HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szer. Okt. 11, 2017 10:17 am

Károli ford.

2Kor. 5,- 17, 18,


17. Azért ha valaki Krisztusban van, új teremtés az; a régiek elmúltak, ímé, újjá lett minden.
18. Mindez pedig Istentől van, a ki minket magával megbékéltetett a Jézus Krisztus által, és a ki nékünk adta a békéltetés szolgálatát;
Krisztusban "lenni"!
-
Abszolút azonosulni?
Kevesebb esendőséggel?
Valamiképpen tükröztetni annak a férfiúnak a jellemét - gyakorlati, hétköznapi módon!
-
Nekem gondom van a szabadosra sikeredő beszéd stílusommal. - Azt mondta éppen kettő napja valaki; "alpári"!
Van - Alpár - település! ...

(( az őszinte látás és annak átadása, a bensőben lakozó démonnak, először figyelem felkeltő, s miután ő is feldolgozta, az átadó személyét megvizsgálva - AZONNAL MINŐSÍT! - ÁLLÍTJA! démoniságából hazug eredendővel, hogy "Alpári"! - a démon jól érzi magát a gazda személyben, s nem kíván "kiköltözni"! - ezért "gátat emel" - visszázs helyzetet kreálva, az igásított lelkében! - az igásított lelke tompa(buta mint a segg))mély igát húzó! - megébredésre váró! Vár? - várja a bánat hiszen, a foglár nyúzza, s a kínoktól bizony képtelen! - igen. nagyjából ennyi,... )))
-
A dolgaimat eddig pótlás nélküli hézagokkal toligáltam eszementül és naponta, most azonban - kényszerítve önön magamat, "kérelemmel" "kezdem"!
-
Atyám.
Mi a teendőm ma?
-
A serény olaj árus - a jó árus!


-

Elképesztő szükségeket él a világ minden szeglete, az ő népeivel! - Döbbenetesen fokozódik a rosszindulat, a tudatos gonoszkodás, az irigység és amit a csövön kitolhatnak! - Miért? - Hát, a gyereknek a kezdő iskolásnak is legyen telefonja,...! Tegnap említette egy nyolc gyerekes anyuka. Amúgy jóindulatúság is kibuggyant no, nem azonnal, "bimbózó" barátságunk már sokadik alkalmára! - EZ IS VALAMI!
-
KRISZTUS! = "Felkent"!
-
Óh, ha én mondhatnám a repedtsarkú pirszinges és körömfestett démonnak; Most kimész belőle! - az a belemerített felkenetés!
Az Ahiles inam se maradjon ki a "takarásából"!
-
Jézus Krisztus!
Úr Jézus Krisztus!
-
Az Ő nevében, hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Júl. 09, 2017 11:11 am

Nem hord az ember kesztyűt de, akkor igen ha, szükségét érzi!

SZÜKSÉG!

Ez a tisztaságában szent idézet!
-
AKTUÁLIS!


Károli. ford.

Ján. 3.-

16. Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.
17. Mert nem azért küldte az Isten az ő Fiát a világra, hogy kárhoztassa a világot, hanem hogy megtartassék a világ általa.
18. A ki hiszen ő benne, el nem kárhozik; a ki pedig nem hisz, immár elkárhozott, mivelhogy nem hitt az Isten egyszülött Fiának nevében.
19. Ez pedig a kárhoztatás, hogy a világosság e világra jött, és az emberek inkább szerették a sötétséget, mint a világosságot; mert az ő cselekedeteik gonoszak valának.
20. Mert minden, a ki hamisan cselekszik, gyűlöli a világosságot és nem megy a világosságra, hogy az ő cselekedetei fel ne fedessenek;
21. A ki pedig az igazságot cselekszi, az a világosságra megy, hogy az ő cselekedetei nyilvánvalókká legyenek, hogy Isten szerint való cselekedetek.

-
Nem kellene aktualitásba emelni!
Egyáltalán nem!
EZ!
A "javíthatatlanság", az "eltékozlás" buta állapotának süllyesztője!
-
Isten "Szeretet-szerelme"!
Az Univerzum - "Hetedik Égig" terjedő Istenség - "Megvallása" - kifakadása Önön Magából!
-
Éppen ma is került egy cikk, tudomásul adva, mit "fényképezett" a MŰHOLD, gyönyörűségében, a csillagok között!
Isten! - "Foglalatoskodik" az Ő Birodalmában, mindeközben a kezdetektől tudtunkra adva, MA IS!  - Ő SZERET! -
-
Lelkem, s két kezem!
Mit is cselekszel?
-
Építsz! - De!
Mit építsz?

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Júl. 02, 2017 11:12 am

Jézus történelmi korának összefonódott vallási és politikai kétkedései, hasonlóan épültek bele az emberi tudatba mint manapság sőt, elmondhatjuk, az akkori jellemzők gyakorlata, itt van - keresztre feszítőként!
-
Az egyén személyesen cipeli el a (kereszt) bitófához jelenét, hogy lelki ismeret furdalást nem ismerve - vad kopácsolással szegezzen fel mindent - kíméletlenül!
-
Jézus!


Károli ford.

Ján. 1.-

47. És monda néki Nátánael: Názáretből támadhat-é valami jó? Monda néki Filep: Jer és lásd meg!
48. Látá Jézus Nátánaelt ő hozzá menni, és monda ő felőle: Ímé egy igazán Izráelita, a kiben hamisság nincsen.
49. Monda néki Nátánael: Honnan ismersz engem? Felele Jézus és monda néki: Mielőtt hítt téged Filep, láttalak téged, a mint a fügefa alatt voltál.
50. Felele Nátánael és monda néki: Rabbi, te vagy az Isten Fia, te vagy az Izráel Királya!
51. Felele Jézus és monda néki: Hogy azt mondám néked: láttalak a fügefa alatt, hiszel? Nagyobbakat látsz majd ezeknél.
52. És monda néki: Bizony, bizony mondom néktek: Mostantól fogva meglátjátok a megnyilt eget, és az Isten angyalait, a mint felszállnak és leszállnak az ember Fiára.

Jézus! -
Sokat tűrő Király!
Fenséges Úr, Urak Ura, Hatalmasság, "A" Hatalmasság!
-
Nem mondta volna ajkával ezeket a szavakat, nem bizonygatta volna Igazát alaptalanul!
-
Jézussal "találkozni" , vele érintkezni, egyáltalán nem lehetetlenség és még csak nem is balgán kezelendő "kiváltság" - Jézus a TE SZEMÉLYES SORSOD!
-
Alfa és Omega!
-
Bizony mondom; Serkenj fel a te napod reggelén, s korán töltsd be alázatosságod pillanatát! - Mosdó táladban érintsd meg orcád friss vízzel, öltözz tiszta ruhába, s szánd a te térdeidet - áldozatul!
Hű és Igaz Igazság az Úr, eltörli előled vétkeid, szemeid nem látják azt többé!
Leszel - Te, Uradhoz méltó szolga, fiú és örökös!
-
Menj és tégy méltó tiszteletet!

-

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Csüt. Jún. 29, 2017 8:51 am

Károli ford.

Jer. 22.

21. Szóltam néked, mikor jól volt dolgod, de ezt mondottad: Nem hallom. Ifjúságodtól fogva ez a te szokásod, hogy nem hallgattad az én szómat!
22. Minden pásztorodat szél emészti meg, és a szeretőid (( ez a kifejezés -> szeretőid - nézetem szerint a családot és azokat jelenthetik, akik közel valók egymáshoz rokonilag ill. szűkebb környezetet, barátokat tekintve ! > - admin )) rabságra mennek; akkor szégyent vallasz majd és pironkodol minden gonoszságodért.
23. Te, a ki a Libánonon lakozol, a czédrusfákon fészkelsz: hogy fogsz majd nyögni, mikor fájdalmak lepnek meg, a gyermekszülő vajudása?
24. Élek én, azt mondja az Úr, hogy ha Kóniás; Joákimnak, a Júda királyának fia pecsétgyűrű volna is az én jobbkezemben: mindazáltal onnan lerántanálak.
25. És odaadlak téged a te lelked keresőinek kezébe, és azoknak kezébe, a kiknek tekintetétől félsz, és Nabukodonozornak, a babiloni királynak kezébe és a Káldeusoknak kezébe.
26. És elvetlek téged és a te anyádat, a ki szűlt téged, idegen földre, a melyben nem születtetek, és ott haltok meg.
27. És nem jőnek vissza arra a földre, a melyre az ő lelkök visszajőni kivánkozik.
28. Avagy útálatos és elromlott edény-é ez a férfiú, ez a Kóniás, avagy oly edény-é, amelyben semmi gyönyörűség nincsen? Miért lökték el őt és az ő magvát, és dobták olyan földre, a melyet ők nem ismernek?
29. Föld, föld, föld! halld meg az Úrnak szavát!
30. Ezt mondja az Úr: Írjátok fel ezt a férfiút, mint gyermektelent, mint olyan embert, a kinek nem lesz jó előmenetele az ő idejében; mert senkinek, a ki az ő magvából a Dávid székében ül, nem lesz jó állapotja, és nem uralkodik többé Júdában.



