HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdéses...most akkor politizálhatok?

2 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Csüt. Jan. 07, 2016 10:44 pm


A cikk alján két és fél mondatban vonja le konzekvenciáját a szerző!
Kicsit az eddigi újságírói tevékenységet igyekszik helyre tenni, kicsit a politikát és kicsit ki tudja de, sugalmazni is szeretne!
Azaz semmiként sem "pártatlan"!
Túl sokat enged meg magának az újságírói "társadalom"! - Szégyentelenűl kezelnek politikai eseményeket, h csak az egyik leglényegesebbet emeljük ki, holott ez nagyon is felelősségteljes dolog volna! A történelem - MINDENKIÉ! - Nincs joga kisajátítania azt magának senkinek, sem személynek vagy közösségeknek, rétegződéseknek, társadalmaknak, országoknak netán földrészeknek!
A TÖRTÉNELEM - MINDENKIÉ!
Ha, innen nézzük, ez a "jogalap" jogot ad nekünk, a gyermekeinknek, az életre és a szép életre, a békére elsőnek, aztán a napi ételhez, ruházathoz, otthonhoz, mind ahhoz amit emberi méltóságnak nevezünk!
Következésként a cikk írója hasonlóan elvetette a sulykot, félrevezetően és szerintem megfontoltan - érdekeket kiszolgálva!
Európa jövője - MÁR MEGPECSÉTELŐDÖTT, nem kettő napra és nem kettő ember számára de, annál inkább "tömegek számára"! -
Közel sodródva a világháborúhoz, a szenvedések szenvedéséhez!
Nem lennék újságíró manapság! - Semmi pénzért! - Nem családi okokból és még csak a meggyőződésből felfakadó terhek alóli mentességből sem!-
A történelem miatt!
EZ A TÖRTÉNELMI KOR - FOKOZOTTABBAN FOG FELELNI ISTEN ELŐTT TETTEIÉRT!
Mint a "többi összesen"!
-
Nem nehéz kitalálni miért!

Köln - "elmondja"...
Köln szilvesztere a totális összeomlás előtti főpróba volt, tudatosan indukált incidens, kísérlet - kelesztő élesztő "felfuttatása"......

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Dec. 25, 2015 3:09 pm

Azt nem titkoltam, h jelen idő szerint - egyedül élek!
De, ismerőseim azért vannak, sőt kiváló ismerősök, akik "szentestén" - "elláttak", s kaptam három adag hallevest meg más finomságokat!
Ők derék emberek, még csak nem is feltétlen és kifejezetten vallásosak - csupán szeretnek, én pedig őket!
-
Amikor elmosogattam az edényeiket, írtam egy kis köszönő levelet mindbe, egyet így;...

Kedves xy!
Köszönöm a finom étket, áldozatos munkádat és az áldott jó szívedet!
Lehet, az "utolsó karácsonyt" éltük meg és ünnepelhettük meg így - szeretetben!
Lehet jövőre már nem lesz karácsony, DE!
Lesz! - Iszlám! - Az lesz...
-
Köszönöm, ölellek és csókolom kezed...."Elek"!

-
Nos, a "keresztény" számbelileg fogy - mert világ nyeli be, mert más tanok őrjítik meg, mert leszektásítják, mert ÖLIK KÉSSEL, ÖLIK ROBBANTÁSSAL, ÖLIK AMIVEL CSAK TUDJÁK!
-
Jövőre?
Lesz ami lesz!
-
MERT!
Így van az jól! Vagy úgy gondolják és gondoltatják a keresztényekkel!
Nektek!
Keresztények!
Az lesz a JÓ!

-
Szép és boldog új esztendőt kívánok már - MOST!
Kicsit elképedve, kicsit megütközve és kicsit tehetetlen dühvel!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Dec. 25, 2015 2:48 pm

Karácsony margójára,.....

