vehető vagy gyanánt - mint a Kínai Nagy- Fal-at, s azon egy kaput, ahol folytatódott eddig a föld bolygó létezésének folyamata, s az - amely - bezárúl (t) !


Nem én találtam ki és nem is magamat hergelvén jutottam el fórumozásom történetében idáig de, napról napra viszont igen, mondhatnám; "figyelmeztetéseimmel" - eléggé érzékletesen! ( a bezáródáshoz))

Miről is beszélek?

A kegyelmi idő afféle nekifutás a Golgota után...
A Golgota nem egy lázadás leverése szimplán, ám annál inkább tekinthető  "korrekciós" feladatnak "A" NAGY MŰ-nek! - Kicsúcsosodásnak!
A kegyelmi időszak az a tartomány amely az ébredés szakasza, a föld teljességének, minden embernek, állatnak, növénynek, az összes szervesnek és szervetlennek, erőknek, dinamizmusoknak, eszméknek, irányzatoknak, vallásoknak, orientálódásoknak és a "kín tudja" minek még....."bezárólag"!
-
A migráns hullám - fülétől a farkáig - konkrét BŰN!


Ezen nincs mit totojázni - elemezni - BŰN, aljas BŰN, embert pusztító,  a "lefejezősdi" amely nem csekélyebb a Zsidó és más népeket brutálisan pusztító "tevékenységtől - szellemi vezérléstől és emberi kéz általi cselekményeitől!

A kegyelmi idő tehát - KIUGRÁSI KÍSÉRLETRE TÖRTÉNŐ ISTEN ÁLTALI INDÍTVÁNYOZÁS, RÁBÍRÁS - Szeretetéből - Érettünk!
-
Felfogja ezt az a közösség?
Amely a Jézus Krisztus "követésében" puhánykodó vallásáról tesz éppen  "bizonyságot"?
Felfogja ezt az Európai "vallási kovász", a politika és egyáltalán "tologálja" ezt valaki maga előtt, mint kívánatost, mint szomjúhozottat, forró nyári napjaiban?
-
Az Armageddonra történő felkészülés előtti pillanatokat elemezvén éppen olvastam a net "Start Lapján" - Putyin Úr mint szocializálja vissza országát a nem túl régmúltjába - a kommunizmusba - MERT!
Ott lehet uralkodni, erőt gyűjteni, hatalmasat!
Néhány héttel vagy hónappal ezelőtt még nem volt tudomásom ezekről, mint kis embernek de, mára már - tény sőt náluk "törvénnyé lesz"!
-
A kegyelmi idő - le fog járni!
A hatalmak osztanak és szoroznak, energiájukat belefektetik a túlélési stratégiájaikba!
-
Konklúzió!
Tennap még volt alkalmam a házamban is egy kedves ismerős látogatásának pillanataiból, meggyőződni, a jelen kor agymosási hullámainak begyűrűztetéséről, s az égbe kiáltó tudatos elme elsötétítési akciókról!

Szomorú!
Elképesztően aggasztó!
Tragikus!
Történések!
-
A tehetetlen, kereszténységnek aposztrofált "masszától" a Pápa Ő Szentségétől a Jezabelitákig bezárólag - magukat mosdatgató magyarázatok zajlanak!
-
Igen!
-
Ébredjetek az IGAZSÁGRA!
-
A Teljes Evangélium prédikálásának hiánya - BŰN!
Ugyan úgy - BŰN!
Amint BŰN az amely generálta a menekült hullám kérdést - torzsalkodásában, hatalmasságok uralmának és vagyonának gyarapítására, továbbá a "Kegyelmi Idő" és az Egy - Egyetemes Isten Szentség Tagadása!
BŰN!
Amely nem vallja Jézust a  Krisztust! Krisztusnak! Nem vallja a Szent Szellem Személyt! - Nem vallja a Megváltást, a Bűnök Bocsánatát és a Kegyelemből Történő Megigazulást, az Üdvösséget!

-
Jézus Krisztus nevében - Béküljetek Meg Istennel!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Csüt. Okt. 01, 2015 11:05 pm

"Nehéz az Igazságot kimondani" és  így akkor az Igazság gyökereit lényegében "A"  nehéz  megtalálni!
-
Hamarosan eljön az 1956 -ra történő megemlékezések napja!
-
A történetem a következő;