Felhalmozódott Európában, azon belül az Uniós közösségben a - tengernyi baj, meghasonlásokat, kételyeket sőt, (ál)gyűlölet fokozó indulatokat keltve!
Nagyon nem jó!
-
A Biblia sorokat olvasva látom, gyakorlatilag régen se volt másként!
-
RÉGEN!
SE FOGADTAK SZÓT!
Isten intő Szavának!
-
Isten intő Szava = Ő MAGA!
-
Nyilván kapkodós idegbeteg, aztán meg csak úgy unatkozik, s "integet" - jólégy - nyavajjás nyúlhús népség, rossz marha bagázsi!
-
"Szóltam néked" - szólt mert maroknyi volt de, annál engedetlenebb!
- Állandóan! -Nem engedetlen?
- Ma, az önnön mozgásterében is - nem az engedékeny? - Az elnézők elnézője?

A TÁNTORGÓ?
-

"Élek én, azt mondja az Úr, hogy ha (..................................) pecsétgyűrű volna is az én jobbkezemben: mindazáltal onnan lerántanálak.
És odaadlak téged a te lelked keresőinek kezébe, és azoknak kezébe, a kiknek tekintetétől félsz",...
-
Isten - Atya!
Gyakorló Atya - Atyaiságában, ott fönn az Univerzumban és itt- e földön, különösképpen az évszázadokon át elhúzódó vezetésében és megjobbításában!
Gondot viselő, törődő!
-
Asszonytól születtél hús testből hús testbe, nem kevés gerjedelemből, sokszor vad ösztön kifakasztott indulatából! - TE?
-
Azt gondolod?
Alább való te náladnál?
Nem ismeri napjaid létét?
Szükségeid?
-
Nem ismeri mindazon tanítók, okítók, pásztorok, terelgetők, megvezetők, hamisat is hamisan előadók sokaságát fölötted és magatok között?
-
Ímé!
Módodban állt - olvasni!
Felfogni és korsódba gyűjteni!
-
Tedd!
Szabad tenned!

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Jún. 25, 2017 7:34 am

A Mű - szemeiddel látható!


Károli fordítás.


Zsolt. 40.

6. Sokat cselekedtél te, Uram Istenem, a te csodáiddal és terveiddel mi érettünk; semmi sem hasonlítható hozzád; hirdetném és elbeszélném, de többek, semhogy elszámlálhatnám.


Megtapasztalható, létezhetsz, mozoghatsz benne, "a"-ból 'b" pontba és ez!
Elvégeztetett!
-

A Zsoltár írója nem kétségeskedik!
-
MA! -
Az adatott!
A te személyes életedbe, az egyetlen hiteles közvetítő (Szt.Sz.)) által, részesülhetsz "megtapasztalásban"! - Találkozód lehet!
-
Személy a Személlyel!
-
Vagy annyira kiváltságos de, legalább is hasonló!
Nem kell elvetettként tekinteni magadra, van "készséged"!
- VAN?
Igen van! - Nem először töprengtél már! -
Folytasd és folytasd, ne hátrálj ki!
A gyávaság = halál!
-
Dobban a szíved, belül a lelked vívódik?
-
Örülni is fog!
-
Úgy lesz!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Kedd Jún. 20, 2017 4:26 pm

Károli- Káldi- Csia fordítások.




2 Kor. 5,17
Azért ha valaki Krisztusban van, új teremtés az; a régiek elmúltak, ímé, újjá lett minden.

2 Kor 5,18
Mindez pedig Istentől van, aki Krisztus által kiengesztelt minket önmagával, és nekünk adta a kiengesztelés szolgálatát.

2Kor 5,18
De mindez Istenből [támadt], aki a Felkenten keresztül minket magával kibékített, és a kibékítés szolgálatát ránk bízta.  



LONDON városában egy "fehér" ff. belehajtott furgonjával az Iszlám közösség éppen, mecsetet elhagyó "tömegébe"!

Meggyőződésem; masszív és szörnyű kegyetlen provokációnak lehettünk tanúi!
-
Minden - tanúbizonyságot tesz "létezéséről"!
-
De!
A Jézus Krisztust követni igyekvők - nem tesznek mert nem tehetnek bizonyságot - "brutalitásról"! ... (nem lakozik bennük - e hajlam sem a cselekvése))
-
Mint mondottam; akkor ez provokáció - független attól, h ennek az egyénnek mi volt a szándéka!
-
EZ A BRUTÁLIS cselekvő szándék!
-
Kirobbantó erő!
-
Erőt Erő képes legyőzni!
-
Harc árán?
-
Az idézet - SZENT IDÉZET!
-
A MEGBÉKÉLTETÉS és a MEGBÉKÉLÉS TISZTA SZENTSÉGÉT "mutatja fel" "áldozatul"!
-
Szent Önfeláldozásba Emel!
-
Emeld áldozatodat a szentség oltárára!
-
Meg van írva; Jézus a Megváltó, a Megtartó Úr és Király!
-
Ura a Bűn elleni "harcnak"!
Vezényletével - akaratával egyet értően zajlik az IGAZSÁG! - E Földön!
-
Hitünk amely "ingatag" - nem meghatározója a Király cselekvésének!
-
A Király!
-
ÜL TRÓNUSÁN!
És PROKLAMÁL!
-
PROKLAMÁLJA a SZENT PROKLAMÁCIÓT!
-
Igazságban - Igazságot - Igazságért!
Diadalt - Dicsőséget!
Szentséget!
-
Szentséges Szentséget!
Az Egyetlen Egy Egyetemes Szentséget!
-
Mily Nagy Vagy Úr Jézus Krisztus!
-

A MEGBÉKÉLTETÉS KIRÁLYA!

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 03, 2017 10:40 am


A földtörténeti korok összefogása történt ez alkalommal, Isten Keze Által!
Új "íratott"!
-
Törvény!
Szövetség!
-
Nem kőtáblára!
-
A lélekbe és a szellembe!
-

"Fogadóképessé" tétettél!
-
"Hivatkozásra"!
-
Tétetett eléd -> HIT!
-
Képesség!
-
-
Szerintem ez nagyon csodálatos dolog!
IDŐ!
-
AZ IDŐ!
Mozgás!
-
Kedves Olvasó!
-
Nézz az égre, s lássák szemeid a "Mozgást"!
-
Érvénytelen benne a "leragadás" - nem ragad bele a kicsiségbe - Minden a Mindenekbe Mozog - ÉLŐ LÉTEZÉS!

( Hallelujah,... hallelujah,... hallelujah,... )))

Bizony mondom; LÉTEZZ! - ÉLJ! - IGAZSÁGBAN! - SZABADSÁGBAN!



Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 03, 2017 10:20 am


-

Isten!
Atya!
-
Jézus!
-
Szent Szellem Személy! ... (Szt.Sz.))
-

Velünk van!
Ő Vigasztaló! - Segítő! - Tanító!
-
Tudatosodj!
Ebbe a három kifejezésbe!
Hajnal ez!
Legszebb hajnal hasadása!
-
Életed hajnala!


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Márc. 26, 2017 12:17 pm

Károli fordítás.

Jeremiás. 52,-

11. Sedékiás királynak pedig szemeit tolatá ki, és lánczra vereté és viteté őt a babiloni király Babilonba, és tömlöczbe veté őt halála napjáig.
12. ... (.......) ...
13. És felégeté az Úr házát és a király házát, és Jeruzsálemnek minden házait és minden nagy házat felégete tűzzel.
14. És Jeruzsálem egész kőfalát köröskörül lerontá a Káldeusok mindenféle serege, a kik a vitézek fejével valának.