Nem számol be a "politika" úgy a napi eseményekről, amint az elvárható volna!
Nem is karácsonyi téma igazán de, meg kell említeni, ezen átsiklani - nem szabad, sőt !
Ellene kell menni az ilyennek;

till. nem várt "szálakon keresztűl" ért el hozzám a "fonal vége" úgy, h tudok, kényszerűség erről írni és persze eléggé meggondolatlanul mert ki tudja, ártok -e magamnak vele vagy sem!......Netán másoknak!
Egy hölgy azt mondta!
Izrael-ben!
Jeruzsálem-ben naponta történik több - késeléssel - emberi élet kioltására alkalmas  bűn cselekmény, "merénylet" fiatal fiúk, férfiak által, az Izraeli lakosság ellen!
Legutóbb egy hétgyermekes családfő halt meg, továbbá jó néhányan vannak válságos állapotban!
-
Talán tegnap volt az? Hogy olvastam egy kommentet, egy testileg beteg embertől - gyaníthatóan az epéje és a mája funkcionált rosszúl, aki ezt írta, nem szó szerinti idézettel; "könnyű Orbánnak a karácsonyi ebédet elfogyasztani, neki biztosan -> főzik" !
-
Nos, az embergyilkos szellemiségek - NEM UNJÁK MAGUKAT - KARÁCSONYKOR!
Legyen az egy járókelő Jeruzsálemben, vagy Budapesten egy "gíroszosban" munkát kereső megerőszakolható lány, esetleg miniszter!
-
Feltétlen le kell "húzni" akár a "halálig"!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Dec. 22, 2015 2:47 pm

-
Az álságos politikai vonal újra eszközéhez nyúlt - most a nevezett személy kapcsán.
A kedves hölgyön túl is van élet, s vannak bizony még, sokan akiket - elbocsátottak!
-
Anyukák gyerekekkel, több gyerekkel, bajokkal, gondokkal, kilátástalanságokkal...
-
Szeretettel meghívnám egy ebédre, jól főzöm a korhelylevest és elbeszélgethetnénk egy kicsit a "korhelységről", h itt!
Alsó szinten - mit jelent - a gyarló földi élet!
-
Jöhet a riport írója, jöhet a stáb, a "káposzta" nem drága, kanál van hat meg vella is.....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Dec. 04, 2015 3:53 pm


Ezt a riportot simán nevezhetem "érzelmi zsarolásnak" - előre megfontolt hatás gyakorlásnak, presszionálásnak!
-
Tudhatom - e, h a "porchse" (porsé) gazdája nem egy "felbérelt" emberke volt...stb... a kedves kamerás meg várt ugrásra készen(?)...! Véletlen arra jártában és véletlen riporter és véletlen - leadható anyaggá változott...és már sok a véletlen....pimaszúl sok!
Még mindég érthetetlen a magyarázkodás, az efféle célzatú riport hiszen, NAGYON SOK FIATAL - magyar fiatal van munka nélkül! Mért politikai sík ez és mért nem becsületbeli vagy egyszerűen átszervezések sorozatának kérdése!
Megoldható volna - csak a munkaadók körmére kéne nézni, h ne kettő és fél ember dolgát végezze egy melós, s az adó ne szállingózzon úgy mint a hópihe télen, s olvadjon el - más szántó földjét áztatva!
Kicsi igazság - kicsi javulás!
Nagy igazság - nagy javulás...
Semmi lopás és még attól is nagyobb javulás...várható - .........mi várható???
-
Nézzék meg a Bp. Határ út környékét...mocsok, gaz piszok, igénytelenség....a tolvajok, társadalmi munkában a fenn említett 1. 1/2 - 2. 1/2 - es emberi erőforrásként úgy rendbe tennék mint a sicc...
Jól éltél "európácska" - most van mivel foglalotoskodnod - már szeheted a szemetet a nagyvonulásútvonalán - és a "Határ út" -> "kiktatva" !!!


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 22, 2015 2:49 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 29, 2015 8:15 am

A vicc, h ez egyáltalán nem vicc és az embergyilkost  "humorral" - SEM JÓ INGERELNI!

A GYILKOS AZ GYILKOS!


A halál utáni "létezés-t" - a vallások -  önazonosságukra formálták, ez hit alapjuk - kivétel nélkül fundamentalizmus és nem az "öröm" - "A" SZENT ÖRÖM!
Sem ideológiával, sem gyilkosságok árán - elérni nem lehet - egyetlen hozzá vezető út van - JÉZUS "A" "KRISZTUS"!

idézet egy barátomtól;......."Az iszlámok vagy az indiánok meg a természeti népek akiket szintén irtanak , vagy irtottak , nem tudom hittek , vagy hisznek e abban , hogy egy magasabb erő képes e őket megmenteni a haláltól? ..."

