HIT ÉS REMÉNY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdéses...most akkor politizálhatok?

2 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szomb. Dec. 10, 2016 3:27 pm


Nem tudom értelmezi ennek a kisfilmnek a célzatosságát!
Kuba - reménytelenségének is a legtorzabb tükre!
-
(sorry)
Fos az egész!
-
A "forradalom" "vére", gyötrelme, keserűsége minden egyes áldozatán ott van - "pecsétnek"!
A hátramaradottak lelke sohse szabadulhat fel! - Erőszakosan "lecsendesíthető", Castro alatt, Castro után de, örökre - nem! Ami nem mást mint a farkába harapó mérges kígyó!
Generációk?
Óh, Castro élt, él és élni fog!
-
Jézus?
A tettek és bizonyítottság embere?
-
VAN!
"A"!
"FORRADALOM"!
- (sorry)
Nesze neked híg fos,... folydogálhatsz!

-
Isten megalkotta! - Az elvetemedés, a gyalázat, a mocsok erőszakosságának "végét" még itt a földön!
-
Szeretet Agape!
-
... és senkit se öl meg, forradalommal, sem bár mely eszközzel!
Tanácsol!
-
"Követést"!
-
... tanácsolja, nem erőszakolja, tanácsolja!


Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 08, 2016 12:23 pm

(még ennyi rosszindulatú gonosz cikket olvasni! - van ezeknek az embereknek "napjuk"? fényben élnek? - és nem hiszem, h lelkületeikkel ne segítenék elő a világvégét mert a hangulatát - azt IGEN! - szóval, "besorolok" - legyen mindég keserű a kávéjuk!)))
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 08, 2016 12:15 pm


"Richi" írta a cikket!
-
A marokkói király és herceg "felütéssel"!
-
Biztosan igazak akkor állításaik a tisztelt személyeknek!
-
Richinek és a rendező Tarr úrnak!
-
Ők mondják, csak tudják!
-
Richi...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 08, 2016 11:28 am

Helsinki bizottság.

-
Az elején szeretném tisztázni!
Nem gyűlölöm a menekülteket! - ( akinek szavam elég, az jó, másnak nincs mit mondanom!))
-
Nagyra becsült tisztelt bizottság jó dolgát végezhetné akár a tőlünk rögtön keletre lévő országban is!
Ahol magyarok élnek, az ő körülményeikben!
Láttam Nagyszalontán, nénikét vesszővel kezében, három libáját terelni az utcán, s láttam bizony rajta, megtört sorsát!
-
Van eredmény? El SE KEZDTÉK?

Újra felült "bervájára" az újságírás és öreg motor ugye, szívatóval indul - Hofi G.-tól tudom, régi "nóta"!
-
A másik zsurnaliszta azt írta - jön a terror - köszönjünk neki, ha látjuk, a jövő év elejéig, itt lesz, éppen mára "egyesülnek"...
-
"Sajtosok" ? - Nem kéne egyeztetni a cikkek lényegét illetően?
-
Elég nagy rakás katyvasz..., híg f....!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szer. Dec. 07, 2016 1:28 pm


A nagyon elszánt ember kitartó törekvése, nem ismeretlen előttünk!
-
Tetszik vagy sem - Soros Gy. úr elképesztően törekszik!
-
Ha, adódna alkalom és ha, tudnám meghallgatásra talál szavam!
Megemlíteném neki; Tisztelt Soros György úr, én és az én házam népe a háború után születtünk!
Nem vagyunk vétkesek! -
Bizonyos vagyok;  néhány tehetetlen ember mások általi és önön pusztítása, ered, (valahonnan)mélyről, a gazdaság gazdag kínjaiból melynek kirekesztő korlátai, vetették, a (tehetetlent)) gyarlót, gyarló tetteibe!
-
Az Igazság volt és eltávolították, van és semmibe veszik, s készül jönni - uralmára!
-
A Jákob - maroknyi népe, ki Izrael! - Tudja cselekedetét! - Tudja a törvényt!