Ma reggel a rádióban - előre nem tervezetten, hallhattam a Katolikus Egyház Szt. Miséjének közvetítését!
A vakság volt kiemelve fő témaként!
-
És!
Az un. "próba"!
-
Sokadszorra vagyok áldozata a hamis tanításoknak, s vitetek indulatokba, mások által, meg döntésekbe, hogy felkeresem a "papot" - tudtára adva!
Az egyszerű ember "próbája" a toaletten történik, olykor, kínok és keservek közepette!
Nem máshol!
-
Jézus!
Az a csodálatra méltó, önfeláldozó férfiú vívta ki, tettével - a szabadság jogokat - még az Isten Próbája alól is!

Tehát, nem kell "kitolatni szemeinket" - egy élethossznyira nyújtott fogságra vitellel, bölcsnek tűnő tanítások által - nekünk!
VAN!
SZABADSÁGUNK! -
LÁTVA LÁTNI!
ÉS!
ÉLVE ÉLNI!
-
NINCS TÖKÉLETES ISTEN!
Akkor ha, a gyengét - MÉG INKÁBB LEGYENGÍTI!
-
Tisztelt (Egyházi)) Vezetők!

Isten nem ád követ az éhezőnek, nem töri el a megrepedett nádat és nem oltja el a pislákoló lámpás fényét!
MIND HAZUG ÉS GYALÁZATOS AZ!
AKI!
Isten nevében Istent "hazudtolja"!
-
Mert nem a fény fogy el, csak az olaj - "apadt el"!
Nem a nád égett le, csak a szél törte el annak szárát!
És nem az éhező éhsége múlott el CSAK - NEM JÓ TÁPLÁLÉKOT KAPOTT a - "sanyargatott"!
-
A remény?
-
JÉZUS ÚJRA ELJŐ!
Vissza jő!
Királyságát betölteni - Igazságban Igazsággal!
-
Hamisat is hamisan tanítók!
-
Tudjátok tehát, eztán "jól tanítsatok"!

Jézus a Krisztus nevében!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szer. Márc. 01, 2017 5:33 pm

A Rómaiakhoz írott levél!


Pál kezének lenyomata áll előttünk az "Örök Város" polgárai számára, Istentől célzottan elküldve - mindenkorra és minden korba - a "MEGIGAZULÁSRÓL"!

Ezen egy mondat a - Teremtő Lényegisége - üzenet - megértésre - az Igazság Szentségének "Megolvasztásában", hogy Azzal Egyesülve Nemes Legyen az Ember, az Aki Akarat, az Univerzumot Összefogó Alkotónak, Alkotott Művében!
Igazság - Kegyelem - Szabadság - Békesség - Imádat - Öröm Örömből Örömért ( Hála és Dícséret )) a Teljes Egyetemes Szeretet, az Agape!
Az Örökkön Örökké, a Minden Mindenekben!
A SZENT!
-
Újra és ismételten fontos - e korszakban adatott rész - kapu gyanánt - az IGAZSÁG BEFOGADÁSA!
-
Szabad! - Tegyétek! - Ma még tehetitek!
Éljetek!
Élve éljetek!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen.   Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Feb. 05, 2017 11:09 am

Károli fordítás.

Ezék. 11,19
És adok nékik egy szívet, és új lelket adok belétek, és eltávolítom a kőszívet az ő testökből, és adok nékik hússzívet;

Ezék. 11,20
Hogy az én végzéseimben járjanak és rendeléseimet megőrizzék és cselekedjék azokat, és legyenek nékem népem és én leszek nékik Istenök.

Ezék. 11,21
De a kiknek szívök az ő fertelmességeik és útálatosságaik szíve szerint jár, azoknak útját fejökhöz verem, mondja az Úr Isten.

-
Reggel ébredésemkor; elmémbe "hozakodott" egy szó, nevezetesen a "filantróp" kifejezés! ... (ritkán alkalmazzák)
Úgy,... - Jött!
Persze nem tudom miért ez és miért most!
-
Gondolom; okkal!
De, mit is takar a filantróp meghatározás?

Íme; (Görög) filantróp - Emberbarát, jótékony.

filantróp (görög) Olyan ember, aki tevékeny módon szereti embertársait: segít, jótékonykodik. "A törvénytudós széjjelvágja kuszált csomót, minek fonalait ezer filantróp szét nem bontaná. " (Madách: Az ember tragédiája). Ritkán használt szó.
filantrópia (görög) Emberbaráti érzés, felebaráti szeretet, emberszeretet, jótékonyság.
-
Nos, a bibliai idézettel egybe olvasztva ill.  környezetét tekintve (kontextus) már tisztul bennem, s amint szokott lenni - Isten Elé vezet - épülő párbeszédre!
Látomásról beszél és egyesítésről, nem utolsó sorban, a laikus számára azonnal szembe ötlő - "fenyegetésről"! ... (???)
-
Pontokba szedve és az a,-nál maradva így kezdem;

a, Isten lerágott csontja minden éhezője által a SZERETET! -
Ő MAGA! -
Az AGAPE ISTEN! -
Az (át) Adó Isten! -
Nem viszont elváró, nem követelő és nem is a büntető! - Törvényt alkotó, azt betartó, hű, s felettébb - IGAZ! - SZENT ISTEN! ... (szent= elkülönített)
Olyan tulajdonságokkal bíró Személy Akit, holmi együgyüség és annak indulatai - meg sem közelíthetnek, be sem sározhatják - azaz gyarló vetületektől - ténylegesen távoli! ... (a teljesség igényével most nem ecsetelem tovább - simán -  fölösleges))
b, Egységre hív! - Újra és újra "kovácsol"!
Ezen hívás mélysége, az addig megélt Izrael népének törvény elleni vétségeit "rántja össze" - pozicionáltságából, Önön Szabad belátásából, (tervéből) úgy kiterjesztve, hogy az valamiféle változássá nője ki magát! Közöttük! ...  (a más népekre történő hatásával együtt - minden létező emberre)
"Filantrópikusan"  oldoz fel bűnöket, bűnös láncolatokat - "leuraltságokat"! -
A leuraltság ily módon feltételezi tehát, az ember döntéseit befolyásoló hatásokat -  "alkot" "át" - a kedvezményezettek számára!

Isten erőfeszítéseket eszközöl, a földi létezés megjobbítására!

Nagy dolog ez! -
Mondhatnám - korrekciót hajt végre, s azt is mondhatnánk mert nem jól sült el, s az önön tehetetlenségét maszatolgatta el - "rajtuk"!
NEM!
Hiszen, nem Ő vétkezett!
c, Bűn zsoldja a halál! - Fizetése, meg nem csonkított járandósága, sem több sem kevesebb - csak a megillető! ... (ide érződik a "fenyegetettség" ereje)
Itt látomás mutatható ki - égi vonatkozás, az Univerzum kapuja nyílik meg, hova bekukucskálhat bárki - csak most csak egyszer és csak "nekem" - az intés, feddés, megjobbítás alapjain!
AZ ESZMÉLÉS ESÉLYÉNEK BIZTOSÍTÁSA - (jó) CSELEKMÉNYEKKEL!
Mivel gyarlókon tesz-vesz Isten, s kompenzál, ezért; filantróp és tartósnak ígérkező lebonyolítható úton jelöli meg a "haladását" - Izrael népének!
EGYSÉGESÍT! - Végleges mederbe! ... (???)
Tömörít, egymás felé fordítja őket, az ő népének lelkületére hat, motiválja érzelmeiket, értelmüket, akaratukat - lelküket "A" megtartatásra!
-
MEGTARTATÁSRA!
-
- Valljuk meg; igen nagy küzdelembe fog Isten, odafigyeléssel, gondviseléssel melynek következetes pontossága és precizitása - MÉG A MAI NAPIG NEM ÉRT A VÉGÉRE!
Folyamat! - Armageddonba torkolló!
d,  Egy reggel kapott szó; "filantróp" kiteljesedése tehát reám - hatást gyakorolt, leültetett a gép elé, s "MEGOSZTÁSRA KÉNYSZERÍTETT" !!!
-
Rajtam ez lett az Ő intelmének "félelme", úgy "összecsináltam magam", hanyatt - homlok siettem; "buzdítani"!
-
Konklúzió?
Van konklúzió!
-
Isten! - "AZ" "ISTEN"!
Olyan égi lény aki, fogta magát, s alkotott - az Egyetemest - Alkotta!
Te pedig - kedves és bárány-birka teremtménye - IDŐD VAN! - Összekapni magadat!
Gyorsan!
Szél sebesen!
-
Látom! - Látja mindenki Izrael népének sorsát és látja az óramű ehhez van igazítva!
Tetszik vagy sem - nem költözhetsz a Holdra!
-
Lelki vagy?
Cselekedj "filantróp"!
Szellemi vagy?
Cselekedj "Szellemben"!
-
MA FUSS ISTEN TRÓNJA ELÉ!
MA!
-
NE KÉSLEKEDJ - ostobán és gyáván no, meg hitványul - igában!
-
Jézus Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Jan. 22, 2017 5:01 pm

Csia fordítás.