apai nagy anyám, 15. gyerekes családba született, apja szegény, "erdőkerülő csősz" volt az uradalmi birtokon.
A "Wenchaem" gróf nő meglátta őt, amint úgy 8. éveskén ment valahol, a grófi háznál, ki tudja már mi okból! - A gróf nő megszólította; ki vagy te kicsi leány? - A mama így válaszolt - Gellai Balogh lány vagyok, a "csősz lánya"! - Jól van kedves, mondjad meg ídes apádnak, hívatom - jöjjön el holnap délelőtt hozzám! Megértetted? - Meg!
Másnap az öreg Gellai bément a gróf nőhöz....
A grófnő megbeszélte vele, hogy a kisleány innentől kezdve az ő kisleánya gondját viseli, taníttatja, öltözteti, eteti, semmiben nem lészen hiánya!
A "dolga" az lesz, hogy a kicsi gróf gyereket ő "pesztrálja" ! - Így lett a nagy mamám "bébiszitter" az 1800 -as évek legvégén és a század elején - valahogy...
Elteltek az évek és a Gellai nagy mama tekintélyes összegre tett szert, mint keresményét megkapta, és a gróf nő mint "asszonyt" ki is házasította, annak rendje és módja szerint - "kelengyével"! Így volt ő, a gróf nő "leánya"  mert szerették egymást, tisztelték egymást, és megbecsülték egymást!
A mama, tanyát vett, cserepest, nem nádast, gangost, három szobával és búbos kemencével, 12. hold földdel - egy tagban, s jót, 15.g. búza termett 1.db. holdon!
Jött a kommunizmus, ő már akkor nem élt de, apám örökölte, s lett - piszkos hazaáruló, rendszer ellenes - "kulák", a "zsíros", akit akasztani volna jó!
Nos a mama kisleány keresménye - ezt a titulust kapta és apám jussolt, "börtönt", 4.1/2 évet, napi többszöri veréssel, egészen az ájulásig és a vérig!
EZ - 1956!
-
Már én, 55. évesen eljutottam oda, hogy csináltattam egy "kopjafát" és ha a sors meg nem állít, "aljasul" - akkor felállíttatik 2015.-ben az "ünnep-napjára"!
Szépen faragták, az "illetékes" vezető, azt mondta; "deszéép"!
Igen az!
AZ IGAZSÁG MINDÉG SZÉP!
Még ha, fáj is! - Nagyon szép!
-
Nyugodjon békében a drága "erdőkerülő csősz" Gellai!
Nyugodjon békében Weinchaem Gróf Nő!
Nyogodjon békében apai nagy mamám Gellai Balog S.!
Nyugodjon békében apám, Ernő, aki 4.1/2 év börtönt ült, sok-sok veréssel!
-
Igazság!
Szent Vagy! - Igen Szent!
-
Hatalom volt és eltöröltetett mert az erőszak eltöröltetik, ez a rend - Jézus "A" Krisztus - megváltotta ezen terhétől a világot!

Isten engem úgy segéljen!
Így volt - IGAZ!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 16, 2015 1:02 pm

2. Kor. 5.-

17. Azért ha valaki Krisztusban van, új teremtés az; a régiek elmúltak, ímé, újjá lett minden.
 18. Mindez pedig Istentől van, a ki minket magával megbékéltetett a Jézus Krisztus által, és a ki nékünk adta a békéltetés szolgálatát;
 19. Minthogy az Isten volt az, a ki Krisztusban megbékéltette magával a világot, nem tulajdonítván nékik az ő bűneiket, és reánk bízta a békéltetésnek ígéjét.
 20. Krisztusért járván tehát követségben, mintha Isten kérne mi általunk: Krisztusért kérünk, béküljetek meg az Istennel.
 21. Mert azt, a ki bűnt nem ismert, bűnné tette értünk, hogy mi Isten igazsága legyünk ő benne.

-
Könyörülő!
Igen!
Könyörülő az Isten!
-
Mert felvetődhet a kérdés; mért kell nékem alávaló bűnösnek éreznem magam, s térdeim koptatnom előtte?
-
A választ megérteni és befogadni képes ember - örömből örömmel örömért él!
Túl jutott - minden parton!
Akár hídon ment át, akár csónakon vagy (meg) úszva!
A parton áll és követ emel - emlékeztetőül. -Megemlékezvén, az istentelenségeinek parttalanságáról, s örömmel, hogy talaj van immáron lábai alatt!
Az ingovány már nem emészti el!
-
Belépett a Megbékéltetésbe!
Isten Igazsága, Szilárdsága az ő öröme!
Szent - Öröme!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Szer. Szept. 16, 2015 8:05 am

Az "Igazság" kimondása - "fővesztéssel jár"!
-
Az idétlen királyság királya - megölette az alattvalóját ha, "Igazságot" szólott!
Jézus az Igazság Királya, az Igazság küldötteit küldte erre a világra - ők az Evangelisták és Próféták és azok az egyszerű emberek még, akik Hittel élnek - Hitből! -
A Szó, hogy HIT - mond néked valamit?
-
Hiszem!
Egyetlen eszköz az amely ételt és italt és kardot - "menedéket" biztosít számodra!
AZ IGAZSÁG!
- Leírom néked mi az Igazság!
Isten Megbékéltette Önön Magában Önön Magával - e Világot! - Ez az Igazság!

-
Ennek a ténynek létjogosultságát szenvedi ez a világ, ennek következménye ez a súlyos "roham" amely most nyomorúságát köpi Európára!
A VÉSZT! -
A föld egyes helyeinek fel kell lélegeznie, erőre kell kapnia, a zord finálé - Művéből hangját ki kell vegye, s eljátszani azt, hogy az Univerzum Egyensúlya Megtartassék!
Jeruzsálem sohse volt a békesség városa, arcát ráncok mélyítették, s könnyei idáig gördűltek, így sírjon az ember - véle együtt! De, tudjátok, nem a halál perce és nem az órája, ez az Ígéret Virága!
-
Könyörülő az Isten!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Vas. Szept. 06, 2015 9:30 pm

Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes, az Úr van teveled, áldott vagy te az asszonyok között, és áldott a te méhednek gyümölcse, Jézus. Asszonyunk, Szűz Mária, Istennek szent Anyja, imádkozzál érettünk, bűnösökért, most és halálunk óráján. Ámen.