KI! - Azt mondja; "Enyém a bosszú"!
-
A könyörülő Istené!
-
Soros Gy. úr!
A "betérés ideje előtt állunk"!

Jézus Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Dec. 06, 2016 2:06 pm


Kétségtelen - Merkel asszony pozíciójából eredően kiszolgáltatta Európát!  
(milliónyian "árulónak" nevezik)
-
A jóérzésű ember lelkében már régen tudja; az ő lelke -  ennyi kínt árasztott ki magából!
-
Nem építő jellegű nem reményt adó! - A kín az kín, pusztítja a jellemet, az ember személyiségét!
-
Merkel a "pusztító"! - "Szolgáló" "leánya"!

-

A gyilkos kéz megállításának eszköze a "szeretet"!
Ahol szeretet van ott okafogyott az "öldöklés"!
-
Azt érzékelem; "késésben vagyunk"!
-
Minden cselekménye az Európai Úniónak - e tekintetben- előmozdító hatást gyakorol az egész Globális helyzetre!
-
Az - Armageddonra!
-
Mentsük a "bőrünket"! - DE! HOGYAN?
Istentől elvárható beavatkozási terület "A" LÉLEK! - Értelem érzelem és akarat együtt állásának rendezése, az egyensúly célzatos jövő felé fordítása!
IDE SOROLJ BE!
Kedves olvasó!
-
Mint én, az énem kifejezője, a magam, a tudatos, az jogalap!
-
Akkor.... ???

a, ne állj be a mocskolódók, azaz a kárhoztatók táborába! - AZ! GETTÓ!
b, és innen kezdve már vezetett vagy, s ügyelj "utadra"!
-
A ma létező gettók öldöklő gyalázata; nem elsősorban testet éget!
A ma élő ember - behajtott, állat!
Sért?
-
Még nem égsz eléggé!
Pedig fűt - Merkel... tüzel szorgalmasan!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Dec. 05, 2016 11:24 am

Tóth Richi írta!


-
Jó gyerek ez a Richi!
"Belebújt" Orbán V. bőrtáskájába!
-
Richi!
Orbán V. hazánk első embere!
-
Már írtam most ismét írom; "tisztelet jár neki"!
Járt az Gyurcsány F. úrnak is!
-
És, hogy ki érdemli meg?
-
Rozi néni?
Aki nyújtófával várta részeges férjét alkalmanként?
-
Rozi néni!
Nem ismerte hites férjének keserűségeit!
-
A PÉNZT ISMERTE!
-
Richi!
A te "fizkód" is addig lesz még el nem veszik!
-
Aki "Richi"!

Bizony mondom; "Rozi nénit" kap feleségül!
-
Ez jár! - Richi!
-
...egyoldalúan írsz, fiú, mindég okádékszagú a betűhalmazod!
-
Én tudom!
Sőt!
Erőt adóan hiszem!
Ezekből...

Isten az Igazság Istene!
-
Ha egy idegen és tőlünk távol levő bolygó ide látogató, s "teremtésében" ismert!
AKKOR!
IGAZSÁG ISTEN!
-
Richi! - Rendelj pelenkát - méretedre!
Időszerű... igen, időszerű...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Dec. 05, 2016 10:04 am


Igen!
Van akinek nem jelent semmit se 10.000 Ft. ! - Semmit!
Akik kapják, azok nagy része a háborúban volt egészen apró gyermekek, s így vagy úgy de, felépítették az akkor még nehéznek igérkező jövőt!
-
AZOKNAK! - IS!
-
AKIK BŰNÖSEK és bűneik következmény nélküliségében bízva!
Programozottan "háborognak"!
-
Olyan hányinger érzetem van!
-
Ránéztem az adott dologra, nem gondolván - belebetegszem!
-

REMÉNY!
Kérlek!
Jöjj!
Mond nekem kedves ölelésedben; A HAZA! - MEGGYÓGYUL!
-
Bizony mondom; nagy a fertelem!
Bizony mondom; "átkot" szült az átoknak anyja, az ő méhe gyümölcsét!
Bizony mondom; fosztogató fogá le a kenyér házából kenyeret adó kezét!
Bizony mondom; még nő amint szurtos engedetlen gyermek - a fertelem!