Jézus a tanító és Ő az aki egyben az ÉLET KÖVETE - még meg is halt - a kétkedők kezétől érte....

"pártoskodók voltak gyilkosai, megtanácskozták az ügyét - döntést hoztak és "megölték"! - "A" "JÓ" Embert - véresre és a halálba gyötörték!

-
Tehát, az IGAZSÁG KÖVETÉT ELPUSZTÍTJÁK - a gyilkosával pedig humorizálnak...

BŰN a neve a "gyilkosnak"!

ENGEDETLENSÉG!
És az engedetlenség kifejezésmódja. azaz - az Igazság "elfedése" - mindenáron!
-
A kérdés az - MENNYIT? - Mennyit bír el az ember lelki ismerete?

Óh. hát az eléggé "teherbíró" szinte; "málhás szamár" - az önzés a legkitartóbbak egyike...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szer. Nov. 25, 2015 8:45 am

A Start Lap-on olvastam!

Nos, régen ezt úgy mondták; "kitért a hitéből"!
Ez az árnyaltabb megfogalmazás.
Mi akkor a nem árnyalt?
Hát, a szó - "árulók"!
De kifejezhették  vele a "kémkedés-t" is!
No, meg a "benső ellenség" lényegi meghatározást.
Olyan személyek, akikről nem feltételezel semmit, s azok, akkor nyomorítanak, amikor parancsot kapnak rá!
-
Egész kecsektető - ránk - Magyarokra nézve....

Terjeszkedik, a sok vallás... egyre - másra....rá, egészen rá...


Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Nov. 16, 2015 10:26 am


Állítólag vagy csak a cikk írója állítja, nagy port kavart ez az írás!
-
Miféle "port"?
-
Tudomásul kell venni - MÉG A KICSI ISKOLÁSOKNAK IS VAN FELELŐSSÉGÜK!
-
A háborúkat kirobbantóknak! - MIÉRT NINCS?

És az ott élő népek akik fölött kirobbantották a háborút!
Azok értelmiségi és más "pozícionált" személyei? - MÉRT NEM TESZNEK - "TÖBBET"?...és többet és többet és még attól is többet!
-
A BÉKÉÉRT MINDENT VAGY SEMMIT!
-
MI AZ A MINDEN?
-
A LELKIISMERET FELTÁMASZTÁSA! - "Megfojtogatottságából"!

Mert legyen az bármely ember a földön! - NINCS MAGÁRA HAGYVA!
Minden népnek van istene és az istenek fölött az EGYETLEN IGAZ ISTEN!
Aki nem isten, de! Ő! AZ ISTENEK ISTENE!
-
AKIT! Még a hamis isteneknek, IS! - Tisztelniük kell!
-
Akkor? A háborút kirobbantók......?

Miért is nem keresi a világ az értelmes megoldást? - Miért hamis eszközök - a hamis vádak sokaságával illeti az - IGAZSÁGOT?

Mert a nép!
Ha így cselekszik!
Akkor valóban arra érdemes, h megalázzák és eltapossák!
-
ELJŐ ARMAGEDDON!
Eljő...
Mert meg nem tudom mondani okát, de!
A bűn - odáig fog tartani!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Csüt. Nov. 12, 2015 12:08 pm



A gyermekem engedetlenségét amely gyakorlatilag nem volt más mint az ő gyermeksége, féken kellett tartani!
-
Határozottsággal - következetességgel!
Vajon Angela Merkel  miért cselekszik még mindég úgy, ahogy?
Elgondolkoztató...
-
Egy óceán "távolsága" választja el tőlünk, ( USA) a saját maga által vélelmezett, saját magára vonatkozó jogosságát erőszakkal reánk pumpáló önimádat és annak fenntartása, sorsát -  a mienkére!
AZ Ő SORSA - A MI HALÁLUNK!
Eszköz Merkel, eszközök vagyunk, eszköz a világ!
-
...hümmmm!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 26, 2015 11:11 am


...a kép alatti első, kissé hosszabb bekezdés gyakorlatilag mindent elmond - "velősen" !!!
-
Egyszerűen nem értem emberi eszemmel, h miért nem tiltakozik a magyar nép?