Róm 16,-17

Esengek hozzátok testvéreim, hogy tartsátok a szemeteket azokon, akik akörül a tudomány körül, melyet tanultatok, egyenetlenségeket és kelepcéket készítenek,

Róm 16,18
és hajoljatok el tőlük. Mert az ilyenek nem Urunknak, a Felkentnek szolgálnak, hanem a maguk hasának. Az ilyenek jóságtól [csöpögő] szavakkal és áldó szójárásukkal elcsalják azokat, akikben különben nincs gonoszság.

Róm 16,19
Hiszen a ti engedelmességeteknek híre mindenekhez elérkezett. Örömöm van bennetek. Szeretném, ha bölcsek volnátok a jóra, sérthetetlenek a gonosszal szemben.

Róm 16,20
-

A köszöntések "sokasága" között, emlékeztetésként és bátorítólag húzódik meg - e két mondat!
-
Lényegében mostanra sem veszítette el aktualitását, még akkor sem ha, fejünket kapkodni kell, szükségből, a "nemlétező" apostolok után!
-
Ugye, cikkek sorozata jelenik meg, bennük "megfeszítve" a keresztény szót, s véletlenűl sem hangsúlyozva annak tiszta és elvárható valóságát amely; nem mást mint - "A" JÉZUS KÖVETÉS!
-
A két idézett mondat értéke ebben aktuális tehát!
-
Ne üljön fel a Jézust követő - véletlenűl sem, a háttérből "susogó" csendes "tanításoknak" - SEM!
A ma népszerű forrásokból felfakadóknak, pld. okáért; az internet vagy az onnan "kiszármaztatható" - ÖTLETELÉSEKNEK!
-
De, hogy mennyi is van?
-
Rengeteg!
-
Ha valakik ismerték az Evangéliumot és mint sajátságos "bölcsőt" - azok - kérem - RÓMÁBAN LAKOZTAK!
-
Menj el kedves olvasó eme városba!
Érintsed meg kezeddel a Kolosseum falát!
Tedd rá tenyered, s némítsad el lelked viharát, s éld az Igazság által megigazult Apostol szavát!
-
Légy áldott, s követője - Jézus Krisztusnak!
-
Szükség!
Hogy aztán kitárd "követésed" értelmét, hitbéli győzedelmességét!
-
Bátoríts másokat, a Róma levél olvasására mert, az az un. "Ébredés" egyik használható kulcsa!
-
Mellesleg mondom neked; már megvolt az ébredés!
-
MA!
CSAK vagy CSUPÁN!
BE KELL MENNI AZ AJTÓN!
"A" KENYÉR HÁZÁBA!
-
Tekints magadba! - Éhes vagy - e, s látsz magad körül - éhezőket?
-
Tévedhetek de, bíz én sokat látok...

Jézus nevében - áldott vagy minden jó és fedhetetlen cselekményre!

Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Kedd Jan. 03, 2017 3:37 pm


Jób a 9. és 10. részben "feszül bele", s az Ige Szavait használva - érzékeljük - "perel Istennel"!
-
MA!
ÚJSZÖVETSÉGBEN ÉLÜNK!
-
Hasznos és tanácsos - az "elengedés" évének szánni az elkövetkezendőket, hogy ne eméssze fel, sem az önvád sem pedig a külső nyomás - sorsunkat! -
Az ELENGEDÉS!
Az elengedés pillére a bizalom, a kötelék gyanánt szolgáló; hit-tudat, az önfeláldozás befogadása - a Jézusi és nem ennek ellentettje - csalóka árnyai az - "önmegvalósításnak"!

Jób. 10,1
Lelkemből útálom az életemet, megeresztem felőle panaszomat; szólok az én lelkem keserűségében.

Jób. 10,2
Azt mondom az Istennek: Ne kárhoztass engem; add tudtomra, miért perlesz velem?!

Jób. 10,3
Jó-é az néked, hogy nyomorgatsz, hogy megútálod kezednek munkáját, és a gonoszok tanácsát támogatod?
Ésa.64,8 Ésa.64,9
Jób. 10,4
Testi szemeid vannak-é néked, és úgy látsz-é te, a mint halandó lát?

Jób. 10,5
Mint a halandónak napjai, olyanok-é a te napjaid, avagy a te éveid, mint az embernek napjai?

Jób. 10,6
Hogy az én álnokságomról tudakozol, és az én vétkem után kutatsz.
-

Tedd le!
Nem vagy "két púpú" de, még egy sem!
-
A vallási tanítók késztetése; az ő személyeik általi tanítottság és vagy - az egymás tanítása, kiigazgatása - a helyre állítása!
-
Vak vezethet - é világtalant - szakadék szélén?
-
Jézus kezébe vessed Életed!
S Élve - Élj!

2017. minden napján!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Dec. 18, 2016 11:39 am

Károli fordítás.


Ésa. 26,1
Ama napon ez éneket énekelik Júda földén: Erős városunk van nékünk, szabadítását adta kőfal és bástya gyanánt!
Zsolt.46,2 Zsolt.35,22
Ésa. 26,2
Nyissátok fel a kapukat, hogy bevonuljon az igaz nép, a hűség megőrzője.
Zsolt.118,19 Zsolt.118,20 Jel.22,14
Ésa. 26,3
Kinek szíve reád támaszkodik, megőrzöd azt teljes békében, mivel Te benned bízik;
Zsolt.112,7 Zsolt.112,8 Zsolt.111,8
Ésa. 26,4
Bízzatok az Úrban örökké, mert az Úrban, Jehovában, örök kőszálunk van.
Zsolt.62,9 Zsolt.115,11
Ésa. 26,5
Mert meghorgasztá a magasban lakozókat: a magas várost, megalázá azt, megalázá azt a földig, és a porba dobta azt;
Ésa.25,2 Ésa.25,12
Ésa. 26,6
Láb tapodja azt, a szegény lábai, a gyöngék talpai!

Ésa. 26,7
Az igaznak ösvénye egyenes, egyenesen készíted az igaznak útját.
Péld.3,6 Péld.11,6
Ésa. 26,8
Mi is vártunk Téged, ítéleted ösvényén, oh Uram! neved és emlékezeted után vágyott a lélek!

Ésa. 26,9
Szívem utánad vágyott éjszaka, az én lelkem is bensőmben Téged keresett, mivel ha ítéleteid megjelennek a földön, igazságot tanulnak a földnek lakosai.
Zsolt.63,7 Zsolt.77,3 Zsolt.119,55 Zsolt.119,62 Zsolt.139,18
Ésa. 26,10
Ha kegyelmet nyer a gonosz, nem tanul igazságot, az igaz földön is hamisságot cselekszik, és nem nézi az Úr méltóságát.

Ésa. 26,11
Uram! magas a Te kezed, de nem látják! de látni fogják, és megszégyenülnek, néped iránt való buzgó szerelmedet; és tűz emészti meg ellenségeidet.
5 Móz.32,27 Zsolt.69,10 Zsolt.119,139 Ésa.9,18
Ésa. 26,12
Uram! Te adsz nékünk békességet, hisz minden dolgainkat megcselekedted értünk.
Zsolt.44,5 Zsolt.44,6
Ésa. 26,13
Uram! mi Istenünk! urak parancsoltak nékünk kívüled; de általad dicsőítjük neved!