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 05, 2016 11:41 am-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szomb. Dec. 03, 2016 12:54 pm

Csíksomlyó!

A Román választások kapcsán "hozza" a hírközlés!
Megtagadták a kultúrális örökség cím jogát "Csíksomlyó-tól"!

-
Azt kell mondjam; felháborító a kézzel fogható kettős mérce alkalmazása!
-
Sőt, az egyház toporgása ez ügyben még ettől is felháborítóbb!
-
A Szent-Szék süketsége és némasága!
-
Amennyiben létezővé kreálják a rasszizmust a Cigánysággal kapcsolatban, esetleg a Zsidóságot illetően, akkor - kérem a Román magatartás az un. kisebbségben élő magyarság elnyomását tekintve - messze elől jár - lásd Csíksomlyót!
-
Szunnyadó vulkán!
Teljességgel és intenzíven csúszik bele hamis politikájába a "Politika", s úgy érlelődik az átrendeződés amint teszi a cefre a hordóban!
- Az tény, a butaságában fetrengő emberi elme önön kijózanítólag is hatható egója még jelen pillanatban - nem tart ott, hogy felismerjen bármit!
Fog felismerni - késve, túlontúl elkésve!
-
Szóltam, átadtam! - Intelmemre környezetemben - legyintenek, s gyógyszer fogyasztásra ösztönöznek, "nyugtatókra"!
-
Bolond vagyok? - Tényleg... ?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 01, 2016 12:01 pm

Megtaláltuk a nyugdíjast....aki autóra költi...

AVAGY az egónak semmi sem elég sőt, a butaságnak se!

( a provokátor ismét vadászkörúton volt))
-
A telhetetlen ember! - Arculatai, attól függően mit képes kikövetkeztetni, és mi válhat javára!
- Tehát...
- Felejt!
- Pld okáért azt, h Gy. F. vezetése alatt elvették a nyugdíj kis hányadósát! - (árakat emeltek, variáltak, stb.))
-
Mert Orbán választást akar nyerni! -
Ezekkel vezeti be az önigazoló - elemző elméletét az egó, a túlontúl egoista egó, közben mutogat, kárhoztat, gyalázkodik!
-

Szerintem is az van - a "szomszéd igazsága" - fertelmes buta lelkület, a deformált!
Ősz haj de, semmi bölcsesség, semmi józanság de, van a feneketlen kút amely a "gyerekek" és az "unokák" mélységébe zuhan, s mire föl érne füleibe a csobbanás!
Bizony sok már el lesz temetve!
-
A gyerek, unoka két hüvelyk ujjával pedig nyomkodja a telefont feltett lábakkal a villamoson, s rá se néz az idegen nagyira, aki ott áll, aki szintén oda adta az Erzsébet utalványt - a kárhozatnak!
-
Győztél provokátor?
-
Orbán?
-
Gy.F. szerint tolvaj!
-
...adott a nyugdíjhoz!
... ennyi(t)!

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Nov. 28, 2016 6:14 pm

A szeme se áll jól - mondja a magyar népi meghatározás arra az emberi testbe bujtatott ördögfiókáról aki, éppen lehetne ez a népi vezető, ott messze - tőlünk!


-
Olvasstáátok?