A eddigi kor-történelem igazolta; azt a földrészt, azt a népet amelyet idegen nép özönlött el, kezdeti szakaszában - mindenkor hanyatlás, pusztítás, népességének számbeli csökkenése és sok más kár, hátrány követte!
A migránsok népe hazájukban - az átlag Európai nép beleegyező vagy bármi némű közösséget vállaló akarata nélkül - háborúzik időtlen idők óta! Következésként - nem megoldás - az Európára történő "rátelepedésük"!
EZ - IGA!
MEGSZÁLLÁS....
-
Továbbá azt sem értem, h az egyszerű magyar állampolgár hogyan lehet ennyire érdektelen, ennyire "közönyös" szinte, ostoba buta módon...!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Okt. 23, 2015 6:14 pm

Márton Erzsébet...."A Kozma utcai börtönben a többi halálra ítélttel együtt várt a másodfokú tárgyalásra. „A legnagyobb tragédia azonban az volt a Kisfogházban, hogy négy hónapon keresztül mindennap át kellett élnem, hogy elvisznek valakit akasztani” – idézte fel később. Szerencséje volt,....."


Ma elmentem a településre ahol felnőttem és szüleim porhüvelye "nyugszik"!

A sírhalomtól nem messze, pár lépésre van egy kopjafa - 1956 -os megemlékezésre!
Vittem Nemzeti szín szalagot, s felkötöttem rá!
Egyetlen egy valaki előzött meg, hozzávetőlegesen 10.-12. ezres településről!
-
A néhai Kádár János - az év minden napjára "kirendelt" egy kivégzést! -Megtorlásnak....- rettenetnek...!  
Így írja a történelem kutatók néhánya, s én pedig azt írom; kicsit "szégyenletes", h érzelmileg csak az én kötődésem ennyire erős, annak ellenére, 30. éve nem lakok ott!
Bizonyított a kivégzettekről? - Aljasságuk, bitangságuk és teljes mértékű haza ellenességük? - Hogy anyjukat szomorító volt mind? Feleségüket és gyermeküket gyalázók? - Tényleg ez a bizonyos?
-
Vigyetek az elődeinknek - Nemzeti Szalagot!
Megérdemlik!
Harcoltak - életükben...hittek! - Bennünk - fiaikban, leányaikban!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 06, 2015 9:52 am

Nem számlálom csak csóválgatom a fejem értetlenűl!

Hány halálos áldozata van - e világunkban zajló "történelmi eseményeknek"!
Van!
Naponta van,
lassan nem múlik el hét, h a politika és a vallás ne követelné meg a "magáét"!
Most a Németeknél halt meg egy Eritreai  személy! - Tűzben! - Kegyetlen halál!
-
Szóval eléggé morbid gondolat de, a tűz halál - következtetéseimben; szörnyű cselekményekhez kötődik!
A "varázsláshoz"!
Igazából nem nézett még szembe velem klasszikus varázsló - orr hossznyi távolságból csak sejthetem, miféle tevékenységi körben mozoghat ill. miféle szellemi térben praktizál mely emberi réteg a tárgya annak.
Európában se más a divat, itt "liberalizmus a cégére", végcélját tekintve pedig nem más mint a totalitárius hatalom megszerzése. A Szent Írás "forgatókönyv", mindenkor úgy illeszkedik a jelenre, akár a kesztyű csak, hát a "tanítók" mélyen ellenzik a "felvételét" - hagy fázzon a "tanítvány" mert az a jó ha, fázik!
Buta maradjon!
Te buta vagy? - Hova sorolnád magad - kedves olvasó?
Figyeled és érzékeled is a történéseket?
Mit gondolsz ha, eljön a napja?
Lesz repülőgéped, magán pilótával amelyre felcuccolsz, s a magasba emelkedel?
Mikor összeomlanak a hegyek és egybe folynak a tengerek?

Bizonyosan meg fogsz menekűlni? - TE! - A pilóta! És a családod?  - Esetleg!
-
Varázslás!

Kicsit kutakodjál ez ügyben! -> VARÁZSLÁS!

...aztán írj...mire jutottál!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 26, 2015 2:05 pm

Időhiány következtében keveset néztem a hír tudósításokat...
de, ez a Német ország - valami kegyetlenűl "lehúzott" bennünket! - Isten bocsássa meg - a WC. vagyunk lehúzva...!