Ésa. 26,14
A meghaltak nem élnek, az árnyak nem kelnek föl: ezért látogatád meg és vesztéd el őket, és eltörléd emlékezetöket.
Jel.20,5 Jel.20,6
Ésa. 26,15
Megszaporítád e népet, Uram! megszaporítád e népet, magadat megdicsőítéd, kiterjesztetted a földnek minden határait.
Ésa.49,19-21 Ésa.54,1-5 Ésa.62,4-5
Ésa. 26,16
Oh Uram! a szorongásban kerestek Téged, és halk imádságot mondtanak, mikor rajtuk volt ostorod.

Ésa. 26,17
Miként a terhes asszony, a ki közel a szűléshez, vajudik, felkiált fájdalmiban, előtted olyanok voltunk, Uram!

Ésa. 26,18
Mint terhesek vajudtunk, de csak szelet szűltünk: szabadulása nem lőn e földnek, és nem hulltak el a föld kerekségének lakói.
Hós.8,7
Ésa. 26,19
Megelevenednek halottaid és holttesteim fölkelnek: serkenjetek föl és énekeljetek, a kik a porban lakoztok, mert harmatod az élet harmata, és visszaadja a föld az árnyakat!
Ésa.25,8 1 Thess.4,16 Jel.20,4 Jel.20,5 Luk.14,14 Dán.12,2
Ésa. 26,20
Menj be népem, menj be szobáidba, és zárd be ajtóidat utánad, és rejtsd el magad rövid szempillantásig, míg elmúlik a bús harag!

Ésa. 26,21
Mert ímé az Úr kijő helyéről, hogy meglátogassa a föld lakóinak álnokságát, s felmutatja a föld a vért, és el nem fedi megöletteit többé!
1 Móz.4,10 1 Móz.4,11 Jób.16,18 Ezék.24,7 Ezék.24,8


-

Eljő az ünnep, s a szokások rabjai, rájuk vetett "gyalomjaikban" (háló) szenvednek!
-
Bizony mondom; látám a látásban, adatott, vár(os)nak fala mely magas volt, nagy kapuja - záródott! - Eljő és jött is az Idő hol, hangok hallatnak gyengén, s erőtelenűl hol, azt elnyomja vad tombolás! -
Állj meg - láss - Velem!

Jézus Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Dec. 10, 2016 10:24 am

Ésa. 57,18
Útait láttam, és meggyógyítom őt; vezetem őt, és vígasztalást nyujtok néki és gyászolóinak,

Ésa. 57,19
Megteremtem ajkaikon a hálának gyümölcsét. Békesség, békesség a messze és közel valóknak, így szól az Úr; én meggyógyítom őt!
Péld.10,31
Ésa. 57,20
És a hitetlenek olyanok, mint egy háborgó tenger, a mely nem nyughatik, és a melynek vize iszapot és sárt hány ki.

Ésa. 57,21
Nincs békesség, szól Istenem, a hitetleneknek!
Ésa.48,22

-

Nem nehéz értelmezni csak annyit kell tenni, hogy kezed a TV. készülék bekapcs gombjára helyzed!
Nincs?
-
DE! - VAN ! Szíved....
-
Az sincs?
Se! Időd?
-
-
Akkor az utolsó mondat a TIÉD! ..."szól Istenem, a hitetleneknek! " .......

-

Jézus Krisztus nevében.
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 01, 2016 5:03 pm

Csia fordítás.

Róm 15,1
Mi akik hatalmat érzünk magunkban, tartozunk a tehetetlenek erőtlenségét hordozni, és nem szabad a magunk tetszését keresnünk.

Róm 15,2
Közülünk mindenki felebarátjának tetszését keresse, hogy azt [munkálja], ami az építéshez jó.

Róm 15,3
A Felkent sem a maga tetszését kereste, hanem - mint írva van - : „A téged szidalmazóknak szidalmai reám hullottak."

Róm 15,4
Amiket előre megírtak, azért írták meg, hogy bennünket tanítsanak, hogy állhatatossággal és az írások bátorításával a reménységet megtartsuk.

Róm 15,5
Az állhatatosságnak és bátorításnak Istene adja meg nektek, hogy a Felkent Jézushoz igazodva egymás között is ugyanazon a dolgon jártassátok elméteket,

Róm 15,6
és egy indulattal, egy szájjal dicsőítsétek az Istent, Urunknak, a Felkent Jézusnak az Atyját.

Róm 15,7
Ezért fogadjátok egymást [szívetekre], ahogy Isten dicsőségére a Felkent is magához fogadott bennünket.

Róm 15,8
Mert azt mondom, hogy a Felkent az Isten igazságának kedvéért lett a körülmetélkedés kiszolgálója, hogy [ezzel] az atyáknak tett ígéreteket szilárdakká tegye.

Róm 15,9
A nemzetek pedig [ugyanakkor] könyörületéért dicsőíthessék az Istent, amint írva van: „Ezért vallást teszek rólad a nemzetek között, és nevednek [dalt] pengetek." ....

-
Ezek az idézetben szereplő szavak!
Sóhajok!
Ráépít a lelki ismeretre, kiforrott elmét és a végébe hajló élet út eredményességét, győzelmét mutatja be - az emberben aki, immáron teljességgel képes - REMÉNYT ADNI amelyet ő is kapott, s nem birtokolt - CSAK GYARAPÍTOTT!
-
Talán, a költőkhöz hasonlítható személyiség, telve nemességgel!
-
Nem szükségszerű volna?
Ha, találkozhatnánk ilyen férfiúkkal?
-
Bizony; igen!
-
Kezedbe tétetett - kedves olvasó - a Szó!
Írott formában!
-
Olvasgassad!
-
Értelmezzed!

Légy ebben nagyon áldott - előre haladó!

Jézus a Krisztus nevében!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szer. Nov. 09, 2016 12:11 pm

Zsolt. 71,18
Vénségemig és megőszülésemig se hagyj el engem, oh Isten, hogy hirdessem a Te karodat e nemzetségnek, és minden következendőnek a Te nagy hatalmadat.

-
71.-ik Zsoltár.
-
Ars Poetika!
-
A mostani századunk mélységéből kiáltó szava - az identitástudat - "visszaszerzése"!
Nem tetszése ez a világot igában tartónak de, a kínjaiban szenvedőnek nem lebeghet más önön lelki és szellemi léte előtt!
-
MINT - ÁLLANI!
ISTEN SZENT SZÍNE ELŐTT!
-
Állani pedig akkor fog ha, előtte már térdet hajtott, s Ő!
Szent Karjával - "Felemeli"!
-
Millióknak a sorsa pecsételődik meg óráról órára, a sokféle módon szőtt háló (gyalom) halászik, s dolgozza fel bárkájában az "elítélteket", hogy aztán mikor és hogyan dobja étekül, a birodalmát fenntartó csatlósainak!
-
Aki nem "áll" az nem jár, sem ő, sem háza népe, sem annak a népe, generációk vesznek el az Univerzum "kloákájában" - hiábavalóságra!
-
Isten Agape - Szeret!
Áldozatos Szeretetében - naponta látja el lelkületünket vezetésével, iránymutatásaival sőt, hívó szavával!
-
E SZÓ!
"A" "felismerés"!
-
ISMERJÉTEK MEG A TEREMTŐ ISTENT!
-
Ha nem most?
Akkor mely az az időpont mikor - "megállhatsz Előtte"?
-
Ember!
-
Zörgess és kutakodj és bátorodj meg jelenedért és jövődért!
-
Bizony mondom; már készült az árus, hordóit csordultig töltötten - a "szüzek" jöttére!

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Nov. 05, 2016 4:28 pm

Róm 14,1
Karolj átok fel a hitben erőtlenül [élőt], de anélkül, hogy gondolatait kezdenétek bírálgatni.

Róm 14,2
Van, aki azt hiszi, hogy mindent megehet, az erőtlen ellenben főzeléket eszik.

Róm 14,3
Aki [mindent] megeszik, ne vesse meg azt, aki nem eszik meg [mindent], ne ítélje el azt, aki megeszi, mert Isten fogadta őt magához.

Róm 14,4
Ki vagy te, hogy másnak a cselédjén ítélkezel? Saját ura állítja [talpra], vagy ítéli el. De [talpán] fog állni, mert az Úrnak hatalma van rá, hogy felállítsa.