"Véres kezű diktátor"...!
-

Az Élet takarít önön maga után, besorolnak a "sarkon" az illetékesek, fogynak, fogyogatnak!
(sokan hitetlenkednek, vannak kb. annyian mint felénk a "királydinnye" a szúrós gyom) - (kicsi tüskékkel oltári kínnal))
(asszociálsz már? olvasó?)) - ( kínnal szúr beléd a tudat))
-
Elismerem!
Az én elméletem se a napfényes oldalát mutatja de, mutat mindent csak éppen ide libbent mert "kitörése volt" (a napnak)), fröccsent az izzásban lévő!
Avagy azt gondolhatják egyesek?
Kihúzzák mint a múmiák, "bugyolálatlanúl" ezer évig?
-
Tévedtek!
Hiába volna rongyok rajtuk meg "szar-kofág" bizony! - ROHADNAK!
Aztán "aszalódnak"...
-
A vicc, hogy ezeket a régészeti értékeket is körbe hordozzák a világon, múzeumokba mutogatják!
-
Tök ( teljesen-> egészen -> csordultig, stb. ))) furcsa az újságírás, ott beszél diktátorról ahol más is azt mondja... olyan "együttbeszélők" - néha, csobognak mint a kis patak, máskor "leledzenek" mint a versben; "tudom mi lappang bokrodnak megette" ...! - Hamisak...
-
... véreskezűdiktátor... ha, eljön az ideje; "megfingatják" , s hamar elszáll a testnedve - múmiásra!
-
AKI!
NEM TISZTELI FELE BARÁTJÁT! - A BŰNNEK "Követe"! -  Múmiává lészen ... érdem szerint!
-
Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Nov. 28, 2016 1:49 pm


idézet a cikkből ami Gy F. ajkáról hangzott el; "Hozzátette: nem érti, amit Kövér László csinál, többek között azt sem, hogy hermetikusan elzárja a Parlamentet, mert a kormánypárti politikusok félnek az újságírók kérdéseitől. „Csináljanak rendes politikát, ne lopják szét az országot, és válaszoljanak a kérdésekre, ez a mi dolgunk” – folytatta Gyurcsány. Úgy gondolja, hogy
ellopják az egész országot és a törvénykezést. Szerinte nincs rendben, hogy az a magyar miniszterelnök, aki soha nem volt más, mint politikus, ma Magyarország leggazdagabb embere." ... id. vége.

-
Nekem a laikusnak és a hétköznapi polgárnak azonnal eszembe ötlik, s mivel nem rendelkezek sok ésszel sem vagyonnal - "a gyalázatosak"!
-
Én!
Megtehetem hiszen - senki vagyok a senkik között!
DE! - ŐK?
-
Benne voltak nem túl rég és vannak is - "benne" - a közéletbe, irányítóiként, az Európai földrész országainak - neves - példát mutató - férfiai!
-
... a gyalázatosak!
-
Letolvajozzák egymást villongásaikban így igyekeznek eret vágni, a véréről "leengedni" - "ellen" - "feleiket"!
-
A Magyar Nyelv értéke a legszebb a világon!
Csak rakosgassuk a szó összetételeket!

- Igen!
Azt találtam; "gyalázat"!
Tehát, a letisztulás folyamata már nem érint mert addigra meghalok, oly hosszúra nyújtják, kéztől kézbe adják a gyalázat fertelmességét, s nem csak
a becsületes lelket, az egyszerű szájat se lúgozhatja senki már, akár nyelvész akár nem!
-
Becsület!
-
NEMZET FÉRFIAI!
-
BECSÜLET!
-
Közérthetően; a tolvaj tolvajt kiált, rázza, rángatja karjaival a másikat, s füle azt figyeli; "csilingel vagy zizeg"!

"Politikusi érdem"! ....
... hali! Tolvajkám! - Jól vagy? - Ma ott leszel a kupola teremben? - Legyél ott! Kő egy kis vita mert úgy vettem észre, a lopás se úgy megy mint régen! - Tudod, mondani se mondhatok akármit a TV.-ben!