Wiki...

Az ária Nádasdy Kálmán féle szövege:

Mint száműzött, ki vándorol
A sűrű éjen át,
S vad förgetegben nem lelé
Vezérlő csillagát,
Az emberszív is úgy bolyong,
Oly egyes-egyedül,
Úgy tépi künn az orkán,
Mint az önvád itt belül.

Csak egy nagy érzés éltetett
Sok gond és gyász alatt,
Hogy szent hazám és hős nevem
Szeplőtlen megmarad.
Most mind a kettő orvosra vár,
S míg itt töprenkedem,
Hazám borítja szemfödél
S elvész becsületem!

Hazám, hazám, te mindenem!
Tudom, hogy életem neked köszönhetem.
Arany mezők, ezüst folyók,
Hős vértől ázottak, könnytől áradók.

Sajgó sebét felejti Bánk,
Zokog, de szolgálja népe szent javát.

Magyar hazám, te mindenem!
Te érted bátran meghalok,
Te szent magyar hazám!

Az utolsó három sor másik változata:

Magyar hazám, megáldalak!
Szép érted élni, érted halni,
Te hős magyar hazám!


(( https://youtu.be/WiiR-BZKBfg )))
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Szept. 22, 2015 4:39 pm


A TV csatornához nem kötődöm, a riport anyaga, "sűrelye"  rántott le magába!

2 x néztem végig....

Ímé!

Isten Dicsősége Ragyog reánk!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 18, 2015 12:33 pm

Még eddig az óráig nem néztem a "híreket"!
Ha lemaradtam valamiről, olvasók - ti azt már tudjátok...
-
Szóval, érthetetlenűl állok a tisztelt Merkel Asszony kezdeti lépései előtt! - Nem tudta? Nem tájékoztatták? És tényleg - EZ A KIZÁRÓLAGOS MEGOLDÁS? - Nem hozakodok elő a történelemmel, úgy se vagyok kompetens - DE!
Vannak gyerekeink! - Unokájaink!
Milliónyian - vagyunk így - rettentő sokan!
Senki nem beszélgetett vele? Körülötte némák jártak csak? - Gondolván - "elcsendesedik" az - némi kis zavargások után...után jön "A" radikalizálódás!
-
Keresek jót. Keresek. - Fellendűl hazánkban a "szemétipar" - a Mercedes cég új kukásautókat gyárthat, öko benzinest, lesz hely és abban sok-sok munkaerő....szemét (egy) dolog! A gyógyszeripar - külön orvosi ágazatot fejleszthet, az ebben az időszakban jelentkező idegbetegeknek, gyártósort állíthat fel, kiszállítókkal, akár házhoz - Julis nénihez, akinek kerítése tövébe "szart" a migráns és hagy ne soroljam a "feszültséget" mert az is egy téma, h Paks nyugodtan leállhatna, annyi az "árrram", ráz - mindenkit...
-
hogy hogyan jövünk ki ebből...?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Szept. 15, 2015 7:01 pm


...egy újabb cikk ami távol áll az "Igazságtól"!
-
Érzelmi vadászaton van a szerző és most azt látja jónak, h felsorolja a sok "segítőt" - a nem segítők, azaz mi olvasók - levagyunksajnálva...!
-
Nem értem, hogy lehet egy tál gőzölgő levesért eladni az emberi lelket, az események töltetét és a történelmi kor - töltetét!
Hiszen meg lesz örökítve! Bé fog íratni! Ott lesz! - Fehéren feketén!
-
Mért jó hazudni? Mért jó megtéveszteni?
Mért jó ez és kinek jó!
Beszéltem emberrel aki azt mondta; elvisz egy barátjához, aki már ott segít és csatlakozhatok hozzá...
-
Mért mennék?
Hogy a téves eszméket erősítsem?
Aki gyermekével jött el ezer kilométereket, az bizony azért tette mert - hitt!
Vagy annak aki őt becsapta vagy hitt abban, hogy valami módon integrálódnia kell, a számára és gyermeke számára biztosított új világban!
-
Asszimilálódva fog élni!
NETÁN?
-
NEM?
-
Akkor mért kell hazudnia a cikk írójának?
Mért okoz lelkiismeret furdallást és apellál - nemlétező dolgokra?
-
A létező az  - kérem - EGY KÉZEN MEGSZÁMOLHATÓ AZOK SZÁMA!
AKIK AZ ISZLÁM HITÜKBŐL - ÁTTÉRTEK A KERESZTÉNYSÉGBE!