-
Elképesztő méreteket ölt a gyülekezet birtoklási jog!
-
Sietve írom le - hamis jog -  rendszere a gyarló emberi tulajdonságokat élezi, durva vérszomjas rohamokat előidézve mind a bitorlóban mind a bitorlottak között sőt, ez az elvadult tevékenység képes - tiltott vadászatokat "rendezni", s az így elejtett - felkoncolt vadjait, közszemlére kitenni , önfényezés céljából!
-
Ez aztán...
Hosszú mondat volt?
De, mennyire tartalmas!
-
A 14.-4, igazsága - IGAZSÁG!
Mélységesen tartalmazza azt a krónikus betegséget mely jellemzi korunk egyházait, legyen az a kő vagy lelki egyház, nagy vagy kicsi és un. "karizmás" de, a szekták is - szóval ahol emberi lelkek fölött kufárkodnak a szemfüles csalók és ámítók - "A" HAMIS "BIRTOKOSOK"!
-
Még a szülő sem birtokosa gyermekének - hiába ő nemzette és hozta a világra!
Az emberi lét = elrendeltetés és ugyan az a lefolyása is = elhívás tehát, a "VAGYOK AKI, VAGYOK" - TARTJA - SZENT KEZÉBEN!
-
Ember! - Mocsoktól ragadmányos kezében - "A" "RENDELKEZÉS" - nem lehet!
Tisztátalan - tisztát nem foghat - nem ragadozhat!
-
Vagy!
Igen?
-
Következésként; az Isten által kezeinkbe adatott leírt és kitárulkozó bölcsesség volna az amely illetne minket, s illetne - e kibocsátott jog alapján - "A" "követés" - az "engedelmesség" és a vele járó öröm és felszabadultság képessége!
-
Húú...!
-
Lássuk akkor mi is megy végbe!
-
Volna egy db. "Szent Atyánk", a Pápa Ő Szentsége, az Apostoli Egyház Egyház-Fő-je aki, minden tanokat közzé téve a rendelt papsága által és papjai által - tanítana, fejlesztene minket - "A" HÍVEKET!
-
Az a szomorú kép tárulkozik elénk; be van dőlve az elv sőt, a dominó elv alapján - fekszik a "birodalom" önön szennyének brutális nagy halma alatt!
-
Hol van ez másként?
-
Sehol!
-
Így nem véletlen, hogy az erőszakos jön és erőszakosan elözönli Európát, s a magáét erőlteti ránk, vérből született vérét, vörösen vöröset fest a hajnali égre, s mondja; ez a jövő!
-
Az írott ige, és az írott igét elevenné tevő Szent Szellem Személy háttérbe szorítása, a kártékony hatásgyakorlattá süllyesztése, eleven és igazolható kép, hova tovább a hit - reménytelenség kapuján, szorosan bujkáló embertömegek (Isten)eszköztelenséggé válása egyben és mesterségesen!
-
Bizony mondom; a bezárt kapuk előtti legelők jószágai választatnak szét - kecskékre és juhokra! - Felszáll a felszáradt mező pora, s az takará el a nagy nyájat, ahol fogdosni kész az "Elorzó"!
-

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 23, 2016 11:13 pm

Nos, akkor vágjunk bele...

Róm 13,10
A szeretet nem szerez a felebarátnak gonosz [bántalmazást]. Szeretettel teljesen betöltjük a törvényt.

Róm 13,11
S mindezt úgy cselekedjetek, mint akik ismeritek az időt, és tudjátok, hogy itt az órája már annak, hogy az álomból felkeljünk. Mert most közelebb hozzánk a menekülés, mint mikor hívőkké lettünk.

Róm 13,12
Az éj előrehaladt, a nappal közel jött, tegyük félre hát a sötétség munkáit, oltsuk fel a világosság fegyvereit!

Róm 13,13
Illedelmesen járjunk, mint nappal [kell], ne lakmározással, részegeskedéssel, ne bujálkodással és kicsapongással, ne civakodással és versengéssel,

Róm 13,14
hanem oltsuk magunkra az Urat, a Felkent Jézust, és ne tegyétek meg a húsnak szándékát, [hogy] vágyakat ne [gerjesszetek].

-
Betöltve a törvényt - mondja; ragaszkodván a törvényhez mint olyan alaphoz melyet rendelt az Isten minden ember számára ha, másként nem is - a lelki ismeretének hangja által!
Feltéve, mikor is nem fojtogatja önön maga erőszakosságával és buta setétségében!
-
Még mondja azt is felhívván fokozottan a figyelmet, s itt már az un. megtértségre apellál, azaz vízbe és SztSz bemerítettekre - ismerve az időt, az órát (cselekvés-ét)), a nappal közeledtét, oszlatva a sötétség munkáját, oltsuk fel a világosság fegyvereit!
-
Mi lehet a világosság fegyvere "feloltottan" (felöltötten)?
-
AZ ÉRTELMES ÉRTELEM, A TUDATOSSÁG mely az IDENTITÁSBAN LAKOZIK! (identitás= hovatartozás))
-
Kell - e részletezni - e szavak jelentőségét?
-
Sokan gondolkozni is restek!
-
Ugye te? - Nem vagy lusta?
-
Szerintem kapjad magad össze...
Lehetsz bölcs magadtól mert mért ne lehetnél okos és rátermett de, légy készséges "befogadni" amit gyümölcseiben és kezdeti szakaszában felmérni képes vagy!
Én így teszek, azért írok, segítek...

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Kedd Júl. 12, 2016 6:46 am

Csia fordítás.

Jn 17,1
Ezeket beszélte Jézus. Azután felemelte szemét az égre, és így szólt:...(...) ...
Jn 17,3
Az az örök élet, hogy téged, az egyetlen igaz Istent ismerjenek, és azt, akit elküldtél, a Felkent Jézust. ... (...)...
Jn 17,6
Kinyilatkoztattam nevedet azoknak az embereknek, akiket a világból nekem adtál. ...(...)...
Jn 17,7
Most vált ismertté számukra, hogy minden, amit nekem adtál, Tőled való,...(...)...  
Jn 17,8
mert azokat a szavakat, melyeket nekem adtál, nekik adtam, ők elfogadták, és valósággal felismerték, hogy Tőled jöttem el, elhitték, hogy te küldtél el engem.  
Jn 17,9
őértük kérlek Téged, nem a világért kérlek, hanem azokért, akiket nekem adtál, mert Tieid.  
Jn 17,10
Minden, ami enyém, a Tiéd, és a Tiéd az enyém, én meg bennük jutottam dicsőségre.  
Jn 17,11
Én ezentúl nem vagyok a világon, de ők a világban vannak, [míg] én Hozzád megyek. Szent Atyám, őrizd meg őket neveddel, melyet nekem adtál, hogy egyek legyenek, mint mi.  
Jn 17,12
Mikor velük voltam, én megőriztem őket a Te neveddel, melyet nekem adtál, vigyáztam, és senki sem veszett el közülük, csak a veszedelemnek fia, hogy az írás beteljesedjék.  
Jn 17,13
Most pedig Hozzád megyek, és ezeket azért beszélem a világon, hogy az én örömömet a maga teljességében birtokolhassák...(...)...
Jn 17,15
Nem arra kérlek, hogy kivedd őket a világból, hanem, hogy őrizd meg őket a gonosztól.  
Jn 17,16
Nem a világból valók, mint ahogy én sem vagyok a világból való.
Jn 17,17
Szenteld meg őket az igazságban! A Te Igéd igazság.
..(...)...
Jn 17,20
Nem egyedül ezekért kérlek, hanem azokért is, akik az ő beszédükért fognak bennem hinni.  
Jn 17,21
Hogy mindannyian egyek legyenek,
... (...)...  
hogy az egységük befejezett legyen, hogy a világ felismerje, ... (...)...
Jn 17,24
Atyám, akarom, hogy azok, akiket nekem adtál, velem együtt ott legyenek, ahol én vagyok, hogy szemléljék dicsőségemet, melyet nekem adtál, hisz a világ alapítása előtt szerettél engem.  
Jn 17,25
Igazságos Atyám, a világ nem ismert meg Téged, de én megismertelek, és ezek felismerték, hogy Te küldtél engem.  
Jn 17,26
Megismertettem velük a Te nevedet, és [ezután] is megismertetem, hogy a szeretet, mellyel engem szerettél, bennük legyen, én is bennük [legyek].”  