M.K.P.K.

-
A biblia - olvasatomban - nem tanítja konkrétan a Mária "imát"!
Nem is találtam benne utalást, ( nem vagyok képzett - e területen) - (csak megtanúltam olvasni) tekintettel arra, hogy Mária - um. "közbenjáró" volna érettünk!
-
Arra viszont igen is van "ige" amely tanúságot tesz, Jézus Egyedüli, Isten Előtti "Közbenjárásáról"!
-
Ez!
Nekem anomália! ( rendellenesség, szabálytalanság.))
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Vas. Szept. 06, 2015 3:15 pm

Az igazság - Erő.
Igen!
Az!
-
Sajnálattal vettem tudomásúl, a migráns kérdés, nem képes szervezői képességeket fejleszteni a hazai gyülekezetek "életében"!
A "lelkek" nem fogékonyak semmire vagy csak arra, ami számukra kényelmes, a szószékről könnyű prédikáció, s a híveknek nem kerűl egyetlen mozdulatnál többe!
Mint - bólogatni!
-
A migráns kérdés!
-
"Katalizátor"!
Ösztönző hatás!

-
Az Igazság!
Elmozdította a Bűnt hatalmától!
Trónusát "nem érintve" cselekedett!
Ajtót nyitva azoknak akik, addig hordozták, példát adva előttük, a szabadulásra, a bűn terhének letételére!

... hallelujah!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Kedd Aug. 25, 2015 11:31 pm

Remény!
Remény!
És! -
Remény!
-
Rémületkeltés...helyett...
-
Jöjjön bár mi!
Most kell letenni a mobiltelefont és minden kütyüt, eszközt, problémát, kétséget, félelmet, riadalmat, annak keltését...s felvenni az Isten Értékeket!
-
Aki képtelen a békességre törekedni és a békében higgadtan a józanság lelkületével ott tevékenyen részt venni! Ahol vezetést kap a SztSz Személytől, az "pusztulásra van ítélve"!
Ezen nincs mit rágódni!
Ez! - Tény!
-
Aki - HITT!

Abban a téveszmékben amelyből most "kiszól" vagy arról tesz tanúságot - hát tegye! Szabad tennie!
Íme!
Eljön a megmérettetés ideje!
-
Legyen meg az Úr Akarata!

Ámen. ... Halleujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Kedd Aug. 25, 2015 11:14 am

Tudtommal Hagin nagy "tanító" volt, írt néhány könyvet!
Ezeket nem a "pénzből" és nem pénzért írta!
-
Igazságból - Igazsággal írta!
Igazságért!
-
Feltételezem volt személyes megtapasztalása, forrás, merítésre alkalmas sőt, felüdülésre alkalmas!
Nekem, a "pont embernek" - nincs más dolgom mint felhívjam a figyelmed (akárki) ne járd vakon utadat, legalább arra tégy erőfeszítést, h időnként "arcába nézz" az - IGAZSÁG-nak!
-
Tudtad?
Az Igazság - érted - te éretted él!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Kedd Aug. 25, 2015 11:00 am

Ahhoz hogy megértsük, Isten hogyan vezet bennünket a szellemünkön keresztül, először meg kell értenünk az ember természetét. Az ember szellem, van lelke, és testben él.
Kenneth E. Hagin


Jöjj ki az érzéki szintről, és jöjj ki a testi szintről! Jöjj ki az emberi gondoskodás szintjéről! Menj át a hit és a szellemi szintre! A hit az a szellemedből van, és a nagy dolgok ott történnek!
Kenneth E. Hagin


Van-e valaki, aki ne vette volna észre önmagán a lélek ama különös képességét, hogy a legviharosabb, a legszélsőségesebb helyzetekben is csaknem higgadtan tud okoskodni? Éppen ebben rejlik mindenütt jelenvalósággal bonyolított egységének csodája.
Victor Hugo
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 23, 2015 5:38 pm

Az Igazság itt van!
Nem kell különösebb erőfeszítés ahhoz, h tudomásúl vegyük jelenlétét.
Az Igazság - "Ösztöke"!
Keressed meg az értelmező szótárban, mi ennek a fogalmi körnek a tiszta jelentése!
Ösztöke!
Nem térek rá a világ bajainak felsorolására viszont éppen állítom, s hangoztatom előtted; EZ AZ ÖSZTÖKE!
-
Gondolkozz el rajta, légy rajta, feszűlj bele!
-
Tégy Isten lábai elé eztán "értelmeset"!
Szerintem van időd még, cselekedni...


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2015 4:41 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A nagybetűs  "Igazság"!  Empty Re: A nagybetűs "Igazság"!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.