-
Hazudni, hazudni és holnap is csak hazudni....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Szept. 14, 2015 12:50 pm


-
Minden nappal veszít magából - e nemzet, egy kicsit és holnap is egy kicsit meg még azután...
-
Hol van a vége?  - Kérdezhetjük, töprengve, ki - ki a maga észjárásával ami sajnos, az eredményeket látva, bizony nem áll kellően a realitás talaján!
-
Kellő...
Következetesség hiánya nem más mint az egó, a fékezhetetlen önzés.
Az önzés nem ismeri el a társ létezést, a rendet amelynek magára vonatkozóan, beleilleszkedő szerves rész kellene, hogy legyen.
Él és elvesz!
-
Azért ez a kis beszélgetés ad támpontokat annak aki szeret a sorok között is olvasni, hallani, látni és felhasználni...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 11, 2015 12:50 pm

...még a lenti témához.

Talán, éppen annak felhangján amint írtam itt valahol, h baleset ne legyen a migránsokat szállító Osztrák nagyon nemes lelkű és magán személyek, szállításainak alkalmával....ami bekövetkezett, halálos kimenetellel...következésként !
-
Lehetetlen az?
Hogy a tisztelt taxis embercsempész úr?
Nem egy leendő robbantós fickót fuvaroz háztól házig?
-
Nem nagy restancia az a lelkén?
-
Kérem!
-
Voltak nagyjaink - e hazában!
Ennyire elporladt - még az emlékük is?
-
...most dobok egy hátast! - Igen! Jézus Krisztus Nevében!

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 11, 2015 12:40 pm

http://mno.hu/hirtvvideo

-
...tegnap úgy adódott, hogy nem kerestem az alkalmat de, annyira a szemem előtt zajlott le egy efféle jelenet, hogy a fékbe kellett taposnom, el ne gázoljak néhány figyelmetlenűl előttem átszaladó migránst!
-
No, az a helyzet; van egy régi mondás - "ebűl szerzett pénz ebül vész el"!

( ebből profitálni, ...a gyereknek iskolatáskát venni...stb. nyaralni, köröm lakkot vásárolni - szépítkezni a hiúság oltárán, meg az ördög tudja.....szóval az a gyerek egy életen át a "rablás" áldozata lesz, apja tetteiért....és asszonykája túl szép, másnak is kívánnivaló...."atya-gatya"...! )))
-
Isten tudósításában, a bibliában is le van írva - aki a szegényt megsanyargatja - annak jajj lészen a sorsa! Nem bonyolódok bele túlzottan ki a menekűlt, az viszont tény - PÉZ-ért tesznek dolgokat - személyek! Hiszen taxi az az autó - vagy a nagy sárga és taxi feliratú - az nem az?
Akkor - sorry....
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Szept. 07, 2015 11:18 am


Háború.
A józan ész - e szó hallatán, azonnal erőfeszítéseket tesz - az elutasításra!
Nincs alku! - Semmi alku se létezik - a liberál gondolkozásmód pedig egyáltalán - NEM!
-
Történelmi korunknak, számtalan neuralgizáló pontja van, s ha azt fokozzuk is, szinte biztosra vehetjük, nem vezet jóra!
Éppen már hiányoltam magamban - az értelmiség "megnyilatkozását"!
Mint ha, késésben volnának a jeles személyiségek, no nem vádolok csak simán - "érzékelek"...

hazánk neves férfiai!
Ideje volna "kinyilatkoztatni"!
Reményt, perspektívát adni a - népnek!
-
Van remény!

REMÉNY (egyenlő) IGAZSÁG!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Vas. Szept. 06, 2015 2:56 pm

Tegnap estefelé...

nagyon viszketett a talpam!
Elmenjek - e a Keleti pu.-hoz és megnézzem a menekült áradatot...
-
A TV - borzalmas képeket "ad vissza" - egyre csak azt látom, sok az ember - És!