-

Nem akarok úgy meghalni!
Ne ismertem volna meg a teljes totális abszolút igazságot!
Mert mások azt tanítgatnak ami nekik tetszik!
-
Itt olvasható az élet lényege és "szűken" csak mert Jézus ott a Golgotán nem nyavajoghatott napokig!
Eszenciát mondott, s mi azt kezeinkbe kell vegyük!
Avagy gyalázzuk őt és küldőjét!
Bizony mondom; Szent az Isten! Agape Ő és Agape a Fiú és Agape a SztSz. és vele mind azok akik a teljes Igazságnak Szentelik Életüket!
Mert ők az Élők, s minden más hazug és gyalázat!
Bűn!
Elszakadás!
Engedetlenség!
-
Jézus a Krisztus nevében!
-
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Vas. Júl. 03, 2016 6:29 pm

Csia fordítás.
Róm 12,1
Esengek hozzátok, testvéreim, hogy testeteket az isteni irgalmasságon keresztül állítsátok oda élő, szent, Istennek kedves áldozatul, ez legyen a ti istentiszteleti szolgálatotok, mely az Igének megfelel.  

Róm 12,2
Ne idomuljatok ehhez a korhoz, hanem megújult értelemmel alakuljatok át, hogy azt próbálgassátok, hogy mi az Isten jó, kedves és tökéletes akarata.  

-

Elérkeztünk!
A Szent biblia egyik legszebb részéhez!
Átkarol bennünket az apostol, szemünkbe néz és kérést intéz felénk...
"Esengek hozzátok, testvéreim"...
-
Közel áll, arca az én arcom előtt, vonása az én vonásomba merűl bele, s tükröződik a "Tisztaság"!
Apostoli testvér vagyok "vele" és vagyunk mind annyian akik, hiszik Jézus "Felkentségét" és hiszik mélyen az Egyetemes Igazságot, a vergődő világ fölött!
Ajtón mennek át, szabad járással és tevőlegességgel, visszavonhatatlan joggal, a "bárány vérével" meghintetten!
Jelent valamit!
Sokat jelent, azt, hogy - e világban legyen az maga Izrael is, tudnia kell, eme bizonyság által - Jézus a Király, a Királyok Királya, s "Küldöttei" élnek a nép között, minden népek között!
Az "odaállás" tudatos tudattal, fel van vértezve és így "kibocsátva" a megszentelt célért, az Isten Akarat betöltésének Teljességéért!
Elért hozzád a - "döntés"!
Érzed a karjait?
A belső építés ideje bevégződött, "Tökéletessé Lettél"  - Felszentelt, Szent Eszközökkel - Szent Eszköziségben! - Választott, úton járó és "átadó"!
-
De szép!
-
Megbékélhettél, s nyugalmad békességét - a hánykolódó létezők között, magasba emelheted, s hagyhatod a Szél által "lengedezni"!
-
Fújj! - Szél!
Fújj az "Apostolaidra"!
-
Jézus Krisztus nevében!
-
Hittel kaptam hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 25, 2016 7:56 am

Csia fordítás.
Róm 11,11
Kérdem hát: Azért botlottak meg, hogy [végképp] elessenek? Szó sem lehet róla! Elesésük menekülést [hoz] a nemzeteknek, hogy [később ők maguk] féltékenységre ingerlődjenek.
-

"Különleges szépség" fogalmazódik meg ezekben a sorokban ill. a továbbiakban amint olvassuk...
-
Lehet vetekedésként is nézni, a kivagyiság előtti hajlongásra bírni, s ezt "rögzíteni" - Pestiesen szólva; "kőbe vésetni", hogy aztán hagyományozható legyen - akár 2016. júni. 25.-ig vagy az idők végezetéig!
-
"Több"! - Lényegbe vágóan többet érthetünk meg!
-
Mégis mit?
-
A SZEMÉLYES MEGKERESÉSEDET!
Azt az elmondhatatlan élményt amelyet megtapasztalt az összes létező előttünk élő ember!   ... ( pld. apostolok, bölcsek, tényleges tudósok, stb...))
Kik képesek is lettek mind ezt tudomásunkra hozni valamely úton módon! - A "tudományuk" elmondásával, "megtapasztalásuk" szétkürtölésével - "A" KATARZIS "kiteregetésével"!
Esetemben egy eszköz, Szt. Evangéliumnak nevezik, ill. "örökségnek" miről fogalmam nem volt, s csak úgy - ölembe hullott - "tessék" - admin - EZ A TIÉD!
-
No, a dolgok mentén vélelmezem - innen még nem örökség és még csak "A" semmi hiszen - "legelhetnék" is a "réten" - kérődzve, újra meg újra kérődzve!
-
IGAZSÁG!
-
Tehát, beléptet - ajtaján, s onnantól - nem létezik semmi - "CSAK" - "IGAZSÁG"!
-
SZERETET!
-
Nagyon eltolhattak valamit az Univerzumba!
-
Külön hab a tortán számomra, h eljuthatok - és magamtól, s itt értsed; különösebb iskolázottság nélkül - "magára" az "Igazságra"!
-
Az sem lehetetlen mivel az sem biztos már napjainkba, amit belélegzünk, hogy ez így volna és vannak akik főszereplői - e "kinyilatkoztatás" jellegű mátrixnak, de!
Bensőmben "foglalkoztatás" alatt áll! Pezsgésben és kiforrásban nyilatkozik meg, s talán beérésre  - IS!
-
Forduljatok! - El...
Elképesztő eszementséggel - onnan ahol mostanra álltok, megrekesztve vagytok!
El! - És el és el, messzire, (erőt) benzint fröcskölő nagy gázzal....!
A szemlélődésbe, gondolkozásba, átértékelésbe és döntésbe!
-
Döbbenetesen nagy a baj.... - e világban!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 03, 2016 6:39 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 18, 2016 9:35 am

Csia fordítás.

Róm 10,4
A törvény vége ugyanis a Felkent, aki mindenkinek igazságosságává lett, aki hisz.

-
Nagyon fontos tudni, a jelenben élni roppant nehéz hiszen, a "kényelmi lét" néha restségre bírja még a józan észt is!
Úgy ejtik ki a szájukon a "nevet", amint a lábtörlő alá rejtett kulccsal szokták - még a rajta heverő "tacskó" is tudja ottlétét, még sem vesznek tudomást róla!
-
FELKENT!
-
Jézus  "felkent"-ségéről  számtalanszor tett bizonyságot, a megcáfolhatatlannak úgy vetettek véget, ahogy arra "méltó volt" - GYILKOSSÁGGAL! A megfeszítői képtelenné lett tehetetlensége, elfajult, azaz "Rangba Emelték" - hatalmas Tisztességbe!
Jézus "A" Krisztus!
-
Nem túl régen rákattantam egy mesterségesen ill. alaposan kidolgozás nélkül maradt "programra" - az inneten, éppen ott véltem felfedezni, mint él még ma is "az" "alternatíva" amely kettősségben tartja őt, s  NEM AZ IGAZSÁGBAN!
-
Igazán jó volna ha, a tisztelt hívatottak, elősegítenék végre, a történelem "mozgását" és nem pedig gátat vetve, kereket kötve igyekeznének - "puhítani" - az Egyetemes Igazságot!
-
LEHETETLEN az Ő FELKENETÉSÉT MEGTÖRNI!
Ha sérvkötőt is használnának a nagy erőlködésbe, akkor sem fog menni, ugyan is, vannak "kicsi" emberek, szerények no meg serények, akiket a SztSz Jelenléte által - Isten féltő Szeretetében - vezet, a Szeretetének Dicsőségét - Regnálásában tartani!
FÜGGETLENÍTVE!
-
Avagy Isten is "hullámzó", "gyarló" önön magát tekintve is?
Meg-meg gondolja tervét, felül vizsgálja időnként, s olykor visszafogva kemény marokban tartja az ELRENDELTETÉST?
-
Jézus "A" FELKENT!
ÉLŐ ÚR!
-
Ő, AZ ÚR!
A nagy király!
Akarom mondani...
-
A NAGY KIRÁLY - A KIRÁLYOK KIRÁLYA!

Ámen. Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Szomb. Jún. 11, 2016 6:11 am

Csia fordítás.

Róm 9,
28
Mert megcselekszi az Igét az Úr a földön, miközben [befejezéshez] juttatja és megrövidíti a történést.