-

A jogtalan (el)tulajdonlás = lopás bűbének tette ill. a szerzett szerzemény feletti orgazdaság, birtoklás!
Cselekszi a lopást!
Cselekszi a lopást ... cselekszi a lopást ... cselekszi a lopást... cselekszi ... cselekszi ... GYALÁZATOT GYALÁZATRA HALMOZ!

Jézus Krisztus aztán abszolút ártatlan volt!
Egyetlen öltözete - "zsebnélküli".... !
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szomb. Nov. 26, 2016 3:32 pm

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szomb. Nov. 26, 2016 2:26 pm


Az "arany borjú"!
-
Némi vázlatos képi formája a tisztes hétköznapi polgárnak is van arról; ha, "aranyborjú" - az egyenlő a "bálvánnyal"!
-
Higgyék el nekem - ezrek meg még sok ezrek -> "köpködni" fognak!
-
Bölcsességet nélkülöző - bűnös cselekmény "lesz" az amúgy "elégetett" testmaradványt - hordozni utcákon és tereken!
-
Mind a bálványozás mind a bálványozást megelőző "égetés" - rendkívüli engedetlenség - Isten Akaratával Ellenkező, sajátságosan öntörvényű hibás tett, szellemi "jellemző"!
-
A FÖLDI TESTET!
ÉGETÉSSEL!
EMBER MEG NEM SEMMISÍTHETI!
-
Azt! - Példázatul - "körbe nem hordozhatja"!
-
Mert minden idegen tanítás = tanítás = buzdítás - "előkészítés" a vetés és aratás fő erénye, azaz "A" Táplálék!
-
Mivel az ember gyarló az ő anyjának méhétől, így azt veszi magához, s teszi tudatosan vagy tudatlanul a jövő megformáltatására! -
És ki az az oktalan aki kenyér helyett követ ád magzatának?
-
A Cuba-i nép!
-

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 20, 2016 4:28 pm

Az a nagy hatalmas kapu bezárult!
-
Migránsok? - "Csövesek" ? (leendő "janicsárok"))
Így jártak!


Nem gond, a liberális oldal még fogadóképes maradt!
-
A Pápa Ő Szentsége?
-
Környezete erősen agyal feltehetően, hol lehet - e nagy világban új és semmitérő vallási cselekményekbe bocsátkozni ill. tetszelegni!
Igen.
-
Az Anti Krisztus növekedési intenzitása nem maradhat el!
Vissza nem fejlődhet a lényegestől eltérően...
A megszokottól!
-
A szegény sorsú gyerekek, elolvadtak mint a tavalyi hó, ők úgy is csak a nagy színpadi produkció első jelenetei voltak!
-
Én azt várom mivel és mikor telepszik rá Ő Szentsége a "papságra", utasításaival merre terelgeti az Armageddon feltörekvést! -  
Az Egyház Törvény Rendelet Végrehajtása és Kegyelmet Gyakorló vagy Szigorító Változásait - milyen erővel mutatja be, "berkeken belül" és vagy a sokaság, a "Hívek felé"!
Meg fog történni!
Nem sok idő!
-
Addig?
-
"Imádkozzunk"... volt, van és lesz miért!
-
A "reszketősek" - építsenek kinti WC -t, közelit a búvó helyhez, ne kelljen hosszan futkosni...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 20, 2016 8:27 am

Akkor és manapság más szelek fújdogálnak!...


Különös?
Egyáltalán hiszen, az USA-t nagy vizek veszik körül és "fuldoklik", kapkod, éppen - levegő után!
-
Hazudoztak, s megritkult az oxigén!
Van ez így, itthon is, olyan mint a kosár fonás, vágják a vesszőket, lecsupaszítják a szomorú fűzt és mindenki fűz egyet a feneketlen "borítóhoz"!
-
A "borító"  feneketlen kosár fűzfavesszőből és zavaros sekély vízben- "tóban" használják, kézi "halászatra"!
-
Kilopják kikapkodják a "hálákat" mint az orv halászok!
-
Rapsicok!
-
Rab-síbolnak!
-
TUDTAD?
IGEN!
Ennyire szép a magyar nyelv,  VAN SZAVA!
-
Ez a...!