Mérhetetlen a "szemét"!
-
Igen. -
"Más" kultúra..., s tehetetlenek a Bp. köztéri kukák elérését tekintve!
Jött az "illető" a Röszke-i sínpáron, egy nagy piros eldobott szemét volt előtte. Megkerülte és haladt tovább...törekedett Német ország irányába ->
-
Felhívom a figyelmét minden "Evangélistának"!
Nagy és hírnevesnek - kevésbé híresnek!
Karizmatikus vezetőknek, pásztoroknak, fontos tanítóknak...
-
Tanítsák már meg!
Alárendelt "segítőjeiknek"!  - "A" Tant! - Azok - taníthassák, tudással!
Hol kell az evangélium erejét úgy beteljesíteni, "hírdetni", hogy az Iszlám hitű - belássa" tettét és legalább húsz méterenként rakja mocskát, egy- egy kupacba!

-
Az Evangélium - Szent Erő!
-
A kormány "belefeszűl", a "prédikátor" pedig néz tehetetlenűl!


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 29, 2015 8:23 am-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Vas. Aug. 30, 2015 3:09 pm

http://www.hir24.hu/kulfold/2015/08/30/fogadjatok-be-5-menekultet-kerte-a-torinoi-ersek/

Ezt a linket a Startlap-ról hozom, úgy  találtam <-> beidézem a linket és a cikket!
-
Az én kommentem;

A katolikus templomok megnyitása, a menekültek elszállásolására, konkrétan a bálványozó nép - beköltöztetése, egy "bálványozó nép", bálvány imádására épített építményébe!
-
Bocsáttassék meg vétkem!
Legyen Tisztelve általam a Pápa Ő Szentsége!
-
De, gondoljunk bele - milyen következményekkel jár ez, az intézkedés...
-
A lelkében hívő egyén, aki indulataiból törekszik Jézust követő életét, térdein - imában megköszönni az ő Urának! Jézusnak a Krisztusnak!
A templomba zsúfolt menekűltek között, az ott ülők, fekvők, idejüket töltők, beszélgetők, gyerekeiket csitítgatók "között"- kénytelen megcselekedni, az Iszlám "kebelén"!
Netán az Iszlám ima szönyegen, a katolikus a pad térdeplőjén, az Iszlám imamorzsolóval, a katolikus "rózsafűzérrel, dicsőíti - ISTENÉT!

-
Uram!
Tekints szét ebben a világban.. - kérhetlek?...!
-
Nagyon kérlek....Atya Isten!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Aug. 25, 2015 7:45 pm

Döbbenet!
Megosztottság, mélyülő problémák sokasága.
A migráns áradat, a jelenlét, perem határokra sodor - engem is!
-
Darázsfészek!
-
A "remény útja" olyan iránytű Jézus eljöveteléig, lábainknak, a HIT-nek, amely nem botlik meg, s a szakadék szélén sem szédűl, kezeivel a levegőt markolászva!
Tudva tudja!
Jézus az "Igazakhoz" jön vissza, az álhatatosokhoz, a mindenkor hűekhez!
-
A hű ember!
A bűn, azaz a halál fullánkját látja, s úgy emeli hitét paizsnak - mondván!
BŰN?
Hol a te fullánkod!
-
Egyszerűen meg kell maradni józannak, következetesnek, becsületesnek!
Értéket hordozónak!
A BŰN, ELMEGY ELŐLE!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Aug. 24, 2015 5:51 pm

Mint kiérződik eme szöveg környezetből, megjelent a vádlás érzete!
-
Lajos Atya, nem lehet Atya!
Isten tudósít arről, h ŐT NEVEZZÜK ATYÁNAK!
-
...és akkor bizonyosan nem éri szó a ház elejét!
Isten!
ATYA!
-
Mellesleg a Teremtő Atya!
-
A képek vagy miknek a felújítása az én szemeimben még csak nem is nemes cselekedet volt...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Zoli Hétf. Aug. 24, 2015 5:43 pm

Ő maga restaurálta a templom falán lévő szentképeket festményeket . Smile
De nem voltam tagja egyetlen közösségnek sem , az övének sem .  A gyereket ő keresztelte  , és néha elmentem meghallgatni egy egy misét . Ennyike .
Zoli
Zoli

Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 6 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.