-
Ebben a részben nyilvánul meg -  kiélezve, kihegyezve, szófukarsággal, kertelés nélkül, konkrétan rámutatva, véleményem szerint igazából - KI az Isten és mennyire Isten Ő, mennyire a Szeretet, a végtelen mélységű - Agape!

Tehát, az engedetlenség megtörténtje határozta meg cselekedeteit, a kényszer - miből származhat a haragvó személyiség jegye is?
Vagy valami más?
A szeretet nem szabhat határt önön magának!
Kizárt, h így legyen.
Nincs - IS!  ... (a botos ősz bácsi - nem létezik))
Nincsenek ismereteim arra vonatkozóan, egyetlen forrásból sem - sőt, egyáltalán nem kutakodtam, de hittel próbáltam a Szt,Sz Sz. késztetését elfogadni, mindenkor az Igazság "irányába"!
Melyről tudható, Szuverén, nem befolyásolható, főleg nem a bűn atyjának tevőlegessége által, ÉS NEM A MI KÁRUNKRA, teremtményeinek az emberekére!
Viszont, Szent Erővel biztosítékot nyújt, zálogot, esélyt, Önön Maga megismertetésére, ill. olyan döntéshozatal megtételére ami Egyetemes Egyesítésbe Emel, Identitássá, pont a már említett Agape által.
Hogy tudjuk!
Tudatunk elemi részecskéivel, az idézett mondat teljes értelmét, töltetét, hogy till. TERV RÉSZESEI VAGYUNK!
KÜLÖNLEGESEK!
ELHÍVOTTAK, ELVÁLASZTOTTAK!
MINDANNYIAN!
FELADATOKKAL!
SZENT ESZKÖZISÉGBEN, Örömből, Örömmel Örömért!

(zárójelben írom; exponens az Evangélium meghallgatása, értelmezése, hitbéli fundamentummá történő képzése - ezek gyakorlati tényezőkké alakítása mind egyénileg mint, közösségi formában! - a közösségi forma - nem egy a sok közül! sok van, lesz is még netán láthatatlan alakzatokban, ám az az EGY!
az Apostoli Szentek Közössége! - Eredendő, Forrása Jézus "A" Krisztus, az Atya Egyszülött Fia! - következésként nem játszik szerepet más név sem Istenre vonatkozóan, sem Jézushoz köthetően!
-
A befejezéshez juttatás?
-
Hogyan hiheti a tolvaj, h soha el nem fogják, s úgy töltheti napjait ezen a földön, h elvesz - ÉS CSAK ELVESZ? ... (!!!)
-
A történelem utolsó cseppjeibe merítette "tollát", s bizony hallani mint karcolna - szárazon - a papiros üres oldalán....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Admin Csüt. Jún. 09, 2016 12:05 am

Csia fordítás.

Jn 17,1
Ezeket beszélte Jézus.  (.................................................. ) és így szólt: „Atyám! Eljött az óra. Dicsőítsd meg Fiadat, hogy Fiad megdicsőíthessen téged.  

Jn 17,2
[Cselekedjél] annak megfelelően, hogy fennhatóságot adtál neki minden húson, hogy mindazoknak, akiket neki adtál, örök életet adhasson.  

Jn 17,3
Az az örök élet, hogy téged, az egyetlen igaz Istent ismerjenek, és azt, akit elküldtél, a Felkent Jézust.  

Jn 17,4
Én megdicsőítettelek téged a földön, miután elvégeztem a munkát, melyet te adtál nekem, hogy megtegyem.  

Jn 17,5
Most pedig dicsőíts meg engem, Atyám, azzal a dicsőséggel, mely Nálad az enyém volt, még mielőtt a világ lett volna.  

Jn 17,6
Kinyilatkoztattam nevedet  (..........................................................................) Tieid voltak, és Te nekem adtad őket, ők meg a Te Igédet megőrizték.  

Jn 17,7
Most vált ismertté számukra, hogy minden, amit nekem adtál, Tőled való,  

Jn 17,8
mert azokat a szavakat, melyeket nekem adtál, nekik adtam, ők elfogadták, és valósággal felismerték, hogy Tőled jöttem el, elhitték, hogy te küldtél el engem.  

Jn 17,9
őértük kérlek Téged, nem a világért kérlek, hanem azokért, akiket nekem adtál, mert Tieid.  

Jn 17,10
Minden, ami enyém, a Tiéd, és a Tiéd az enyém, én meg bennük jutottam dicsőségre.  

Jn 17,11
(...............................................................................)  Szent Atyám, őrizd meg őket neveddel,   (...........................) hogy egyek legyenek, mint mi.  

Jn 17,12
Mikor velük voltam, én megőriztem őket a Te neveddel, melyet nekem adtál, vigyáztam, és senki sem veszett el közülük, csak a veszedelemnek fia, hogy az írás beteljesedjék.  

Jn 17,13
Most pedig Hozzád megyek, és ezeket azért beszélem a világon, hogy az én örömömet a maga teljességében birtokolhassák.  

Jn 17,14
Igédet nekik adtam.     (...............................................................................................................................................................................)  

Jn 17,15
Nem arra kérlek, hogy kivedd őket a világból, hanem, hogy őrizd meg őket a gonosztól.  

Jn 17,16
Nem a világból valók, mint ahogy én sem vagyok a világból való.  

Jn 17,17
Szenteld meg őket az igazságban! A Te Igéd igazság.  

Jn 17,18
Amint Te elküldtél engem a világba, én is úgy küldöm el őket a világba.  

Jn 17,19
Értük szentelem magamat, hogy ők is igazán megszenteltekké legyenek.  

Jn 17,20
Nem egyedül ezekért kérlek, hanem azokért is, akik az ő beszédükért fognak bennem hinni.  

Jn 17,21
Hogy mindannyian egyek legyenek, hogy amiként Te, Atyám, bennem vagy, és én Tebenned [vagyok], ők is bennünk legyenek, hogy a világ elhiggye, hogy Te küldtél engem.  

Jn 17,22
Én azt a dicsőséget, melyet nekem adtál, nekik adtam, hogy egyek legyenek, mint mi egyek vagyunk:  

Jn 17,23
én bennük, és Te énbennem, hogy az egységük befejezett legyen, hogy a világ felismerje, hogy Te küldtél engem, s hogy úgy szeretted őket, mint ahogy engem szerettél.  

Jn 17,24
Atyám, akarom, hogy azok, akiket nekem adtál, velem együtt ott legyenek, ahol én vagyok, hogy szemléljék dicsőségemet, melyet nekem adtál, hisz a világ alapítása előtt szerettél engem.  

Jn 17,25
Igazságos Atyám, (...........................................................................................................................) és ezek felismerték, hogy Te küldtél engem.  

Jn 17,26
Megismertettem velük a Te nevedet, és [ezután] is megismertetem, hogy a szeretet, mellyel engem szerettél, bennük legyen, én is bennük [legyek].”  


Miért "tapasztalom" meg bensőmben ezeknek a soroknak fontosságát? -
Egyszerű emberként,  furcsának és érthetetlennek tartom!
Hiszen, hústest lévén tudatom szintje valahol - van - lenn és fönn, a határain belűl, de!
Az bizonyos, mire ide "érkeztem" létezésemben, ill. a világ körülöttem, fokozatosan körvonalazódik, Isten tervszerű cselekedete, áthat mindent, Agape Szeretetével - szüntelen!
Ő kontrollál Hatalommal, Erővel és feltétel nélküli - Igazsággal!
Nincs határ szabva! - Sőt! - Volt egyáltalán valaha?  ... Golgotán? - Elfordúlt...kicsi időre?
-
Ez Jézus Fő Papi Imája Atyjához,  a Megváltottakért!

Talán, ebben rejlik a - MOST - 2016. júni. 9.-ke is sorban az utána következőkkel!
-
Hol vagy? - Kedves olvasó, hol a te dimenziód ebben a "kiábrázolódásban"?
-
Uram Jézus Krisztus!
Kívánva kívánom hitem erősödését a "teljes délig"!
-
Nagy Király! - Urak Ura!
-
Köszönöm Önfeláldozásodat!


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Biblia - komment  (látásod) "ablak" ...! Empty Re: Biblia - komment (látásod) "ablak" ...!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.