"Mocsok" !
-
A "mocsok" emberi jellem - kérem - az "alja" - öltözetében, azon rajta van rengeteg sok-sok "tisztátalan"!
-
Szomorú de, leginkább saját "ürüléke" - hányadéka és fekáliája!
-
"Fetrengésből" bekövetkező!

-

És igen!
Van mire büszkék legyünk, sajnos már nem a "régiekre" mert itt sem alakul semmi sem extra változatosan, a "fetrengő szellemi mocsok" "gyűrűzik" nagy karikákkal az óceánon át...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szer. Nov. 16, 2016 4:28 pm


Elgondolkoztató!
-
Az USA "megszámlálhatatlan" háború kirobbantója - így vagy hasonló szavakkal nyilatkozta a Petőfi rádióban egy arra illetékes és hozzá értő egyén!
-
A demokrácia élharcosa, az emberi jogok "ratifikálója"!
-
Persze a magyar sajtó, ill. ezen cikk írója - ötletel - magyaráz!
-
A hegyekké halmozott aljas bujtatások is ott vannak a hegyekben, s vajúdnak a hegyek, a maguk fertőikben,  tocsogó szennyes lepedőiken!
Üzemel a szülőszoba hiszen, millió firkász - termékenyít... a tüntetőkre hivatkozva, rasszizmusra, csak a "békét" nem kérve!
-
Mért törnek zúznak a tüntetők?
Ki fizeti meg a kárt, a pótlást, a költségeket?
-
A "HÁBORÚ"!
A befolyt összeg!
Sőt, az se igazán till. nagy része nem invesztálódik bele az USA gazdaságába! -
Nincs az a pénz amiért ülnék a háború szekerének bakján!
-
- Igen, nem mindenki az "én"...
-

Béke!
Bár ezrek szomorítanak meg - naponta!
Vidámodj meg kérésemen!
-
Jöjj el, ne ülj le utadon, légy fáradhatatlan!

Szükség! - Fáradhatatlanságod!
-
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Nov. 14, 2016 10:09 pm

Nem túl régen az egyik kedves újságíró és vélhetően az általa kedvelt Soros Gy. úrról ezt írta; nem szó szerinti idézettel - "egy kedves öreg bácsi"!
-

-
A kedves idős bácsi - jelentős erőt hordoz magában, politikai, gazdasági irányzatával, támogatta H. Clinton jelöltségét és láthatóan nem tudja elviselni a "következményeket"!
-
Nagy hatalmú emberek - a világban - 100 milliók élete fölött rendelkeztek!
-
Addig!
Dolgoztak sokan a gyárakban, gépek mellet, termeltek a mezőgazdaságban, szolgáltatásokban és sok más egyebütt - nem tudva - élniük vagy halniuk kell!
-
A POKOL MÉG NYITVA TARTOTT KAPUI!
Befogadó képesek!
-
És!
Az - IGAZSÁG!
-
Fáradhatatlanul meg-megszólítja az oda tartókat!
-
NE!
NE KÖVESSETEK EL BŰNÖKET!
Élet ellenes cselekményeket!
-
Idős bácsik!
Idős nénik!
Közép korúak!
Fiatalok!
-
EMBEREK!
-
FÖLD LAKÓK!
A TI - Időtök Ideje Alatt!
-
Szerintetek?
Van aki hallja ???
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Vas. Nov. 06, 2016 7:36 pm

"Tolja" teljes erejével a Média - New York nagy bajban van - veszély fenyegeti és pedig terror ütheti fel a fejét!
-
Óh, nem maradhat el az IGAZSÁG!
-
Korunk kibeszélhetetlen nagy, cipelt terhe az a szembesülés amely mint a bölény csordát követő préri farkasok falkája, adja tudtunkra; "a gyenge bölényt" - felfalják!
-
Az emberiség túlélő készsége = az "EGÉSZSÉG"!

Beteg, Istentől eltávolodott kesernyés ízű létezését, az "egyesülésbe" történő, végbemenő gyógyulása mentheti meg! - Semmi más!
-
IGAZSÁG!
-
Kiderülhet tényleg valaha az Igazság igaz érvénye?
-
Igen!
New York az egyik szépséges legelője...
-
Azért teszek egy kísérletet mert nem lehet tudni, s még "megtehetem"....
-
Igazság!
Aki vagy a mennyekben!
Megszenteltetett a te neved!
Halld köszönetemet!
Halld - kérlek!
-
Sokakét!
Mind dicsérünk az Agape-ért!
A benne adatott bölcsességért!
-
Igazság!
Ott vagy New Yorkban, ott vagy - e földön minden városban, népekben, nyelvekben és ágazatokban!
-
Igazság!
Újra - köszönöm!
-

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Szer. Okt. 26, 2016 4:11 pm

Ez a "politika" fura egy "jószág"!
-
Most akkor van demokrácia vagy sem?
-
Nem nyilatkozhat a "hölgy"?
-


Ő!
Ezt mondta!
-
Én azt mondom; a kedves Havas Sz. "egyedüliségével" - messze kiemelkedett az ő pártjába!
-
Nem?
Minden pártban vannak személyek akik; "igazat" mondanak és vannak akik nem!
-
"Túl"-beszélni vétség?
-
Érthetetlen ennek a szoc. pártra jellemző "színfoltnak" a "lehúzása"!
-
Csak "hagy lássuk"!
Armageddonra semmi sem maradhat "takarásban"!
-
MERT!
EZ!
Viszont "tényleg" igazság....
-
A "mocsok"!
Az egekig fog érni... - az - egekig!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 24, 2016 10:31 pm


Egy újabb vélemény tanító, okító szándékkal!
-
A Teremtő Isten kimondott szava szerint!
-
Lehet gyűlölni!
-
Igen!
-
Lehet - "bűnt" gyűlölni, hova tovább - ez Akarata!
Váljunk bűn gyűlölővé!
-
A bűn gyűlöletéhez IGAZSÁG ISMERET szükséges és adatik!
-
Megadatott!
-
Jézus Krisztusban!
-
És bizony vannak akik nem fogadják el Jézust - a Krisztust!

Sem Jézusnak!
Sem Jézus Krisztusnak - AKI!
"A" Jézus Krisztus, "A" Messiás, "A" Megváltó "A" Megszabadító!
-
Következésként; tagadás alatt van az a tény, hogy aki hiszi Jézust "A" Krisztust és "A" Megváltást!
Az valóságosan élhet azzal a joggal, hogy bűn gyűlölő legyen!
-
Tehát, a tagadók vádolják, a bűn gyűlölőket, gyűlölet keltéssel, tudatosan avagy megtévesztettségükből!
-
MI A MEGOLDÁS?
-
Nos, kérem; teret kell engedni az Evangéliumnak, azon személyeken keresztűl - AKIK - Szent Szellem Keresztség által - képesek az IGAZSÁGOT - átadni!
-
AZ IGAZSÁG TESZI SZABADDÁ A (emberi) SZELLEMET!
-
Nem én találtam ki - kérem - le van írva!
-
Aki tömény elmezavarnak tartja?
-
Tartsa! - Szabad! - Megteheti!
Tegye....
-
Hiszem és persze látszik is a felvételen a masszív provokáció és a provokáció mint felbujtás és mint áldozatiság, az emberi lelkek fölött!
-
BŰN!
-
SZABAD! - Elgondolkodni.... tessék, még talán, idő is van rá, bár már nem túl sokáig.... !

Jézus a Krisztus nevében!
Hitel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 26, 2016 7:15 pm-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 11, 2016 11:22 am

http://24.hu/belfold/2016/10/11/szetszedtek-orbant-a-new-york-times-ujsagiroi/

..."  úgy tűnik Orbán elfelejtette, hogy 56-ban 200.000 magyar hagyta el az országot egy jobb élet reményében."
..." Európa vezetői úgy tűnik, egyelőre vonakodnak attól, hogy megbüntessék Magyarországot, de egy ilyen lépést lehet, hogy komolyan kell majd venni egy bizonyos ponton."


-
A "naív" , azaz "én" - nem képes ismeretek hiányában az  újság (new-york-times) "hátterét" felismerni, annak erejét, sem a "többit", következésként csak rágja magában, emészti és ha, olyan - "kiköpi"!
-
56. ???
-
Nem mosható össze a mával, 56. egylábú fejőszék volt a történelembe amelynek egyáltalán nem vált "másodikká" Amerika vagy harmadikká és negyedikké!
-
Viszont most sem tesz egyebet mint azt az egyet is huzkodja! - Újra!
-
Gyerünk! - Amerika!
Tedd! - Szabad! - Teheted!

-
Hazánk "büntetése" ???

Mért is ne büntessék a sok ártatlant, a "lakosságot" - fenyegetés szinten is!
Vessék alá!
Phszihés nyomásoknak mert az ha, sok-sok "hülye lézeng" a világban, agymosott, az gyakorlatilag "lendület" - emeli a tengeren túli gazdaságot, az "ottani földrész" jó létét!
-
New - York Times!


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 25, 2016 8:48 am-kor.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 04, 2016 1:06 pm

Mint a völgy fölött !

Mint a völgy fölött suhanó őszi szél, hallatja hangját...- keresi a füleket, mélyre húzott sapkák, fedett "fők" fölött...


Lelki vezetők, pásztorok, papok, egyházak prominens felelősséget viselő személyek,...!
-
Még mindég nincs tenni való?
Nem érzi kezetek a "vajúdást"?
Nem fogja azt a kicsiny "gyermeket"?
Amely sírva készül jönni, s neve; "fájdalom"?
-
Mert nem öröm ez!
Erőszak szülötte!
Vad és tomboló kéj magja - bűn és megalázás!
Mi sohse emel tekintetet tekintetbe!
De!
Jár görnyedten - szemlesütve!
-
Még?
-
Még mindég ?

Nincs dolgotok?
-

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!

Ámen. ... Hallelujah.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Kedd Okt. 04, 2016 12:50 pm

Felfoghatatlan mi a "jó" ebben ?...!

A riporter úr (Katz Dávid) "iróniája" átütő és érthetetlen!
-
Tényleg!
-
Mi a jó abban ha, migránsok - nem csak rövid de, hosszú távon is eltartandó, bennünket gyűlölő, saját hazájukban az Európait üldözött keresztényekként "kezelők" azaz történelmünktől jelentősen eltérő nép csoport árasztja el hazánkat?
Mi?


-
Döbbenet ezen és ezzel élcelődni!
-
Emberek sorsán, idősekén, gyerekekén,....mondom és írom, újra, döbbenet és érthetetlen,...nagyon az!
-
Hol húzódik a lelki ismeret határa ? - Hol ?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 03, 2016 8:15 pm

A tisztelt Rónai Egon riporter úr!
Küzd, erősen!
-
Miért is küzd?
-

-
Még mindég érthetetlen józan emberi elme előtt, hogy till. mért kell telíteni Európát - Arab emberekkel?
-
A riporter - taktikusan sokszor közbevág, mondhatnám; "alul művelten"!
-
Ha, rángatjuk a koncot ha, nem - Arab ember tömegeiben nem Európai ember, legfőképpen nem így és soha nem is lesz az!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 494
Csatlakozás ideje : 2015. Aug. 23.

https://hitesremeny.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdéses...most akkor politizálhatok? - Page 2 Empty Re: Kérdéses...most akkor politizálhatok?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.